Новини компаній

ПАТ "Харківгаз"
ПАТ "Харківгаз" щодо приведення обсягів газу до стандартних умов
Приведення обсягів газу до стандартних умов для всіх споживачів передбачено Законом України "Про ринок газу", Кодексом ГРС та умовами типового договору на розподіл, затвердженого Постановою НКРЕКП № 2498 від 30.09.2015р.
ТОВ "Вінницягаз Збут"
На Вінниччині після монетизації зросли борги за газ
На кінець березня 2019 року заборгованість клієнтів "Вінницягаз Збут" за спожитий газ сягнула 825 млн грн.  Досі не розрахувались за лютий близько 11,4 % отримувачів монетизованої субсидії. Вони ризикують залишитись без державної допомоги, адже органи соцзахисту мають припинити нарахування субсидіїї в разі виникнення заборгованості на суму більше 340 грн.
ТОВ "Волиньгаз Збут"
На Волині вдвічі збільшилося використання онлайн-сервісів при сплаті за газ
У 2018 році понад 100 тис. споживачів газу на Волині розрахувались за спожите блакитне паливо за допомогою онлайн-платежів. У порівнянні з 2017 роком кількість електронних розрахунків збільшилась удвічі
ПАТ "Чернігівгаз"
"Чернігівгаз" оскаржуватиме в суді рішення про накладання штрафу
"Чернігівгаз" не погоджується зі штрафами за приведення обсягів газу до стандартних умов і буде оскаржувати його в суді як таке, що суперечить нормам законодавства України.
ПАТ "Закарпатгаз"
Через тариф на розподіл газу "Закарпатгаз" отримає у 2019 році 804 млн грн збитку
Тариф на розподіл газу ПАТ "Закарпатгаз" є планово збитковим. За підсумками минулого року збиток компанії від розподілу газу становив понад 380 млн грн. В поточному році ПАТ "Закарпатгаз" отримає ще понад 804 млн грн збитків.
ПАТ "Запоріжгаз"
"Запоріжгаз" вважає неправомірними перевірки і штрафи
ПАТ "Запоріжгаз" не погоджується з рішенням держрегулятора про накладання штрафу у зв’язку приведенням газу до стандартних умов. Адже вважає його політично вмотивованим, тому, що він не містить ніякої конкретної норми законодавства, яку було порушено Оператором ГРМ.
ПАТ "Чернівцігаз"
"Чернівцігаз": дії щодо перевірок та накладання штрафу не мають правового підґрунтя
ПАТ "Чернівцігаз" не погоджується з рішенням НКРЕКП про накладання штрафу через приведення до стандартних умов. Вбачає в діях держрегулятора необ’єктивність та дискримінацію споживачів газу. Відтак, компанія оскаржувати в суді це рішення як таке, що суперечить нормам законодавства України.
ПАТ "Львівгаз"
"Львівгаз" оскаржить рішення про накладення штрафу
ПАТ "Львівгаз" не погоджується з рішенням НКРЕКП про накладення штрафу у зв’язку приведенням газу до стандартних умов. Компанія вважає його політично вмотивованим та буде оскаржувати в судовому порядку, як таке, що суперечить нормам законодавства України.
ПАТ "Вінницягаз"
"Вінницягаз" буде оскаржувати рішення державного регулятора про накладення штрафу
"Вінницягаз" вважає, що накладення штрафу на компанію не має об’єктивних підстав та є політично вмотивованим. Компанія буде доводити правомірність своїх дій в судовому порядку.
ТОВ" ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"
Більше половини клієнтів-субсидіантів "Запоріжгаз Збут" ризикують залишитися без державної допомоги
У Запорізькому регіоні 124 тис. субсидіантов заборгували за спожитий газ майже 123 млн грн. Такі боржники можуть не отримати наступну виплату монетизованої субсидії, якщо не розрахуються вже отриманими від держави грошима за газ. У разі простроченої заборгованості на суму понад 340 грн. органи соцзахисту припиняють виплату державної допомоги
ПАТ "Закарпатгаз"
ПАТ "Закарпатгаз" оскаржуватиме в суді штраф
ПАТ "Закарпатгаз" готує адміністративний позов до Окружного адміністративного суду м.Києва, в якому обґрунтує незаконність Постанови комісії та вимагатиме її скасування.
ПАТ "Харківміськгаз"
Тариф ПАТ "Харківміськгаз" на розподіл газу є планово збитковим
За підсумками минулого року збиток компанії від розподілу газу склав 65 млн грн. В поточному році через незбалансований тариф компанія отримає ще близько 150 млн.грн. збитків. Таким чином, тариф на розподіл природного газу для ПАТ "Харківміськгаз", який стверджує держрегулятор, є планово збитковим.
ПАТ "Сумигаз"
"Сумигаз" отримає близько 230 млн грн. збитків через занижений обсяг ВТВ на 2019 рік
Вже четвертий рік поспіль тариф на розподіл природного газу ПАТ "Сумигаз" - збитковий. Лише за минулий рік збитки компанії від розподілу газу сягнули 180 млн грн. При цьому 86% з них склав дефіцит по виробничо-технологічних втратах (ВТВ). У 2019 році компанія може отримати ще мінус 230 млн грн.
ПАТ "Миколаївгаз"
Тариф ПАТ "Миколаївгаз" на розподіл газу є планово збитковим
Тариф на розподіл газу ПАТ "Миколаївгаз" вже кілька років поспіль є планово збитковим. За підсумками минулого року збиток компанії від розподілу газу склав 242,9 млн грн. В поточному році через дії регулятора компанія отримає збиток у розмірі 273,7 млн грн.
ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"
Близько 160 тис. клієнтів ТОВ "Харківгаз збут" отримають монетизовану субсидію та мають самостійно оплатити за спожитий газ
Близько 160 тис. родин Харківської області в березні місяці отримають субсидію на газ грошима.
Підпишіться на наші повідомлення!