Техно

Закон Мура у світі технологій
В айфоні, який носять у кишенях мільйони людей, можливостей з обробки даних більше, ніж було у НАСА під час посадки "Аполлона-11" на Місяць. А він сів там всього сорок років тому. Такий сьогоднішній світ. (Рос.)
10 електромобілів 2013 року
Водії спочатку не помітять ніякої різниці. Тільки виявивши за відкидною кришкою електрокабель, вони зрозуміють, що під кузовом не бензобак, а важкі акумулятори. (Рос.)
Що чекає байнет у 2013 році
В Білорусі росте покоління, яке звикло дивитися піратське відео на іноземних сайтах. Воно може бути втрачене як потенційна аудиторія для реклами в інтернеті. (Рос.)
Десять нових гаджетів 2012 року
2013 рік пройде під знаком Full HD, тобто екранів високої чіткості. Apple восени може виправити недоліки п'ятої моделі і представити iPhone 5s. (Рос.)
Від аналога до цифри
Деякі виробники комп'ютерів стверджували: "У Японії, на відміну від США, телефонний роз'єм для підключення виходить у коридор. Ніхто не буде користуватися комп'ютером в передпокої, тому інтернет не стане популярним". (Рос.)
Інтернет як колективна пам'ять
Виборчі сайти архівуються тільки в момент виборів. Ми не прагнемо до вичерпного збереження матеріалів, а намагаємося виробити різні підходи до їх збору для формування представницького образу. (Рос.)
Які ретроавтомобілі користуються особливим попитом
Класичні автомобілі не мають ніякої кореляції з іншими видами вкладення грошей. Індекси творів мистецтва і вин з 2011 року розвиваються негативно, тоді як автомобілі стабільно ростуть. (Рос.)
ООН хоче регулювати інтернет
Вашингтон спочатку натиснув на Amazon, змусивши її відмовити Wikileaks у використанні її серверів, а потім - на PayPal, змусивши її відмовитися приймати пожертви на користь Wikileaks. Зупинило це Wikileaks? Ні. (Рос.)
П'ять міфів про китайський інтернет
У 2000 році Білл Клінтон сказав: "Немає сумнівів, що Китай намагається закрутити гайки в інтернеті. Що ж, удачі йому! Це схоже на спробу прибити желе цвяхами до стіни". Однак Китай, здається, завів собі найбільший у світі молоток. (Рос.)
Краків переживає технологічний міні-бум
Оптимісти називають місто маленькою Кремнієвою долиною Центральної Європи. Його активний розвиток став магнітом для кваліфікованих кадрів. (Рос.)
Автовиробники готові до крайніх заходів
Обвал продажів, викликаний борговою кризою в південних країнах єврозони, різко загострив в Європі проблему надлишкових потужностей. Вже надходять повідомлення про закриття заводів. І це тільки початок, попереджають експерти. (Рос.)
Дивовижна одіссея автомобілів класу люкс
Імпортні мита змушують автоконцерни вдаватися до незвичайних методів. Так, наприклад, автомобілі преміум-класу збирають два рази (рос.)