Техно

ІТ-галузь: тільки хардкор
За підсумками 2014 року українська ІТ-галузь може відкотитися в динаміці на п'ять років назад. Прогнози і настрої учасників ринку невтішні: всі готуються до складних часів. (Рос.)
Кочове місто 21 століття
Концепція мобільного міста проста: воно переміщається на гусеничному ходу в місця з достатніми ресурсами, виробляючи енергію прямо "на борту".
Чи є майбутнє у друкованої книги
В Україні зростає популярність електронних книг. Це можна помітити у громадському транспорті. Якщо раніше в руках людей шелестіли паперові книжки, то зараз вони все частіше користуються рідерами.
Нове дихання старих стандартів
В Україні неможливо відокремити обіг пального "Євро-3" від роздрібного ринку, оскільки контроль на ньому занадто слабкий. Нема жодних гарантій, що при дії "Євро-4" та "Євро-5" якість пального покращиться.
Розваги перемогли роботу
Роздрібні мережі поспішають проголосити перемогу планшетів над ноутбуками. Однак ці дві групи товарів співіснуватимуть: як кіно та театр, електронні та звичайні книги. Причина - слабкість планшетів у бізнес-сегменті.
iPhone 5S та його основні конкуренти
Що треба знати про смартфон
Ноутбуки та настільні комп'ютери приречені. Через п'ять років більшість буде користуватися гібридом смартфона і планшета. Які завдання він зможе виконувати? (Рос.)
Дроти проти цегли
"Споживачі поділені на дві великі групи: прихильників онлайн та офлайн. Чи готові вони лише до онлайну? Ні. Люди все ще хочуть помацати товар".
Microsoft перетворилася на Apple. Хіба що Microsoft - це не Apple
У нас вже є Apple. Користувачі смартфонів, які готові заплатити чималі гроші за пристрій з непроникною екосистемою, здебільшого вже це зробили. Як може Microsoft сподіватися на майбутній прибуток, якщо йому доведеться працювати з меншим сегментом ринку? Відповідь на це питання криється в ключовий частини угоди про покупку мобільного бізнесу Nokia.
Тесть Парцхаладзе заробив мільйони на тендерах?
Небагато тих, кому щастить освоювати державні мільйони на ІТ-ринку. З'ясувалося, що багаторічними переможцями тендерів ЦВК і Пенсійного фонду є фірми тестя мільйонера Льва Парцхаладзе.
Як заробити на мобільній рекламі
Переглянув рекламу на мобільному телефоні - отримав безкоштовний інтернет, програму або гру. Фантастика? Ні, завтрашній день. (Рос.)
Кінець ери настільних ПК
Світова тенденція зниження продажів настільних комп'ютерів прийшла в Україну. До кінця 2013 року попит на них впаде на 15-20%, кажуть експерти. (Рос.)