АТ "Харківгаз"

Борг теплових компаній Харківської області за доставку газу перевищив 44,5 млн грн.
Борг теплопостачальних компаній Харківської області за доставку природного газу перевищив 44,5 млн грн.
АТ "Харківгаз" ліквідував понад 600 пошкоджень газових мереж
Для стабільного та безаварійного забезпечення природним газом споживачів Харківської області в опалювальному сезоні, фахівцями АТ "Харківгаз" проведено комплексне приладове обстеження (КПО) більше 2 тис. км. газових мереж. Під час обстеження відремонтовано близько 600 пошкоджень ізоляції та локалізовано 40 витоків газу на розподільних газопроводах.
АТ "Харківгаз" провів перші на Харківщині випробування газорозподільної системи воднем
Перші в Харківській області випробування водню проведені АТ "Харківгаз" 27 серпня, в м. Чугуїв, на спеціальному полігоні, який є точною моделлю існуючих газових мереж. Харківська область – серед п’яти областей, де вперше в Україні почали випробування використанні водню та його сумішей із газом в газопроводах закритих тестових майданчиків. 
Онлайн-сервіси в тренді у 55% клієнтів компанії АТ "Харківгаз"            
Все більше споживачів природного газу Харківщини активно користуються онлайн-сервісами. Сьогодні більше 55% клієнтів компанії використовує їх для оперативної взаємодії з Харківгазом, а також здійснення платежів за надані послуги. 
В АТ "Харківгаз" вперше запрацювали виїзні ЦОКи
Вперше прийом клієнтів фахівцями центрів обслуговування АТ "Харківгаз" здійснюється у найвіддаленіших куточках Харківської області.
З початку року до онлайн-сервісів АТ "Харківгаз" долучилось 20 тис родин Харківської області
З початку року до використання онлайн-сервісів АТ "Харківгаз" - особистий кабінет та паблік-аккаунт 7104ua у Viber - долучилось близько 20 тис споживачів природного газу. Близько половини нових користувачів, долучились до сервісів під час карантину.
Більше половини клієнтів АТ "Харківгаз" своєчасно оплатили за доставку газу
В березні більше половини клієнтів АТ "Харківгаз" своєчасно, до 20.03, сплатили за доставку газу.
Кількість втручань споживачів в роботу газових лічильників зменшилась на третину
Три роки поспіль АТ "Харківгаз" активно співпрацює з мешканцями Харківської області. За цей час попереджено тисячі аварійних ситуацій, що могли статись через дії крадіїв газу.
Регулятор не передбачив витрати для безкоштовної заміни газових лічильників споживачів
Кілька років поспіль, АТ "Харківгаз" надає пропозиції державному регулятору передбачити витрати на заміну лічильників в тарифі на розподіл газової компанії.
АТ "Харківгаз" уклав 2 тис. угод на обслуговування внутрішньобудинкових мереж
На червень поточного року в Харківській області укладено близько 2 тис. договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Найактивніше укладають договори споживачі в Зміївському та Куп’янському підрозділах.
Підпишіться на наші повідомлення!