Новини компаній

АТ "Закарпатгаз"
100 млн грн становлять збитки "Закарпатгазу" за І квартал
За перші три місяці 2020 року АТ "Закарпатгаз" поніс збитки на суму 100 млн грн. До такого результату привів збитковий тариф на доставку газу, затверджений НКРЕКП для компанії на перше півріччя — він покриває лише 73% собівартості послуги.
АТ "Рівнегаз"
На Рівненщині обсяги споживання газу на  з початку 2020 року зменшилися на 10%
Загальний обсяг споживання газу на Рівненщині за чотири місяці 2020 року склав 185,2 млн. куб. м, що на 9,5% менше, ніж за аналогічний період 2019 року.
ТОВ "Вінницягаз Збут"
На Вінниччині третина учасників акції "Твоя енергонезалежність" залишили акційні кошти для подальшої оплати за газ
На 1 травня майже 840 учасників акції "Твоя енергонезалежність" на Вінниччині перевели залишки невикористаних акційних коштів на основні особові рахунки.
АТ "Запоріжгаз"
З початку року збитки АТ "Запоріжгаз" перевищили 36 млн. гривень
За перші чотири місяці 2020 року збитки компанії "Запоріжгаз" склали 36,4 млн. гривень. Діючі тарифи на доставку газу, що НКРЕНКП затвердив для АТ "Запоріжгаз" на перше півріччя поточного року, покривають лише 76 % собівартості послуги.
ТОВ "Чернігівгаз Збут"
Бюджетні установи Чернігівщини заборгували за 30% спожитого газу.
Майже 7 мільйонів гривень заборгували за газ бюджетні установи Чернігівщини – "Чернігівгаз Збут".
АТ "Миколаївгаз"
З початку року збитки АТ "Миколаївгаз" вже склали 91 млн гривень
За перші чотири місяці 2020 року збитки компанії "Миколаївгаз" склали 91 млн гривень. Даний результат пояснюється тим, що в першому півріччі поточного року затверджені НКРЕКП тарифи на доставку газу покривають лише 70% собівартості послуги.
АТ "Харківгаз"
З початку року до онлайн-сервісів АТ "Харківгаз" долучилось 20 тис родин Харківської області
З початку року до використання онлайн-сервісів АТ "Харківгаз" - особистий кабінет та паблік-аккаунт 7104ua у Viber - долучилось близько 20 тис споживачів природного газу. Близько половини нових користувачів, долучились до сервісів під час карантину.
АТ "Житомиргаз"
З початку року збитки АТ "Житомиргаз" вже склали 50 млн. гривень
За перші чотири місяці 2020 року збитки компанії "Житомиргаз" склали 50 млн. гривень. Цей результат пояснюється тим, що в першому півріччі поточного року затверджені НКРЕКП тарифи на доставку газу покривають 82 % собівартості послуги.
ТОВ "Волиньгаз Збут"
Під час карантину за газ платять лише 67% клієнтів "Волиньгаз Збуту"
Під час карантину платежі за газ на Волині зменшились на чверть. Загальний борг волинян у квітні 2020 року становить майже 470 млн грн.
АТ "Дніпрогаз"
Фахівці Центрів обслуговування клієнтів АТ "Дніпрогаз" в період карантину обробили 43,6 тис звернень дніпрян
За час карантину співробітники Центрів обслуговування клієнтів АТ "Дніпрогаз" обробили близько 43,6 тис звернень жителів Дніпра і Дніпровського району.
АТ "Вінницягаз"
4,3  тис. виїздів здійснила аварійна служба "Вінницягаз" з початку року
За 4 місяці 2020  року аварійно-диспетчерська служба АТ "Вінницягаз" здійснила 4,3 тис. виїздів за викликами "104". З них у 87 % аварійних заявок виявлені та ліквідовані витоки газу.
АТ "Волиньгаз"
"Волиньгаз" пропонує послугу експрес-реєстрації клієнтів на сервісі 104.ua
В умовах карантину працівники АТ "Волиньгаз" забезпечили миттєвий доступ споживачів усієї області до онлайн-сервісу 104.ua. Тепер для вирішення газових питань не потрібно нікуди йти, достатньо один раз зателефонувати до контакт-центру за номером (067) 333 9 104 з власного мобільного телефону, і особистий кабінет буде створено автоматично.
АТ "Дніпропетровськгаз"
З початку карантину фахівці Центрів обслуговування клієнтів "Дніпропетровськгазу" опрацювали майже 97 тисяч звернень
Під час карантину спеціалісти ЦОК АТ "Дніпропетрвоськгаз" обробили майже 97 тисяч дзвінків. Найчастіше споживачі цікавляться станом особового рахунку та консультуються, як сплатити за доставку газу через онлайн-сервіси.
АТ "Івано-Франківськгаз"
Володимир Парипа: "Екстренна служба "104" не може піти на карантин"
Володимир Парипа працює в екстреній газовій службі "104" АТ "Івано-Франківськгаз" вже 32 роки. Кожна його зміна - це близько 25-30 викликів різної складності. В зимовий період кількість викликів зростає.  Сезонність вносить свої корективи.
ТОВ "Хмельницькгаз збут"
Щодня за спрощеною експрес-реєстрацією у Особистому кабінеті на сайті 104.ua реєструються майже 100 клієнтів "Хмельницькгаз збуту"
З початком введення карантинних обмежень та задля можливості берегти здоров’я та дистанційно контролювати рахунок за газ, ТОВ "Хмельницькгаз збут" запровадив для своїх споживачів спрощену процедуру експрес-реєстрації  у Особистому кабінеті споживача.
Підпишіться на наші повідомлення!