Техно

Провайдерів обкладуть даниною?
Ex.ua може виставити провайдерам рахунок за свій трафік, говорять учасники ринку. Керівник найбільшого файлообмінного сайту України запевняє, що таких планів у компанії нема. (Рос.)
Як побудувати приватний будинок від $270 доларів за метр ®
Швидке зростання курсу долара відкриває широкі можливості для будівництва омріяного власного будинку тим, хто тримає заощадження в іноземній валюті. Швидке знецінення гривні зробило будівельні матеріали українського виробництва і послуги значно дешевшими.
Держава роздала 3G. Хто переплатив?
Ніхто вже не чекав новин. Раптом представник life:) мовив: "Ми піднімаємо цінову пропозицію до 3 030,4 млн грн". Це майже в 2,5 разу більше, ніж мінімальний крок торгів. "МТС-Україна" явно не очікувала такого розвитку подій. (Рос.)
Хто отримає "червону кнопку" на телевізійному пульті країни?
На жаль, держава так і не визначилася остаточно, що робити з ТВ-інфраструктурою країни. Вже до кінця цього року фінансове становище КРРТ може сильно похитнутися.
IT переведе державу на передоплату?
Держава заборгувала IT-компаніям мільйони і не поспішає їх повертати. Тим не менш, досі знаходяться фірми, готові пограти з нею в бізнес. (Рос.)
3G: МТС і life:) отримають "брудні" частоти?
Якщо не буде торгів "з голосу", першу ліцензію отримає "МТС-Україна", другу - "Київстар", третю - life:). "Київстар" не приховує радості. (Рос.)
Найцікавіші гаджет-прем'єри кінця 2014 і початку 2015 року ®
Смартфон із зігнутим екраном, нове слово в моментальних камерах, будильник із вбудованим "світанком" і персональна "хмара" - розповідаємо про найбільш цікаві технологічні релізи минулого року і початку поточного.
life:) почав під'їдати прибуток Turkcell. Чи є шанс на другу "десятирічку"?
Чи витягне lıfe:) перехід на 3G? Перспективи поки туманні. Оператора зв'язали по руках і ногах боргові зобов'язання - насамперед, перед турецьким акціонером, прив'язані до долара.
Дід Мороз за сто доларів
"Головною рисою передноворічного сезону 2014 року мала стати зміна середньої вартості покупки: замість смартфона за 5 тис грн - модель за 1 тис грн".
Кілька простих порад починаючим підприємцям ®
Правильне керівництво - не менш важлива складова успішного стартапу, ніж актуальна ідея та стартовий капітал. Ці поради стануть у нагоді кожному, хто вирішив відкрити власну справу. Про те, чого варті чужі поради, можна прочитати у пункті №5.
ІТ-галузь: тільки хардкор
За підсумками 2014 року українська ІТ-галузь може відкотитися в динаміці на п'ять років назад. Прогнози і настрої учасників ринку невтішні: всі готуються до складних часів. (Рос.)
Кочове місто 21 століття
Концепція мобільного міста проста: воно переміщається на гусеничному ходу в місця з достатніми ресурсами, виробляючи енергію прямо "на борту".