АТ "Запоріжгаз"

100 договорів на технічне обслуговування підписано з АТ "Запоріжгаз" в 2019 році
100 юридичних осіб нашої області уклали договори на технічне обслуговування газових мереж з АТ "Запоріжгаз" в минулому році. З метою дотримання належного стану мереж і безпеки споживачів починаючи з 2019 року ця послуга надається на ринкових умовах.
На безпеку 1 км газопроводів в тарифі АТ "Запоріжгаз" передбачено менше 50 грн.
Система розподільних газопроводів страждає від недофінансування протягом багатьох років. Грошей, закладених в діючому тарифі на розподіл природного газу, не вистачає навіть щоб покрити третину необхідних витрат.
Майже  7 тис. заявок виконано аварійниками "Запоріжгазу" під час карантину.
6 885 – такою є кількість виїздів бригад аварійної служби Запоріжгазу.  В середньому 100 дзвінків щодня поступають до диспетчерів аварійної служби зі всієї Запорізької області, при чому більшість викликів з підозрою на витік газу.
З початку року збитки АТ "Запоріжгаз" перевищили 36 млн. гривень
За перші чотири місяці 2020 року збитки компанії "Запоріжгаз" склали 36,4 млн. гривень. Діючі тарифи на доставку газу, що НКРЕНКП затвердив для АТ "Запоріжгаз" на перше півріччя поточного року, покривають лише 76 % собівартості послуги.
Запоріжгаз  пропонує послугу експрес-реєстрації клієнтів на сервісі 104.ua
В умовах надзвичайної ситуації працівники АТ забезпечили миттєвий доступ споживачів усієї області до онлайн сервісу 104.ua. Тепер для вирішення газових питань не потрібно нікуди йти, достатньо один раз зателефонувати до контакт-центру за номером (067) 007 6 104  з власного мобільного телефону, і особистий кабінет буде створено автоматично.
Клієнти АТ "Запоріжгаз" оплатили 73% отриманих послуг з доставки газу
Споживачі компанії оплачують менше трьох чвертей наданих послуг з доставки газу. У той же час, під час карантину, коли більшість клієнтів перебуває вдома, зростає значення безперебійності роботи критичної інфраструктури - газових мереж.
Запоріжці, які не користувались газом, сплачуватимуть фіксовану мінімальну вартість його доставки
НКРЕКП затвердило мінімальний розмір плати за доставку. Рішення торкнеться нових споживачів, домогосподарств, які споживають газ менше дев’яти місяців і які не користувались газом.
За 1 квартал 2020 року споживачі АТ "Запоріжгаз" з автономним опаленням сплатять за доставку газу на 67% менше аналогічного періоду минулого року
Споживачі природного газу Запорізької області  у першому кварталі 2020 року на 67% скоротять витрати за розподіл газу у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Адже помісячний платіж за доставку газу буде однаковим впродовж всього року. 
Новий тариф для АТ "Запоріжгаз" в 2 рази менше собівартості послуг з доставки газу
Регулятор схвалив для АТ "Запоріжгаз" новий тариф на розподіл, який  в 2 рази менше собівартості доставки газу споживачам. Таке рішення держрегулятора призведе до того, що в 2020 році збитки компанії складуть  275 млн грн.
Майже 160 тис. споживачів газу  в Запорізькій області передають показання через Особистий кабінет на сайті 104.ua
На початок грудня кількість користувачів Особистого кабінету у Запорізькій області досягла160 тисяч. Тільки у листопаді в цьому сервісі зареєструвались більше 1,5 тис клієнтів АТ "Запоріжгаз".
За 11 місяців 2019 року розподіл газу в Запорізькій області скоротився на 11%
З січня по листопад АТ "Запоріжгаз" здійснило доставку 786 млн м куб. природного газу споживачам регіону. Це на 11% менше, ніж за аналогічний період минулого року.
За 11 місяців АТ "Запоріжгаз" інвестувало в мережі регіону понад  76,4 млн грн.
З початку року обсяг інвестицій компанії в газорозподільні мережі Запорізького регіону  у 2019 році перевищив  80 млн грн.
З початку року фахівці "Запоріжгазу" виявили понад 10 тисяч витоків газу на газопроводах області
Впродовж 10 місяців 2019 року фахівці газорозподільної компанії обстежили понад 5 тис. км газових мереж Запорізької області. 
З початку року аварійна служба АТ "Запоріжгаз" отримала близько 42 тис. викликів споживачів
З початку року аварійно-диспетчерська служба АТ "Запоріжгаз" локалізувала близько 42 тис. небезпечних ситуацій в домівках споживачів. Близько 80% випадків були пов’язані з витоками газу.
Найбільший штраф за кражідку газу в Запорізькій області склав 700 тис грн
Фахівці АТ "Запоріжгаз" у 2019 році зафіксували більше 157 випадків несанкціонованого споживання природного газу. Збиток склав  9,8 млн. грн., найбільший штраф в поточному році році - 772,45 тис. грн.
Підпишіться на наші повідомлення!