Новини компаній

АТ "Рівнегаз"
АДС АТ "Рівнегаз" понад півтори тисячі разів виїжджали на виклики за період карантину
Лише у травні аварійно-диспетчерська служба АТ "Рівнегаз разів 445 разів виїжджала  на виклики клієнтів.  З початку введення карантину тобто із 16 березня кількість звернень на АДС  становить понад півтори тисячі.
ТОВ" ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"
Чат-бот у Viber використовують для розрахунків за газ понад 24 тисячі клієнтів "Запоріжгаз Збут"
За допомогою  онлайн-сервіса 7104ua в Viber споживачі газу дістанційно передають показники лічильників, сплачують за газ та контролюють стан особового рахунку.
ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"
Під час карантину 90% клієнтів ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" своєчасно сплачують за газ
В умовах карантину 9 з 10 родин Харківщини своєчасно сплачують за спожитий газ і не накопичують боргів. Для цього є декілька сервісів, що дозволяють сплачувати за газ дистанційно та зручно. Тож прострочену заборгованість мають лише 10% клієнтів ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ".
ТОВ "Хмельницькгаз збут"
59% учасників акції "Твоя енергонезалежність" на Хмельниччині  залишили акційні кошти для подальшої оплати за газ
На 1 травня майже 1200 учасників  акції "Твоя енергонезалежність" на Хмельниччині вирішили використати залишки своїх акційних коштів в "Хмельницькгаз Збуті" на суму 4 млн.грн. для подальшої сплати за газ.
АТ "Чернівцігаз"
"Чернівцігаз" перерахував вартість доставки газу понад 19 тис. споживачів
В березні НКРЕКП затвердило мінімальний розмір плати за доставку газу. Відповідно до цього рішення, компанія здійснила коригування нарахувань 19,2 тис. клієнтам компанії на суму в 1,1 млн. гривень.
ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"
Споживачі "Житомиргаз Збут" заборгували 486 млн грн за блакитне паливо
Станом на 1 травня 2020 року клієнти ТОВ "Житомиргаз Збут" заборгували за газ 486 млн грн. Наразі, при зниженні ціни газу та зменшенні витрат на блакитне паливо після опалювального періоду є можливість погасити заборгованість. Для цього зручно використовувати онлайн-сервіси "Житомиргаз Збуту", які допомагають сплачувати за газ дистанційно.
АТ "Криворіжгаз"
З початку 2020 року збитки АТ "Криворіжгаз" склали 29 млн гривень
За чотири місяці 2020 року збитки компанії "Криворіжгаз" склали 29 млн гривень. Такий результат пояснюється тим, що тарифи на доставку газу, затверджені НКРЕКП для "Криворіжгазу" на перше півріччя поточного року, покривають лише 79% собівартості послуги. Вирівнювання тарифу до економічно обґрунтованого рівня з 1 липня дозволить до кінця року вивести компанію максимально близько до точки беззбитковості.
ARX
FAIRFAX GROUP долучилась до підтримки української медичної спільноти у боротьбі з СOVID-19
Fairfax Financial Holdings Limited, визнаючи безпрецедентний вплив пандемії COVID-19, пожертвує $ 80 тис. лікарням в Україні, щоб допомогти з придбанням необхідних для медиків захисних засобів. Пожертвування буде зроблено від імені групи компаній Fairfax через українські дочірні компанії, в які входять ARX, Colonnade Ukraine та Universalna.
АТ "Чернігівгаз"
За перший квартал 2020 року "Чернігівгаз" зазнав збитків на 40 мільйонів гривень.
40 мільйонів гривень – такі збитки отримало АТ "Чернігівгаз" за перші три місяці 2020 року. Це сталося через затвердження НКРЕКП збиткового тарифу на перше півріччя - він покриває лише 82% собівартості послуги з доставки газу.
ТОВ "Сумигаз Збут"
60% учасників акції "Твоя енергонезалежність" на Сумщині залишили акційні кошти для подальшої оплати за газ
На 1 травня майже 1,7 тисяч учасників акції "Твоя енергонезалежність" на Сумщині перевели залишки невикористаних акційних коштів на особові рахунки в "Сумигаз Збуті". Це понад 60% клієнтів компанії, які взяли участь в акції. Надалі ці кошти клієнти викорисають для оплати спожитого газу.
АТ "Сумигаз"
Від початку року збитки АТ "Сумигаз" сягнули 43 млн гривень
Тариф на доставку газу, що НКРЕКП затвердив для АТ "Сумигаз" на перше півріччя, збитковий - його вистачає лише на 77% собівартості послуги. Через це за чотири місяці 2020 року збитки компанії склали 43 млн. гривень.
ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут"
Споживачі "Дніпропетровськгаз Збут" заборгували 2,4 млрд грн за блакитне паливо
Станом на 1 травня 2020 року клієнти ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" заборгували за газ 2,4 млрд грн. І це незважаючи на зменшення витрат на блакитне паливо у період опалювального сезону, через здешевлення енергоносія та теплу зиму. А також можливість сплачувати за послуги газопостачання у період карантину з дому, за допомогою онлайн-сервісів.
ТОВ "Миколаївгаз Збут"
З початку року до онлайн-сервісу "Особистий кабінет" долучились понад 15 тис. клієнтів "Миколаївгаз Збуту"
Станом на початок травня майже 110 тис. споживачів газу Миколаївщини користуються онлайн-сервісом особистий кабінет на сайті 104.ua. А це третина всіх клієнтів ТОВ "Миколаївгаз Збут".
АТ "Хмельницькгаз"
Збитки АТ "Хмельницькгаз" за перший квартал 2020 року вже склали 15,2  млн. гривень
За перший квартал 2020 року збитки газорозподільної компанії "Хмельницькгаз" згідно фінансової звітності підприємства склали 15,2  млн. гривень.
ТОВ "Рівнегаз Збут"
Кожен третій клієнт ТОВ "Рівнегаз Збут" боргує за спожитий газ
Загальний борг споживачів ТОВ "РІВНЕГАЗ  ЗБУТ"  у квітні 2020 року становить майже 221,2 млн грн. Тобто кожен третій споживач має борг за надані послуги.
Підпишіться на наші повідомлення!