Новини компаній

football24.ua
Марко Ройс знову серед кращих
Дортмундська Боруссія впевнено йде на першому місці в чемпіонаті Німеччини, і якщо не зменшить обертів, то має всі шанси стати чемпіоном. Надзвичайно важливо, що команда не лише набирає очки за рахунок класу чи індивідуальної майстерності гравців, а постійно прогресує.
ПАТ "Дніпропетровськгаз"
НКРЕКП затвердила інвестиційну програму ПАТ "Дніпропетровськгаз" на 2019 рік
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердила інвестпрограму ПАТ "Дніпропетровськгаз" на 2019 рік у розмірі 48,05 млн гривень. Це приблизно в 3,5 рази менше реальних потреб компанії.
ПАТ "Запоріжгаз"
ПАТ "Криворіжгаз" направить 7,8 млн. грн. на ремонт і заміну газових мереж
Майже 7,8 млн. гривень інвестицій буде направлено на реконструкцію і модернізацію мереж і капітальний ремонт обладнання на газорегуляторних пунктах в 2019 році.
ПАТ "Закарпатгаз"
Минулого року ПАТ "Закарпатгаз" стягнув з порушників 6,4 млн грн відшкодувань
Понад 900 актів про порушення склали працівники ПАТ "Закарпатгаз" у 2018 році.
dnepr.hh.ua
Як почати кар'єру банківського службовця
Багато студентів і фахівці, які отримують/отримали економічну освіту, прагнуть влаштуватися працювати в банк. У цього дійсно є ряд переваг: офіційне оформлення, гідна заробітна плата, робота в сучасному офісі, оплачувані відпустки та лікарняні.
ПАТ "Харківміськгаз"
У Харкові повірено понад 7 тисяч лічильників газу
За минулий рік "Харківміськгаз" безкоштовно повірив 7,4 тис. побутових лічильників газу. 4,8 тис. лічильників газу виявилися непридатними до подальшої експлуатації. З них 1, 3 тис. Лічильників відправлені на заводи-виробники для ремонту.
ПАТ "Сумигаз"
За рік споживання природного газу на Сумщині скоротилось на 6,2%
За 2018 рік у Сумській області спожито 733,2 млн. м3 газу, що на 48,2 млн. м3 менше у порівнянні з 2017 роком. З 2011 року річний обсяг розподіленого блакитного палива за усіма групами споживачів скоротився майже на 36%.
ТОВ "Львівгаз збут"
Клієнти "Львівгаз збуту" в два рази частіше платять за газ через онлайн сервіси
Впродовж 2018 року 64,3 тисячі споживачів газу Львівщини розрахувались за спожите блакитне паливо за допомогою онлайн-платежів. У порівнянні із 2017 роком, кількість розрахунків збільшилась вдвічі.
ТОВ "Чернігівгаз Збут"
На Чернігівщині на 40% скоротилась кількість отримувачів субсидії на газ
Станом на 1 січня 2019 року 126 тис клієнтів "Чернігівгаз Збуту" мають право на субсидію на послугу з газопостачання. Порівняно з минулим роком кількість отримувачів державної допомоги зменшилася на 86 тис, або 40%.
ПАТ "Чернівцігаз"
За 2018 рік контакт-центр "Чернівцігазу" опрацював понад 600 тисяч звернень клієнтів
Протягом 2018 року до контакт-центру компанії надійшло понад 600 тисяч звернень, більшість з яких стосувалися передачі показань лічильників газу та перевірки стану особового рахунку. В середньому, щомісяця, оператори контакт-центру віддалено консультують понад 50 тисяч споживачів природного газу Чернівецької області.
ТОВ "Вінницягаз Збут"
Обсяги постачання природного газу "Вінницягаз Збут" у 2018 році склали 492,2 млн. м. куб.
Впродовж 2018 року ТОВ "Вінницягаз Збут" поставлено споживачам Вінниччини майже 492,2 млн м куб природного газу на загальну суму 3,75 млн грн. Це на 7% менше, порівняно з обсягами постачання блакитного палива підприємством у 2017 році.
ТОВ "Хмельницькгаз збут"
На 40% зросла кількість користувачів Особистого кабінету серед клієнтів "Хмельницькгаз збуту"
Онлайн сервіс "Особистий кабінет" на сайті 104.ua для споживачів газу Хмельницької області працює уже третій рік поспіль. За цей час вже 85 тис. долучились до цього дистанційного сервісу та мають цілодобовий доступ до власного особового рахунку.
ПАТ "Чернігівгаз"
В 2018 році "Чернігівгаз" безкоштовно перевірив близько 30 тис. лічильників
Впродовж 2018 року "Чернігівгаз" спільно з представниками держпідприємства "Чернігівстандартметрологія" провів безкоштовну повірку майже 30 тис побутових лічильників газу. За її результатами – 32% або 9555 приладів обліку виявилися непридатними до подальшого використання.
ПАТ "Хмельницькгаз"
За 2018 рік ПАТ "Хмельницькгаз" встановив біля 4 тис. індивідуальних лічильників
Протягом цього року ПАТ "Хмельницькгаз" встановить 1044 індивідуальних лічильників. Після цього в області буде забезпечено 100% облік природного газу у побутових споживачів. У минулому році в домогосподарствах області встановлено 4 тис індивідуальних лічильників на суму 6,5 млн грн.
ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут"
На Прикарпатті на чверть зросли онлайн платежі за газ
У 2018 році понад 40 тис. клієнтів ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" розрахувались за газ через онлайн сервіси компанії. Це на 25% більше, ніж у 2017 році.