Техно

iPhone 5S та його основні конкуренти
Що треба знати про смартфон
Ноутбуки та настільні комп'ютери приречені. Через п'ять років більшість буде користуватися гібридом смартфона і планшета. Які завдання він зможе виконувати? (Рос.)
Дроти проти цегли
"Споживачі поділені на дві великі групи: прихильників онлайн та офлайн. Чи готові вони лише до онлайну? Ні. Люди все ще хочуть помацати товар".
Microsoft перетворилася на Apple. Хіба що Microsoft - це не Apple
У нас вже є Apple. Користувачі смартфонів, які готові заплатити чималі гроші за пристрій з непроникною екосистемою, здебільшого вже це зробили. Як може Microsoft сподіватися на майбутній прибуток, якщо йому доведеться працювати з меншим сегментом ринку? Відповідь на це питання криється в ключовий частини угоди про покупку мобільного бізнесу Nokia.
Тесть Парцхаладзе заробив мільйони на тендерах?
Небагато тих, кому щастить освоювати державні мільйони на ІТ-ринку. З'ясувалося, що багаторічними переможцями тендерів ЦВК і Пенсійного фонду є фірми тестя мільйонера Льва Парцхаладзе.
Як заробити на мобільній рекламі
Переглянув рекламу на мобільному телефоні - отримав безкоштовний інтернет, програму або гру. Фантастика? Ні, завтрашній день. (Рос.)
Кінець ери настільних ПК
Світова тенденція зниження продажів настільних комп'ютерів прийшла в Україну. До кінця 2013 року попит на них впаде на 15-20%, кажуть експерти. (Рос.)
До рук журналістів потрапив бюджетний iPhone
Багато хто запідозрив, що це чергова підробка, але редактор блога Кріс Чанг наполягає, що це справді нова модель iPhone. (Рос.)
Смартфони на ходу
Пробка біля дверей станції метро утворилася через те, що проходу людей заважав пасажир, який задивився в смартфон. (Рос.)
Транснаціональні корпорації та робочі місця
"У великих компаніях не так легко звільнити співробітника. Є багато людей, які, маючи досвід і знання, не отримують роботи всередині своїх компаній, але залишаються на своїх місцях до самої пенсії". (Рос.)
Мита на авто не допомогли Васадзе
"АвтоЗАЗ" як був у своїй ніші, так там і залишився. Загороджувальне мито ніяк не допомогло йому "посунути" своїх конкурентів.
Чому в Україні слабо розвинена торгівля через інтернет
Наша країна на кілька років відстає від Росії за темпами впровадження електронних торговельних майданчиків. Виною тому як "відкати" і корупція, так і об'єктивні причини - ЕТМ підходять далеко не для всіх бізнесів. І все ж, в сегменті масових стандартних товарів майданчики чекає велике майбутнє.