АТ "Запоріжгаз"

"Запоріжгаз" пропонує технічне обслуговування внутрішніх мереж за 300 грн
Клієнти  компанії можуть замовити послугу з обслуговування  внутрішніх  газових мереж за 300 грн на рік. Статистика вказує - причиною половини викликів на номер 104 є витоки газу на внутрішніх газопроводах. Регулярне технічне обслуговування один раз на рік дозволяє утримувати внутрішні газові мережі у справному стані.
З початку року більше тисячі клієнтів "Запоріжгазу" замовили реконструкцію
Цього року реконструкцію системи газопостачання здійснили 1230 жителів Запоріжжя та області.
АТ "Запоріжгаз": не можна зволікати з модернізацією газопроводів високого тиску в Бердянську
12 квітня АТ "Запоріжгаз" розпочне роботи з масштабної модернізації газових мереж, якими доставляється газ до м. Бердянськ та ще чотирьох населених пунктів.
Понад 43 млн. грн становлять тарифні збитки АТ "Запоріжгаз" за минулий  рік
За підсумками 2020 року зростання ціни на газ, який підприємство купує для технологічних потреб, стало причиною збитків компанії. Вартість газу і далі зростає, і навіть нові тарифи, встановлені на 2021 рік, повністю не покривають всіх витрат підприємства. Така ситуація дестабілізує роботу Оператора ГРМ, що забезпечує газопостачання майже 500 тис. споживачів Запорізького регіону.
Запоріжгаз почав судово-претензійну работу з боржниками
У зв’ яку з тим, що борг споживачів перед АТ "Запоріжгаз" сягнув майже 10 млн. грн, компанія примусово стягуватиме вказану заборгованість в судовому порядку.
В 2020 році "Запоріжгаз" обстежив більше 6 тис. км газопроводів.
Для забезпечення постійного доступу до блакитного палива майже 500 тисяч мешканців Запоріжжя та Запорізької області фахівці АТ "Запоріжгаз" щорічно виконують комплекс робіт з обслуговування понад 10 тис. км газопроводіві.
З початку року "Запоріжгаз" повірив  більше 20 тисяч лічильників газу
З початку року представниками ДП "Запоріжстандартметрологія" спільно з АТ "Запоріжгаз", було проведено повірку 20 тис. приборів обліку. Тільки у 2020 році понад 7900 лічильників були визнані непридатними до подальшого використання.
АТ "Запоріжгаз" попереджає про загрозу відключення газопостачання в  бюджетних установах  новостворених об’єднаних територіальних громад
1 січня 2021 року втратять чинність договори на розподіл природного газу з низкою виконавчих органів місцевих рад.  Проте голови новостворених громад до цього часу не уклали відповідні договори з АТ "Запоріжгаз". Це загрожує тим, що  бюджетні установи в селах, що входять до складу ОТГ ( об’єднаних територіальних громад) в новому році можуть залишитись без газопостачання.
Споживачі газу в Запорізькій області можуть оцінити переваги онлайн-платформи 104.ua в новому форматі
Для майже 490 тисяч клієнтів АТ "Запоріжгаз" стала доступна оновлена платформа 104.ua. Сайт представляє нові рішення з управління своїм акаунтом, передачі показань, оплаті за газ і його доставку.
Майже 45 тисяч запоріжців ризикують залишитися без субсидій через борги за доставку газу
 Списки субсидіантів формують компанії, що надають комунальні послуги, зокрема АТ "Запоріжгаз". Компанія передає структурним підрозділам з питань соціального захисту населення списки споживачів, в яких наявна заборгованість понад три місяці. У разі не оплати такої заборгованості  житлова субсидія на опалювальний період не призначатиметься.
Більше 11 тисяч лічильників газу пройшли повірку цього року
11 642 побутових лічильників перевірили фахівці АТ "Запоріжгаз" з початку року. За результатами повірки 5 069 лічильників визнані непридатними до подальшої експлуатації. Відправлено на ремонт та відремонтовано ще 3341 приборів обліку.
Заборгованість клієнтів "Запоріжгазу" перевищила 30 млн.грн.
Борги споживачів газу за послуги його доставки перед АТ "Запоріжгаз" досягли 30,7 млн грн. Це вдвічі перевищує заборгованість компанії перед Оператором ГТС.
141 втручання в роботу системи газопостачання  виявили спеціалісти "Запоріжгазу"
З початку року спеціалісти газової служби виявили 141  випадок  незаконного втручання в мережу газопостачання. За підрахунками загальна сума завданих збитків складає 5 млн. грн.
З початку року АТ "Запоріжгаз" приєднав до газових мереж 120 нових об'єктів
На сьогоднішній день з початку року до системи газопостачання АТ "Запоріжгаз" приєдналося 120 нових об'єктів, зокрема 112 домоволодінь і 8 комунально-побутових об'єктів.
100 договорів на технічне обслуговування підписано з АТ "Запоріжгаз" в 2019 році
100 юридичних осіб нашої області уклали договори на технічне обслуговування газових мереж з АТ "Запоріжгаз" в минулому році. З метою дотримання належного стану мереж і безпеки споживачів починаючи з 2019 року ця послуга надається на ринкових умовах.
Підпишіться на наші повідомлення!