СПЕЦПРОЕКТ "Мій DIM"
При поддержке DIM
Начни с нуля. Жилые комплексы Метрополис и Lucky Land реализуют теорию нулевого километра

Начни с нуля. Жилые комплексы Метрополис и Lucky Land реализуют теорию нулевого километра

Четверг, 3 сентября 2020, 13:00 -
Во второй половине 20 века среди американских фермеров, которые столкнулись с необходимостью экономить на фоне экономического кризиса и уже тогда набирающего обороты эко движения, возникла теория "нулевого километра". (укр)

Фермери вирішили економити на бензині та реалізовувати свою продукцію в ореолі своїх будинків і фермерських господарств. Вони економили не лише бензин і свій час, але і запобігали забрудненню повітря вихлопними газами і покращували дорожню ситуацію.

Пізніше ця теорія знайшла своїх адептів серед офісних працівників, які шукали житло недалеко від місця роботи. Вони економили приблизно три години на дорогу в день. Це 60 годин в місяць і 720 годин на рік. Саме стільки заощадять жителі Метрополіс і Lucky Land, які будуть жити й працювати на території своїх комплексів.

Метрополіс і Lucky Land, комплекси групи компаній DIM, що будуються, приваблюють інвесторів продуманою квартирографією, зручною локацією, сучасною архітектурою і зокрема можливістю реалізувати теорію нульового кілометра на практиці.

Концепцію, яку в групі компаній DIM назвали "LiveWorkPlay" "Живи-Працюй-Відпочивай". 

Метрополіс

Житловий комплекс Метрополіс розташований в пішій доступності від метро Теремки та Іподром, трохи більше часу займе дорога до станції Виставковий центр.

Крім зручної транспортної системи локація має зручну дорожню розв'язку — 10 хвилин і ви в центрі Києва. Проте ті, хто будуть жити в Метрополісі, безсумнівно віддадуть перевагу проведенню часу на його території.

Площа комплексу 5,8 гектара. Вся територія комплексу закрита та охороняється цілодобово. На ній будуть чотири різновисотних будівлі — поверховість варіюється від 10 до 34 поверхів. 

 

У будинках розташовані 2857 квартир, в кожній з яких інстальовано індивідуальне опалення. Міжквартирні стіни — шумо- і теплоізольовані. Група компаній DIM однією з перших почала використовувати шумопоглинаючі матеріали українського виробника ВЕРДАНІ, який має також хороші гідроізоляційні властивості.

У кожному будинку встановлять ліфти Mizui, розраховані на 1000 кг. Ліфти компанії встановлені в готелі Fairmont в Аммані, культурному центрі Аристотеля Онассіса в Афінах, багатофункціональній висотці преміум-класу Tower 25, в ТЦ Smart Plaza в Києві. А тепер вони будуть і в Метрополісі — стильні, сучасні і комфортні. 

Кожна з квартир має зручне планування. І це одна з переваг, які приваблюють інвесторів — вони хочуть, щоб кожна гривня, вкладена у квадратні метри, працювала. Багато з них купили квартири для подальшого продажу або для здачі в оренду. Для мешканців заплановано підземний паркінг і наземні парковки.

На двох гектарах комплексу знаходиться власна паркова зона з контактними фонтанами, літнім кінотеатром, барбекю, майданчики для спортивних ігор, дитячі майданчики, бігові доріжки, фітнес-центр. На території є відомий киянам ресторан Mill Hub.

 

Для тих, хто хоче працювати недалеко від будинку, побудують офісний центр. З вікон Метрополіса видно ВДНГ. Жителі Києва зараз купують не квадратні метри, їх цікавить локація  місце, де знаходиться житловий комплекс.

У Метрополісі буде власний вихід на ВДНГ, місце, яке притягує любителів активного відпочинку. У ньому знаходиться один з найбільш респектабельних ресторанів Києва  "Прага". Також там є контактний зоопарк Animal Park, мотузковий парк SkyPark. Для найменших на території Метрополіса буде працювати дитячий садок. 

Раніше ми створювали екосфери в межах свого будинку чи квартири. DIM запропонував інвесторам розширити межі. Екосфера Метрополіс це комфортний простір для життя, роботи, відпочинку, навчання.

Lucky Land

Схожий формат пропонує Lucky Land, ще один житловий комплекс групи компаній DIM, який розташований біля популярного ТРЦ Lavina Mall. На території Lucky Land буде все  комерційні об'єкти, офіси, дитячі садки і школа.

Вже зараз ясно, що це буде Креативна Міжнародна Дитяча Школа (КМДШ) з восьмирічним досвідом роботи. Зараз школи КМДШ вже працюють у двох містах України. У вересні 2019 КМДШ Львів отримала офіційний статус Центру з підготовки до Кембриджських іспитів (FCE, PET, KET, Young Learners: Starters, Movers, Flyers).

Крім концепції "місто в місті", реалізованої в обох комплексах, DIM пропонує інвесторам послугу #READYDIM.

Кожен з інвесторів Lucky Land і Метрополіс може вибрати дизайн формату Fresh  прохолодних тонів  чи  Warm — теплий і м'який. Інтер'єр буде реалізовано силами компанії якісно і професійно.

Інвестор в'їде в готову квартиру з дизайнерським ремонтом щойно будинок буде зданий. 

 

Формат схожий, масштаб Lucky Land  понад 28 гектарів  це загальна площа нового житлового комплексу. На них група компаній DIM побудує 8 кварталів будинків низької забудови. Чому так важливо було розробити саме низькоповерховий комплекс? Метою компанії було гармонійно вписати його в природний і урбаністичний ландшафт. 

Поруч знаходяться ТРЦ Lavina Mall, де розташовані понад 150 магазинів, ресторани і кафе, кінотеатр "IMAX", найбільший у Східній Європі критий розважальний центр, Ашан, Сільпо, Новус, Епіцентр. Близько до Lucky Land вже працює фірмовий магазин Egersund Seafood, норвезького лідера рибної промисловості. 

Вдале розташування розважальних і комерційних об'єктів привертає так само як і сосновий ліс комплекс оточений 100 гектарами дерев.

 

За даними Kyiv Urban Atlas, комплекс розташовано в районі, де найчистіше повітря і найменша щільність населення з усіх районів Києва.

Тільки 1 га сосен за добу виробляє 5 кг фітонцидів, які очищають повітря від патогенних грибків і бактерій, а в Lucky Land їх в 100 разів більше, тобто і користі більше рівно в стільки ж разів.

Прогулянки у хвойному лісі допомагають подолати втому і нервову напругу. Повітря в ньому активізує газообмін у легенях. Це особливо корисно для тих, хто працює в приміщенні з неідеальною системою кондиціонування. 

В цілому повітря в сосновому лісі сприяє нормалізації обміну речовин, відновлює пошкоджену тканину і допомагає поліпшити стан алергіків. 

Відразу біля житлового комплексу знаходиться ліс, який буде облагороджений групою компаній DIM, там з'являться бігові та прогулянкові доріжки, дитячі та спортивні майданчики. 

Подібний досвід у компанії вже є  DIM на своєму об'єкті Автограф за свої кошти розробила та реалізувала благоустрій прилеглої території: зробила дитячий та спортивний майданчики, озеленення, асфальтове покриття, відремонтувала під'їзди і дахи будинків, що стоять поруч, а потім замінила вікна в дитячому садку №591.

 

Подпишитесь на наши уведомления!