АТ "Дніпрогаз"

З початку року споживання газу у дніпрі скоротилось на 9%
За 10 місяців 2020 року АТ "Дніпрогаз" було розподілено 474,8 млн. куб. м газу, що на 9,3% (48,6 млн. куб. м) менше обсягів споживання у аналогічному періоді 2019 року.
Заборгованість дніпрян за доставку газу становить 14 млн грн
Станом на 1 жовтня 14% дніпрян з початку 2020 року жодного разу не платили за розподіл блакитного палива. Заборгованість клієнтів АТ "Дніпрогаз" за послуги з доставки газу становить понад 14 млн грн.
Неплатежі клієнтів "Дніпрогазу" в 9 раз перевищують борги перед Оператором ГТС
Станом на 1 вересня 2020 року борги клієнтів АТ "Дніпрогаз" за послуги з розподілу газу становлять 60 млн грн. Такі неплатежі в дев’ять разів перевищують заборгованість компанії перед Оператором ГТС.   
Понад 210 тисяч клієнтів АТ "Дніпрогаз" мають заборгованість за доставку газу
Понад 71 тисяча мешканців Дніпра та Дніпровського району з початку року жодного разу не сплатили за послуги з доставки природного газу. Станом на 1 серпня клієнти АТ "Дніпрогаз" мають заборгованість в розмірі 14,3 млн грн.
На забезпечення безаварійної доставки газу в тарифі АТ "Дніпрогаз" передбачено лише 87 грн на 1 кілометр мереж
Фінансування робіт з безпеки газових мереж залишається на недостатньому рівні. При відсутності необхідного рівня інвестицій у забезпечення безаварійного розподілу газу для споживачів до кінця поточного року у Дніпрі та Дніпровському районі в аварійному стані опиняться 64 км газопроводів та 7 газорегуляторних пунктів.
Клієнти "Дніпрогазу" можуть передати показання лічильників з фото через Viber
Через чат-бот 7104ua у месенджері Viber клієнти АТ "Дніпрогаз" можуть підтвердити передані показання лічильників газу фотографією. Після введення показань з клавіатури телефону чат-бот пропонує споживачу завантажити фото лічильника. Додати знімок приладу обліку можна з галереї смартфону швидко та зручно.
Фахівці Центрів обслуговування клієнтів АТ "Дніпрогаз" в період карантину обробили 43,6 тис звернень дніпрян
За час карантину співробітники Центрів обслуговування клієнтів АТ "Дніпрогаз" обробили близько 43,6 тис звернень жителів Дніпра і Дніпровського району.
Майже 10,5 тис. клієнтів АТ "Дніпрогаз" користуються чат-ботом 7104ua у месенджері Viber
Вже близько 10,5 тис. клієнтів АТ "Дніпрогаз" долучилися до швидкого та легкого у використанні чат-боту 7104ua у месенджері Viber.
Обсяги споживання газу в Дніпрі знизилися більш ніж на 14%
У 2019 році АТ "Дніпрогаз" було транспортовано 710,6 млн. куб. м газу, що на 14,4% (119,4 млн. куб. м) менше обсягів споживання у 2018 році.
В 1 кварталі 2020 року споживачі з автономним опаленням сплатять за доставку газу на 50% менше
Впродовж січня-березня 2020 року власники домоволодінь, які використовують газ для опалення своїх помешкань, платитимуть за доставку палива майже на 50% менше, ніж у першому кварталі 2019 року.
Новий тариф на розподіл для АТ "Дніпрогаз" на 40% менше собівартості доставки газу споживачам
Реегулятор схвалив для АТ "Дніпрогаз" новий тариф на розподіл, який майже на 40% менше собівартості доставки газу споживачам.
З початку року АТ "Дніпрогаз" укладено близько 140 договорів на приєднання до газових мереж
Впродовж 2019 року спеціалісти АТ "Дніпрогаз" уклали майже 140 договорів на приєднання до газорозподільних мереж. Близько 55% клієнтів скористались послугою стандартного приєднання.
Близько 160 тис. клієнтів АТ "Дніпрогаз" користуються онлайн-сервісом на сайті 104.ua
З початку року понад 22 тисячі споживачів газу зареєстрували "особистий кабінет" на сайті 104.ua Загальна кількість користувачів онлайн-сервісом складає 160 тисяч, що становить 40% від загальної кількості клієнтів АТ "Дніпрогаз".
Через низький тариф до кінця року збитки АТ "Дніпрогаз" сягнуть 194 млн грн
Тариф на розподіл газу для АТ "Дніпрогаз" вже кілька років поспіль є планово збитковим. За підсумками минулого року збитки компанії від розподілу блакитного палива склали 137 млн. грн.
Через низькі зарплати "Дніпрогаз" втрачає кваліфікованих фахівців
"Дніпрогаз" продовжують залишати кваліфіковані фахівці. Протягом 2019 року з компанії звільнились 124 співробітники. Станом на 1 вересня плинність кадрів склала близько 10%.
Підпишіться на наші повідомлення!