Техно

Гарретт Джонстон: Потрібно рекламувати не зброю, а "вбивство"
Українці - високотехнологічний народ. Ви не народ виробництва, ви народ докторів наук. Це ваш рівень. "Буран" ще у 1988 році здійснив перший безпілотний політ у космос. Звичайно, автобани важливі, але якби у мене було 40 млрд, я провів би у кожну компанію і квартиру гігабітний інтернет. (Рос.)
Український інтернет: великі провайдери почали наступ на малих
В Україні розвелося багато розмаїтих провайдерів інтернет-доступу. Є великі компанії, є тисячі дрібних, і є безліч нелегалів. Вони почали наступати один одному на п'яти. Великі оператори вирішили діяти, закликавши на допомогу державного регулятора ринку. (Рос.)
Технології проти кризи: чи допоможе 3G вижити інтернет-магазинам
Шанувальників інтернет-шопінгу стає більше з розвитком інтернету, служб доставки і платіжних інструментів. Усе це дозволяє робити покупки в інтернеті не тільки городянам, а й жителям українських сіл. (Рос.)
3G: скромний старт за нескромні гроші
Оператори мобільного зв'язку збираються запустити у 2015 році комерційні 3G-мережі лише в кількох великих містах. Тільки там у потенційних абонентів є гроші, щоб користуватися доволі дорогим 3G. (Рос.)
Кому потрібна мобільна мережа для держорганів
Небезпечно, коли пожежник намагається витягнути з кишені звичайний мобільний телефон і зв'язатися з диспетчером. Зручніше натиснути одну кнопку на спеціальному пристрої. (Рос.)
Найшвидший Wi-Fi дістався до України
Поки мобільні оператори "годували" українців принадами 3G, Кабмін легалізував найбільш швидкісний стандарт Wi-Fi у світі. Є й погана новина: він працюватиме лише всередині приміщень. (Рос.)
"Піратів" виганяють з телевізора
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення припускає, що виробники низки медіаплеєрів та телевізорів Samsung і LG з функцією Smart TV сприяють "піратам".
"Київстар" хоче стати 3G-оператором студентів
Існуючі абоненти зможуть підключити 3G-пакети без зміни тарифного плану. Найдешевший пакет з 250 Мб коштуватиме 20 грн на місяць. Найдорожчий, на 3 Гб, - 150 грн. (Рос.)
У мобільних операторів знову зростають доходи
Скільки коштуватиме 3G-інтернет, остаточно стане зрозуміло, коли в останніх числах травня свою лінійку тарифів виведе "Київстар". (Рос.)
В українців закінчилися гроші на техніку
Рік тому людина могла за 2 тис грн купити пристойний китайський смартфон. Нині за нього доведеться віддати 4 тис грн, хоча зарплата залишилася колишньою. (Рос.)
Ахметов виходить на супутник
Медіа-підрозділ СКМ збирається створити власного провайдера супутникового ТБ. Він буде транслювати українські та зарубіжні канали. Учасники ринку кажуть, що доведеться розщедритися на 50 млн дол. (Рос.)
На кону велика цифра
Держава так і не придумала, що робити з монопольним провайдером цифрового ТБ компанією "Зеонбуд", яка одержала всі козирі при старій владі. Тому розглядається план Б - запуск державної ефірної мережі. (Рос.)