Техно

Amazon, Ebay, Alibaba, OLX, Rozetka та інші: як вибрати ідеальний майданчик для продажів
Що таке маркетплейси, якими вони бувають і як українському продавцю вибрати торговий майданчик на локальному або міжнародному ринках.
Як старі шини перетворити на ресурс: Історія українського стартапу EcoTyre, який в Україні не на часі
Засновники українського стартапу EcoTyre винайшли унікальний безвідходний метод переробки автомобільних шин. ЕП дізналася як він працює і чому в Україні шини майже не переробляються. (рос)
СЕО Satalia Даніель Хульм: Супеpінтелект може бути останнім, що створить людство
Як штучний інтелект підвищує прибутковість бізнесу, у чому ризики його використання урядами та що робити менш розвиненим країнам, які програють гонку технологій.
Віце-президент GlobalLogic: у мене немає відчуття, що Київ — це Smart City
В інтерв'ю ЕП один з керівників великої IT-компанії пояснив, чому за останні п'ять років у людей так і не з'явилося відчуття, що Київ — це розумне місто, і розповів, які висновки треба робити керівництву столиці. (рос)
Штучний інтелект для Mercedes-Benz: який софт українські ІТ-фахівці розробляють для Daimler
Тисячі українських ІТ-спеціалістів щодня допомагають світовим автовиробникам розробляти інноваційні технології. ЕП узнала, які рішення в Україні створюють для Mercedes-Benz.
Експорт та імпорт за веб-посиланням: як Нефьодов планує "оцифрувати" митницю
Новий очільник Державної митної служби планує створити "митне ProZorro", щоб побороти контрабанду і підвищити якість роботи інспекторів. Як і коли почнеться "цифрова" реформа митниці?
Смартфон Mi A3 від Xiaomi: переваги і недоліки нового бюджетного гаджету
Наприкінці липня 2019 Xiaomi представила в Україні свій новий смартфон Xiaomi Mi A3. ЕП протестувала його і розповідає про свої враження.
На що перетворяться банки до 2030 року. Дослідження
Завдяки новітнім технологіям вже за 10 років банки будуть знати про життя своїх клієнтів більше ніж самі клієнти. До яких змін нам всім потрібно готуватися.
Як запобігти появі класу "непотрібних людей" і цифровій диктатурі. Головне з виступу Харарі
У XX столітті людство подолало чуму, голод та насилля, проте виклики XXI століття не менш жахливі. Ми знаходимось на порозі екологічної катастрофи та потенційної цифрової диктатури, тому людству потрібна глобальна співпраця, щоб подолати ці проблеми.
Уряд шукає таланти: як новий прем'єр та ІТ-бізнес планують перетворити українців на ІТ-націю
Україна повинна інвестувати в розвиток людського капіталу, оскільки в сучасному високотехнологічному світі такі інвестиції найбільш прибуткові. ЕП дізнавалася, як уряд та ІТ-галузь "оцифрують" 6 млн українців.
США проти Китаю: хто переможе у війні за технології і що на кону
США і Китай вступили в гостру фазу протистояння в боротьбі за світове технологічне панування. ЕП розповідає, хто веде в рахунку і чому прорив у сфері штучного інтелекту — це прямий шлях до світової гегемонії.(рос)
На чому Viber заробляє в Україні і чому месенджери стануть головними в телефонах. Інтерв'ю з топ-менеджером Viber
Директор з продажів Viber Костянтин Костадинов розповів ЕП, які країни приносять компанії найбільший дохід, на чому заробляє месенджер і чому в смартфонах користувачів стане набагато менше додатків. (рос)
Підпишіться на наші повідомлення!