Новини компаній

ТОВ "Сумигаз Збут"
156 тис. клієнтів "Сумигаз збут" отримають монетизовану субсидію та мають самостійно оплатити за спожитий газ
У березні близько 156 тис. родин Сумської області субсидію на природний газ отримали "живими" коштами. Ці гроші споживачам необхідно самостійно спрямувати на оплату за спожите блакитне паливо.
ТОВ "Чернівцігаз Збут"
Майже 23 % клієнтів "Чернівцігаз Збуту" отримають монетизовану субсидію
Близько 100 млн грн готівки, отримають буковинці для відшкодування оплати комунальних послуг, отриманих в лютому. Тому у рахунках за використаний природний газ, спожитий у лютому, вже не враховано нарахувань по субсидії. За статистикою, 80% витрат на комунальні послуги припадає саме на природний газ.
ПроКредит Банк
Роблячи ставку на зростаючий середній клас
Банківська система України в 2018 році після довгої перерви знову стала прибутковою.
ТОВ "Хмельницькгаз збут"
175 тис клієнтів "Хмельницькгаз збуту" отримали монетизовану субсидію 
В зв`язку із монетизацією, рахунки за спожитий у лютому газ не містять субсидії. Отримавши субсидію грошима, клієнти "Хмельницькгаз збуту", мають  оплатити за спожите блакитне паливо в повному обсязі.  Субсидійні кошти за лютий споживачі газу отримають у березні, за березень — у квітні, а за квітень — у травні.
ПАТ "Чернівцігаз"
ПАТ "Чернівцігаз" завершило 2018 рік зі збитками в 180,7 млн грн
20 березня 2019 року в ПАТ "Чернівцігаз" пройшли чергові Загальні збори акціонерів. Розглянувши основні показники роботи підприємства за минулий рік, акціонери затвердили річний звіт і баланс, та  напрямки розвитку компанії на 2019 рік.
ТОВ "Волиньгаз Збут"
ТОВ "Волиньгаз Збут": рахунки за газ не містять субсидії та підлягають повній оплаті грошима  
У зв`язку з монетизацією субсидії рахунки за спожитий у лютому газ не містять субсидії. Отримавши субсидію грошима, клієнти "Волиньгаз Збуту" мають  оплатити за спожите блакитне паливо в повному обсязі.  Субсидійні кошти за лютий громадяни отримають у березні, за березень — у квітні, а за квітень — у травні.
ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут"
Майже 80%  клієнтів-субсидентів  "Івано-Франківськгаз Збуту" ризикують залишитися без державної допомоги
На Івано-Франківщині 76 тис. субсидентів заборгували за спожитий газ майже 260 млн грн. Такі  боржники можуть не отримати чергову виплату монетизованої субсидії, якщо не розрахуються вже отриманими від держави грошима за спожитий в лютому газ. У разі простроченої заборгованості у сумі понад 340 грн впродовж двох місяців видача державної допомоги призупиняється.
ТОВ "Закарпатгаз Збут"
Майже 38 тисяч клієнтів "Закарпатгаз Збут" отримають монетизовану субсидію
У березні 38 тис закарпатців отримають монетизовану субсидію для сплати за газ.
ПАТ "Івано-Франківськгаз"
Тариф ПАТ "Івано-Франківськгаз" на розподіл газу є планово збитковим
Тариф на розподіл газу ПАТ "Івано-Франківськгаз" з року в рік є планово збитковим. За підсумками минулого року збиток компанії від розподілу газу склав 190,3 млн грн. В поточному році через ринкові обставини компанія отримає ще 220 млн збитків.
ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"
"Житомиргаз збут": рахунки за спожитий в лютому газ не містять субсидії і підлягають оплаті в повному обсязі
У зв`язку монетизацією субсидіанти почали отримувати державну допомогу на руки "живими грошима". Отже рахунки за газ, спожитий в лютому, сформовані без врахування субсидій. Тому всі клієнти "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТУ" наразі в рівних умовах та мають повністю сплачувати рахунки за газ.   
ПАТ "Волиньгаз"
У 2018 році "Волиньгаз" безоплатно повірив 19 тис. побутових лічильників газу
За минулий рік ПАТ "Волиньгаз" спільно з державним підприємством "Волиньстандартметрологія" провели безплатну повірку понад 19 тисяч приладів обліку природного газу. З початку 2019 року уже повірено більше 4 тис. лічильників клієнтів газорозподільної компанії.
ПАТ "Криворіжгаз"
Тариф ПАТ "Криворіжгаз" на розподіл газу є планово збитковим
Тариф на распределение газу ПАТ "Криворіжгаз" є планово збитковим. За підсумками минулого року збиток компанії від розподілу газу склав 141 млн грн. В поточному році через ринкові обставини ПАТ "Криворіжгаз" отримає ще 185 млн збитків.
ПАТ "Миколаївгаз"
У рахунках за газ ТОВ "Миколаївгаз Збут" інформує про структуру ціни газу
В лютневих рахунках за газ клієнти ТОВ "Миколаївгаз Збут" отримують додаткову інформацію.
ТОВ "Львівгаз збут"
"Львівгаз збут" від вартості поставленого газу отримує лише 2 %
ТОВ "Львівгаз збут" отримує лише 2 %, або 0,18 грн. із ціни 8,55 грн. за 1 кубічний метр газу. Решта коштів йдуть транзитом на спеціальні рахунки, з яких майже 90% (7,48 грн) отримує державний монопольний постачальник газу. Однак, відповідно до нових правил стосовно субсидій, банківську комісію за перерахування субсидій - а це 0,7% від ціни газу - має сплачувати саме компанія постачальник, а не державний монополіст.
ПАТ "Чернівцігаз"
ПАТ "Чернівцігаз" в 2019 році отримає 203,3 млн збитків на ВТВ
Тариф на розподіл газу ПАТ "Чернівцігаз" є планово збитковим. За підсумками минулого року збиток компанії від розподілу газу склав 195,9 млн грн. В поточному році через дії Міненерговугілля та НКРЕКП у 2019 році ПАТ "Чернівцігаз" отримає ще 203,3 млн збитків.
Підпишіться на наші повідомлення!