Новини компаній

"Черкасиобленерго" у 2020 р. зекономило 15 млн. грн. за рахунок власних IT-розробок та інновацій
ПАТ "Черкасиобленерго" (ЧкОЕ) розробило та впровадило низку нових IT-технологій та інновацій, які дозволили підприємству у 2020 р. зекономити 15 млн. грн. При цьому з загального обсягу зекономлених коштів - 10 млн. грн. збережено завдяки відсутності необхідності користуватися продукцією та послугами сторонніх постачальників, а ще 5 млн. грн. за рахунок скорочення інших витрат (ліцензування, технічне обслуговування тощо). Таким чином, 5 млн. грн. – це обсяг видатків, які компанія зможе економити щорічно у подальші після 2020 р. роки.
Алеф
Компанія "АКАМ" поставила український натуральний камінь до 50-и країн світу
Компанія "АКАМ", учасник корпорації "Алеф", поставила вироби з натурального каменю на експорт до 50-и країн світу за історію своєї діяльності. Черговою країною в списку імпортерів продукції компанії стала Нігерія.
АТ "Івано-Франківськгаз"
"Івано-Франківськгаз" виявив крадіжку газу відпочинковим комплексом в Долинському районі
Відпочинковий комплекс в селі Вишків Долинського району здійснював незаконний відбір природного газу.  
АТ "Хмельницькгаз"
 У 2020 році "Хмельницькгаз" приєднав до системи газопостачання понад 800 об’єктів
За минулий рік до газорозподільних мереж Хмельниччини приєдналися 823 нових об’єкти:  56 багатоповерхівок, 700 приватних домогосподарств,  75 підприємств соціально-побутового призначення. Найбільше у містах Хмельницькому, Старокостянтинові та Кам’янці-Подільському.
АТ "Харківміськгаз"
До 104.ua Клієнтських просторів надійшла перша партія з 65 унікальними терміналами
11 березня 2020 року, Київ. В 104.ua Клієнтських просторах встановлюють 65 терміналів самообслуговування для споживачів природного газу. Це перший такий пристрій на ринку комунальних послуг – він вже працює у 104.ua Клієнтському просторі у Харкові. Найближчим часом терміналами зможуть скористатися споживачі газу в Чернігові, Вінниці та Чернівцях
АТ "Сумигаз"
АТ "Сумигаз": борги за доставку газу можуть бути стягнуті за рішенням суду
За минулий місяць борги побутових споживачів АТ "Сумигаз" сягнули 14,3 млн грн.
UniGroup
Кредит під заставу нерухомості: чи варто боятись?
Багато українців, як і раніше, з побоюванням ставляться до можливості скористатися кредитними грошима. Вони не довіряють банкам і, потрібно зазначити, на те є свої причини. Однак крім банківських установ на фінансовому ринку України є й інші компанії, що пропонують позики на більш вигідних умовах для клієнтів.
АТ "Рівнегаз"
"Рівнегаз" минулоріч уклав понад 2 тис договорів на обслуговування газових мереж
У 2020 році 2146 юридичних осіб та ОСББ уклали договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж з АТ "Рівнегаз".
АТ "Миколаївгаз"
У 2020 році до 104.ua Клієнтського простору Миколаївщини звернулося 21,4 тисяч клієнтів
У 2020 році найбільше звернень клієнтів до 104.ua Клієнтського простору стосувалося питань особових рахунків та газифікації.
АТ "Харківгаз"
Верховний Суд зобов’язав споживача оплатити 400 тис. грн. за крадіжку газу
Верховний Суд зобов’язав мешканця м. Красноград, Харківської області, оплатити майже 400 тис. грн. за несанкціоноване використання газу.
АТ "Волиньгаз"
Кожен третій клієнт "Волиньгазу" боржник
У лютому заборгованість жителів Волинської області за доставку газу сягнула 11 млн.грн.
АТ "Дніпрогаз"
Дніпряни заборгували за доставку газу 17 млн грн
Заборгованість клієнтів "Дніпрогазу" за розподіл блакитного палива станом на 1 березня складає 17 млн грн. За надані компанією послуги з початку року не сплатили більше 88 тисяч споживачів газу Дніпра та Дніпровського району.
АТ "Дніпропетровськгаз"
АТ "Дніпропетровськгаз" у поточному році передав понад 250 справ боржників до суду
Протягом січня-лютого 2021 року АТ "Дніпропетровськгаз" передав близько 270 справ боржників за доставку газу до суду. Крім того, понад 76 тис споживачів блакитного палива отримали досудові попередження.
АТ "Вінницягаз"
800 клієнтів цьогоріч обрали експертне підключення газу від АТ "Вінницягаз"
У 2021 році "Вінницягаз" планує приєднанати до газорозподільних мереж 770 нових споживачів. Компанія пропонує клієнтам скористатись унікальною послугою комплексного приєднання "під ключ". Послуга передбачає синхронне виконання зовнішнього і внутрішнього підключення, експертний супровід, індивідуальний підбір і встановлення  газового обладнання, гарантійне і технічне обслуговування.
АТ "Сумигаз"
"Сумигаз" проводить контрольне зняття показань лічильників у понад 355 тисяч споживачів
З початку року контролери АТ "Сумигаз" зафіксували більше 171 тисячі показань лічильників.
Підпишіться на наші повідомлення!