Новини компаній

Масажне крісло для домашнього використання: поради майбутнім власникам
Гідне масажне крісло може стати дійсно улюбленим предметом меблів у вашій спальні або кімнаті відпочинку. Не виключено, що саме в ньому ви будете проводити годину за годиною у вихідний день або після важкого робочого тижня. Тому і до вибору такого важливого предмета інтер'єру варто підійти з розумом, не поспішаючи.
АТ "Криворіжгаз"
У 2020 році АТ "Криворіжгаз" зафіксувало понад 1700 випадків незаконного використання газу
Протягом 2020 року АТ "Криворіжгаз" зафіксувало 1760 випадків несанкціонованого використання газу.
АТ "Харківгаз"
Фахівці АТ "Харківгаз" радять купувати сертифіковане газове обладнання
До центрів обслуговування 104 ua Клієнтський простір щомісяця звертається близько 700 клієнтів за консультаціями стосовно підключення газу та придбання газового обладнання.
Стелажі в сучасному інтер'єрі
Ще в радянські часи наші батьки дуже любили популярну на той момент угорську стінку. Вона займала половину місця в кімнаті, проте було багато полиць. На них зазвичай ставили книги, фотографії та навіть телевізор з DVD і дисками.
АТ "Чернігівгаз"
Половина викликів аварійної служби "Чернігівгазу" пов’язані з несправностями внутрішньобудинкових систем газопостачання
У 2020 році аварійні бригади "Чернігівгазу" виїздили на виклики 17,5 тисяч разів.
ТОВ "Чернігівгаз Збут"
"Чернігівгаз Збут" дбає про своїх клієнтів із числа вразливих категорій
ПП Пружина – виготовлення пружин: пружини розтягування, пружини стиснення
ПП Пружина – виготовлення пружин під замовлення в Україні: пружин розтягування, пружин стиснення. На сторінці сайту виробника пружин можна здійснити замовлення на виготовлення пружин онлайн. 
"Черкасиобленерго" у 2020 р. зекономило 15 млн. грн. за рахунок власних IT-розробок та інновацій
ПАТ "Черкасиобленерго" (ЧкОЕ) розробило та впровадило низку нових IT-технологій та інновацій, які дозволили підприємству у 2020 р. зекономити 15 млн. грн. При цьому з загального обсягу зекономлених коштів - 10 млн. грн. збережено завдяки відсутності необхідності користуватися продукцією та послугами сторонніх постачальників, а ще 5 млн. грн. за рахунок скорочення інших витрат (ліцензування, технічне обслуговування тощо). Таким чином, 5 млн. грн. – це обсяг видатків, які компанія зможе економити щорічно у подальші після 2020 р. роки.
Алеф
Компанія "АКАМ" поставила український натуральний камінь до 50-и країн світу
Компанія "АКАМ", учасник корпорації "Алеф", поставила вироби з натурального каменю на експорт до 50-и країн світу за історію своєї діяльності. Черговою країною в списку імпортерів продукції компанії стала Нігерія.
АТ "Івано-Франківськгаз"
"Івано-Франківськгаз" виявив крадіжку газу відпочинковим комплексом в Долинському районі
Відпочинковий комплекс в селі Вишків Долинського району здійснював незаконний відбір природного газу.  
АТ "Хмельницькгаз"
 У 2020 році "Хмельницькгаз" приєднав до системи газопостачання понад 800 об’єктів
За минулий рік до газорозподільних мереж Хмельниччини приєдналися 823 нових об’єкти:  56 багатоповерхівок, 700 приватних домогосподарств,  75 підприємств соціально-побутового призначення. Найбільше у містах Хмельницькому, Старокостянтинові та Кам’янці-Подільському.
АТ "Харківміськгаз"
До 104.ua Клієнтських просторів надійшла перша партія з 65 унікальними терміналами
11 березня 2020 року, Київ. В 104.ua Клієнтських просторах встановлюють 65 терміналів самообслуговування для споживачів природного газу. Це перший такий пристрій на ринку комунальних послуг – він вже працює у 104.ua Клієнтському просторі у Харкові. Найближчим часом терміналами зможуть скористатися споживачі газу в Чернігові, Вінниці та Чернівцях
АТ "Сумигаз"
АТ "Сумигаз": борги за доставку газу можуть бути стягнуті за рішенням суду
За минулий місяць борги побутових споживачів АТ "Сумигаз" сягнули 14,3 млн грн.
UniGroup
Кредит під заставу нерухомості: чи варто боятись?
Багато українців, як і раніше, з побоюванням ставляться до можливості скористатися кредитними грошима. Вони не довіряють банкам і, потрібно зазначити, на те є свої причини. Однак крім банківських установ на фінансовому ринку України є й інші компанії, що пропонують позики на більш вигідних умовах для клієнтів.
АТ "Рівнегаз"
"Рівнегаз" минулоріч уклав понад 2 тис договорів на обслуговування газових мереж
У 2020 році 2146 юридичних осіб та ОСББ уклали договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж з АТ "Рівнегаз".
Підпишіться на наші повідомлення!