Техно

Посмертні пільги для працівників Google
"Що стосується допомоги людям, то краще працювати на компанію, яка дбає про тебе, ніж в компанії, яка до тебе байдужа. А з точки зору бізнесу, виявляється, що піклуватися краще, ніж залишатися байдужим". (Рос.)
Бізнес ховається в хмарах
При вимкненому диктофоні топ-менеджер представництва однієї з корпорацій зізнається, що "хмара" може бути не тільки дешевим і ефективним сервісом, але й альтернативним сховищем даних від "маски-шоу".
Чи почне Росія будівництво авіаносців?
У листопаді минулого року керівництво ВМФ Росії висунуло пропозицію побудувати дві авіаносні ударні групи до 2027 року. Одна буде входити до складу Північного флоту (для розгортання переважно в Атлантичному океані), інша - Тихоокеанського флоту, тобто регіону, який набуває все більшого значення для світової економіки і рясніє гарячими точками (рос.)
"Золоті яйця" українських інвесторів
Засновники інкубаторів не розраховують на швидкий прибуток. "Ми розуміємо, що повернення цих інвестицій може тривати п'ять-сім років". (Рос.)
Як заробити $70 млрд
В штаті Невада після подання податкової декларації у громадянина є два варіанти: сплатити цю суму або реінвестувати її в економіку країни: купити машину, квартиру, будинок. Хто від цього виграє більше: бюджет чи людина? (Рос.)
Хто намагається знищити IT-індустрію
За кращих IT-фахівців борються вже не компанії, а цілі держави. Німеччина максимально спростила отримання віз для програмістів. Не потрібна навіть мова! Тільки диплом і мінімальні гроші на перший час. (Рос.)
Олег Назаренко: Потрібно ставити питання, які заробітки в українських автозаводів
- І все таки, що нас очікує у випадку ухвалення мита на імпортні автомобілі? - Дуже великі удари підуть на Україну. Плюс для державного бюджету будуть наслідки. (рос.)
Володимир Семиноженко: Тігіпко - лобіст в найкращому сенсі
"В Європейській бізнес-асоціації кажуть, що залучення вашої структури сприятиме корупції". "Такі заяви - популізм. Навпаки, ми захищаємо ІТ-галузь. За сприятливих умов обсяги виробництва там до 2016 року можуть досягти рівня металургійного комплексу України за часткою у ВВП".
Ворог підслуховує на іншому кінці лінії
Вірус Flame знаходить мікрофон на зараженому комп'ютері, вмикає його і потім записує всі розмови, що проходять в цьому приміщенні. Записи тут же передаються на той сервер, з якого він почав поширюватися. Ми вважаємо Flame, а також Stuxnet і Duqu, кіберзброєю, яка була розроблена державами (рос.)
IT-ринок потрапив до рук Семиноженка
"Держнауки отримало функцію, яка дозволить йому вимагати від "айтішників" документи, на основі яких воно надаватиме пільгу. Напевно, це будуть документи, на яких намальований Тарас Шевченко чи Леся Українка".
Правовласники борються з піратами... незаконними засобами
Заражені торренти в більшості своїй з'явилися в Росії, Канаді, Китаї, Австралії і США. Всі вони пропонують безкоштовне завантаження російських фільмів, але насправді містять небезпечні для комп'ютера заражені файли (рос.)
Steve Blank: Золотий вік Кремнієвої долини вже скінчився
Якби у мене був вибір інвестувати в революційні ліки для боротьби з раком, з яких я не зможу отримувати прибуток протягом 10 років в кращому випадку, або ж у соціальну мережу, яка виросте за два роки, як ви думаєте, що б я обрав? (рос.)