Техно

У мобільних операторів знову зростають доходи
Скільки коштуватиме 3G-інтернет, остаточно стане зрозуміло, коли в останніх числах травня свою лінійку тарифів виведе "Київстар". (Рос.)
В українців закінчилися гроші на техніку
Рік тому людина могла за 2 тис грн купити пристойний китайський смартфон. Нині за нього доведеться віддати 4 тис грн, хоча зарплата залишилася колишньою. (Рос.)
Ахметов виходить на супутник
Медіа-підрозділ СКМ збирається створити власного провайдера супутникового ТБ. Він буде транслювати українські та зарубіжні канали. Учасники ринку кажуть, що доведеться розщедритися на 50 млн дол. (Рос.)
На кону велика цифра
Держава так і не придумала, що робити з монопольним провайдером цифрового ТБ компанією "Зеонбуд", яка одержала всі козирі при старій владі. Тому розглядається план Б - запуск державної ефірної мережі. (Рос.)
Іноземні канали пройдуть посилений контроль
У першу чергу, законопроект спрямований на заборону реклами в ефірі російських каналів, оскільки РФ не ратифікувала Європейську конвенцію. (Рос.)
Президент? Цукерберг на дроті!
Україна намагається налагодити відносини з Facebook. Користувачі соцмережі, громадські діячі і навіть президент Петро Порошенко попросили у засновника мережі Марка Цукерберга допомоги в боротьбі з "кремлівськими ботами". (Рос.)
Коли Україна освоїть космос
Незважаючи на наявність потужного наукового та промислового потенціалу, Україна ще не перетворилася на повноцінну космічну державу. За кількістю супутників Київ випереджає навіть Нігерія. Чи є шанс змінити ситуацію? (Рос.)
Чому Україна вже не "головний у світі злодій"?
США іноді визнає Україну піратом №1 у світі. А іноді говорить, що наша країна стає на шлях виправлення.
Кіберобороні дають американський шаблон
За наявності політичної волі і виділення коштів зробити захищену пошту для всіх державних органів можна за тиждень. Однак уряд зволікає. (Рос.)
3G: стартує велике будівництво
Угоди з військовими - останній і найскладніший паперовий етап перед початком будівництва мереж. Між учасниками процесу довго не було консенсусу. Мобільні оператори і військові домовилися в останній момент. (Рос.)
Бровнін Холл: Уряду не потрібен Facebook
Поки доходи населення в Україні будуть низькими, а рівень освіти високим, імміграція триватиме. Питання у тому, як отримати вигоду від цього руху, якщо, звичайно, Україна просто не перекриє кордон. (Рос.)
Розумна енергетика для розумного українця
Користувач не тільки зможе зрозуміти, який прилад скільки "жере". Він також віддалено через додаток на смартфоні зможе побачити, що відбувається вдома. Увімкнулося світло - значить, син прийшов зі школи. (Рос.)