Техно

3G: МТС і life:) отримають "брудні" частоти?
Якщо не буде торгів "з голосу", першу ліцензію отримає "МТС-Україна", другу - "Київстар", третю - life:). "Київстар" не приховує радості. (Рос.)
Найцікавіші гаджет-прем'єри кінця 2014 і початку 2015 року ®
Смартфон із зігнутим екраном, нове слово в моментальних камерах, будильник із вбудованим "світанком" і персональна "хмара" - розповідаємо про найбільш цікаві технологічні релізи минулого року і початку поточного.
life:) почав під'їдати прибуток Turkcell. Чи є шанс на другу "десятирічку"?
Чи витягне lıfe:) перехід на 3G? Перспективи поки туманні. Оператора зв'язали по руках і ногах боргові зобов'язання - насамперед, перед турецьким акціонером, прив'язані до долара.
Дід Мороз за сто доларів
"Головною рисою передноворічного сезону 2014 року мала стати зміна середньої вартості покупки: замість смартфона за 5 тис грн - модель за 1 тис грн".
Кілька простих порад починаючим підприємцям ®
Правильне керівництво - не менш важлива складова успішного стартапу, ніж актуальна ідея та стартовий капітал. Ці поради стануть у нагоді кожному, хто вирішив відкрити власну справу. Про те, чого варті чужі поради, можна прочитати у пункті №5.
ІТ-галузь: тільки хардкор
За підсумками 2014 року українська ІТ-галузь може відкотитися в динаміці на п'ять років назад. Прогнози і настрої учасників ринку невтішні: всі готуються до складних часів. (Рос.)
Кочове місто 21 століття
Концепція мобільного міста проста: воно переміщається на гусеничному ходу в місця з достатніми ресурсами, виробляючи енергію прямо "на борту".
Чи є майбутнє у друкованої книги
В Україні зростає популярність електронних книг. Це можна помітити у громадському транспорті. Якщо раніше в руках людей шелестіли паперові книжки, то зараз вони все частіше користуються рідерами.
Нове дихання старих стандартів
В Україні неможливо відокремити обіг пального "Євро-3" від роздрібного ринку, оскільки контроль на ньому занадто слабкий. Нема жодних гарантій, що при дії "Євро-4" та "Євро-5" якість пального покращиться.
Розваги перемогли роботу
Роздрібні мережі поспішають проголосити перемогу планшетів над ноутбуками. Однак ці дві групи товарів співіснуватимуть: як кіно та театр, електронні та звичайні книги. Причина - слабкість планшетів у бізнес-сегменті.
iPhone 5S та його основні конкуренти
Що треба знати про смартфон
Ноутбуки та настільні комп'ютери приречені. Через п'ять років більшість буде користуватися гібридом смартфона і планшета. Які завдання він зможе виконувати? (Рос.)