PROMOTED

Метинвест Диджитал получил подтверждение уровня сертификации ACCE от компании SAP SE (укр)

Четверг, 7 сентября 2023, 11:57 -

Метінвест Діджитал отримав підтвердження рівня сертифікації Advanced Customer Center of Expertise від компанії SAP SE.

Сертифікат Центру експертизи клієнта рівня Advanced видається компанією SAP SE на відповідність глобальним стандартам SAP за результатами міжнародного ІТ-аудиту.

 

Вперше сертифікат такого рівня компанія отримала у 2017 році. Відтоді Метінвест Діджитал постійно працює над удосконаленням процесів і, відповідно до вимог вендора, отримує підтвердження сертифікації. 

Сертифікат підтверджує високий рівень експертизи, якості підтримки ІТ-рішень та розвитку інформаційних систем, що ґрунтуються на найкращих галузевих практиках.

"Отримання підтвердження рівня сертифікації засвідчує успішність еволюції ІТ-процесів в Метінвест Діджитал, їхню зрілість і відповідність глобальним стандартам SAP.

Це є важливим елементом успіху нашого бізнесу, оскільки ми завжди націлені на надання найкращих рішень для наших клієнтів.

Підтвердження рівня посилює лідерські позиції Метінвест Діджитал як в Україні, так і на глобальному ринку, а також надійність і привабливість компанії для інвесторів, партнерів та клієнтів",  зазначив Юрій ЧЕРНЕЦЬКИЙ, генеральний директор Метінвест Діджитал.

Загалом у Метінвест Діджитал організовано та автоматизовано понад 15 IT-процесів: управління зверненнями, інцидентами й запитами на обслуговування; управління користувачами й доступами; управління змінами та їхнє перенесення по ландшафту; управління програмування і розробкою; управління тестуванням й документуванням бізнес-процесів; системне адміністрування та системний моніторинг тощо.

На сьогодні компанія Метінвест Діджитал є єдиною ІТ-компанією в Україні, яка має цю сертифікацію.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.