Публікації

Девальвація: швидка і контрольована чи пізня неконтрольована
Фактор МВФ - найбільш істотний. Відсутність співпраці з фондом є найбільшим ризиком для стабільності гривні. Реалізація цього ризику загрожує втратою контролю над готівковим попитом на інвалюту. (Рос.)
Профспілки та Фірташ втратять "соціальні" мільярди
Міндоходов хоче забрати на себе функцію адміністрування єдиного внеску на соціальне страхування. Проти виступили профспілки і Федерація роботодавців, пізніше до них може приєднатися Мінсоцполітики. Однак їхні протести проти "Сім'ї" цілком зрозумілі. Вони роками розпоряджалися мільярдами фондів соцстрахування, а тепер можуть їх втратити.
Нігерія: як живуть еліта, хіпстери і "середній клас"
Церков у регіоні більше, ніж шкіл, клінік і банків разом узятих. Багато общин обіцяють віруючим вирішити не тільки духовні, але й матеріальні проблеми - 80% нігерійців живуть менш ніж на 2 долари на день. (Рос.)
"Нафтогаз" заборгував банкам 60 мільярдів
Повний перелік боргових зобов'язань "Нафтогазу України" та підлеглих йому держпідприємств на кінець третього кварталу 2012 року.
Неоколонізація України Росією: міф чи реальність?
Якщо в Україні діє проросійське лобі, то воно веде роботу, спрямовану на підрив нашої державності. Благо, що Україна - це не США і не Німеччина. Половина жителів нашої країни точно готова розглянути пропозицію продати свою батьківщину, отримавши натомість якісь особисті блага (рос.)
Що чекає байнет у 2013 році
В Білорусі росте покоління, яке звикло дивитися піратське відео на іноземних сайтах. Воно може бути втрачене як потенційна аудиторія для реклами в інтернеті. (Рос.)
Десять нових гаджетів 2012 року
2013 рік пройде під знаком Full HD, тобто екранів високої чіткості. Apple восени може виправити недоліки п'ятої моделі і представити iPhone 5s. (Рос.)
Ігор Соркін: "Доброго дня"
"Інавгураційна" промова нового голови Національного банку України Ігоря Соркіна.
Головні економічні події-2012: погляд Росії
Купівля державною "Роснефтью" другої за величиною приватної нафтової компанії Росії стала сенсацією. Раніше Кремль оголосив, що держуправління заважає економіці, тому такий крок суперечить даному курсу. (Рос.)
Як не звільнили Сергія Арбузова
Перед призначенням Соркіна, Верховна Рада повинна була погодитися зі звільненням Арбузова. Опозиціонери почали говорити, що непогано б заслухати звіт останнього про виконану роботу. Але Арбузова в залі не було. Рибак заявив, що глава НБУ сам рвався виступити, але не посмів порушити регламент. На табло засвітилася цифра 217. Голосів вистачало, але частина провладних депутатів просто не голосувала (рос.)
Від аналога до цифри
Деякі виробники комп'ютерів стверджували: "У Японії, на відміну від США, телефонний роз'єм для підключення виходить у коридор. Ніхто не буде користуватися комп'ютером в передпокої, тому інтернет не стане популярним". (Рос.)
Мороз і дизель - день жахливий
Під виглядом "арктичного" пального, яке повинне витримувати низькі температури, на деяких АЗС продають невідому речовину. Наслідок - вихід двигуна з ладу. При цьому нафтові компанії та АЗС своєї провини не визнають.
Росія: моли процвітають завдяки середньому класу
Вигляд довгих стелажів, забитих до самого верху продуктами, гріє душу російських жінок, яким ще два десятиліття тому доводилося годувати дітей морською капустою і порошковим молоком. (Рос.)
Кабаре Дмитра Табачника
Інспектори були "розіслані" по кафе і барах "заганяти" платників в УЛАСП. Вони повинні були укладати одну-дві угоди на день. Якщо бізнесмен відмовлявся, інспектор погрожував перевірити комп'ютери на наявність піратських програм.
Арбузов продовжить керувати Нацбанком
Пропозиція президента призначити чинного в. о. голови Нацбанку постійним керівником - апогей "стратегічності" влади. Цей вибір показав, що Сім'я шалено боїться самостійних гравців і хоче керувати економікою лише в ручному режимі. (Рос.)
Європа ловить утікачів-олігархів з СНД
У порушенні закону підозрюються дочка президента Узбекистану, син колишнього глави Киргизії, екс-глава Алма-Ати і колишній зять президента Казахстану. (Рос.)