Техно

Коли смартфони були маленькими
Електронні книги зникнуть, але нескоро. Дати поштовх до зростання сегмента можуть рідери з кольоровими екранами, які повинні з'явитися у продажу влітку 2013 року.
Пільги для IT: ні користі, ні шкоди
Український річний експорт IT-послуг перевищив експорт озброєнь, досягнувши 1 млрд дол. За останні десять років сектор показав десятикратне підвищення. За даними Кабміну, він ріс на 30-40% щорічно навіть під час світової кризи. (Рос.)
Найдорожча система озброєнь
Літак F-35, покликаний стати смертоносним небесним мисливцем 21 століття, сам став предметом цькування і зразком марнотратства Пентагона в епоху бюджетної економії. (Рос.)
На межі реальності
Віртуальні люди, безпілотні автомобілі, надрукована на 3D-принтері їжа: чого тільки не придумає людство в найближчі роки. Таким бачать майбутнє технологій топ-менеджери найбільших ІТ-компаній в Україні. (Рос.)
Як уникнути сплати податків при імпорті авто
Пільга для дипломатів стала вагомим каналом ввезення авто без податків. Митники пам'ятають історію про прибиральницю одного з українських посольств на Балканах, яка, виходячи із сорока ввезених авто, за рік "заробила" 300 тис дол.
Закон Мура у світі технологій
В айфоні, який носять у кишенях мільйони людей, можливостей з обробки даних більше, ніж було у НАСА під час посадки "Аполлона-11" на Місяць. А він сів там всього сорок років тому. Такий сьогоднішній світ. (Рос.)
10 електромобілів 2013 року
Водії спочатку не помітять ніякої різниці. Тільки виявивши за відкидною кришкою електрокабель, вони зрозуміють, що під кузовом не бензобак, а важкі акумулятори. (Рос.)
Що чекає байнет у 2013 році
В Білорусі росте покоління, яке звикло дивитися піратське відео на іноземних сайтах. Воно може бути втрачене як потенційна аудиторія для реклами в інтернеті. (Рос.)
Десять нових гаджетів 2012 року
2013 рік пройде під знаком Full HD, тобто екранів високої чіткості. Apple восени може виправити недоліки п'ятої моделі і представити iPhone 5s. (Рос.)
Від аналога до цифри
Деякі виробники комп'ютерів стверджували: "У Японії, на відміну від США, телефонний роз'єм для підключення виходить у коридор. Ніхто не буде користуватися комп'ютером в передпокої, тому інтернет не стане популярним". (Рос.)
Інтернет як колективна пам'ять
Виборчі сайти архівуються тільки в момент виборів. Ми не прагнемо до вичерпного збереження матеріалів, а намагаємося виробити різні підходи до їх збору для формування представницького образу. (Рос.)
Які ретроавтомобілі користуються особливим попитом
Класичні автомобілі не мають ніякої кореляції з іншими видами вкладення грошей. Індекси творів мистецтва і вин з 2011 року розвиваються негативно, тоді як автомобілі стабільно ростуть. (Рос.)