Калиновский машиностроительный завод: технология TankSys® - современный взгляд на емкости
PROMOTED

Калиновский машиностроительный завод: технология TankSys® - современный взгляд на емкости

Пятница, 21 сентября 2018, 13:00 -
Емкости изготавливают в различных вариантах исполнения, комплектуются дополнительным оборудованием, мешалками различных типов, рубашками нагрева или охлаждения, средствами автоматического управления процессами (укр)

Вже понад 30 років одним з напрямків діяльності провідного машинобудівного підприємства ПрАТ "Калинівський машзавод" є розробка, виготовлення та монтаж ємностей TankSys® з нержавіючої сталі різноманітного технологічного призначення об’ємом до 150 м3, які широко використовуються в молочній, пивній, фармакологічній та хімічній промисловості, виробництві фруктових та овочевих соків, виноробній галузі.

Монтаж ємності V=100м3

Ємності виготовляють в різних варіантах виконання, комплектують додатковим устаткуванням, мішалками різних типів, рубашками нагріву або охолодження, засобами автоматичного керування процесами.

Для підвищення якості продукції, було прийнято рішення про придбання та впровадження у виробництво сучасного обладнання для автоматичного зварювання нержавіючої сталі та закатки днищ. Внутрішню поверхню ємностей полірують і перевіряють спеціальними приладами по класу шорсткості Ra 0,8. Сертифіковано систему управління якістю, що відповідає вимогам стандарту ІSO 9001:2015.

 

Додаткова інформація про ємності TankSys® та інше обладнання, виробництва ПрАТ "Калинівський машзавод", представлена на офіційному сайті – kmbp.com.ua.

Запрошуємо відвідати наше підприємство.


powered by lun.ua
Подпишитесь на наши уведомления!