АТ "Волиньгаз"

АТ "Волиньгаз" повністю завершило процедуру анбандлінгу
"Волиньгаз" вийшов із засновників компанії-постачальника ТОВ "Волиньгаз Збут".
У 2021 році півсотні споживачів "Волиньгазу" здійснили реконструкцію системи газопостачання
Від початку 2021 року реконструкцію системи газопостачання здійснили 48 клієнтів АТ "Волиньгаз". У 2020 році послугою з реконструкції, яку надає газова компанія, скористались 180 клієнтів.
Кожен третій клієнт "Волиньгазу" боржник
У лютому заборгованість жителів Волинської області за доставку газу сягнула 11 млн.грн.
До онлайн-сервісів 104.ua приєднались понад 40 тис. споживачів "Волиньгазу"
У 2020 році користувачами онлайн-сервісів 104.ua стали понад 40 тис. клієнтів "Волиньгазу". Загалом інноваційними ресурсами для споживачів природного газу користуються вже близько 110 тис. волинян.
У 2020-му "Волиньгаз" повірив понад 17 тисяч лічильників
Упродовж року представники ДП "Волиньстандартметрологія" спільно з АТ "Волиньгаз", провели повірку 17,2 тис. приладів обліку. Тільки у 2020 році понад 6 000 лічильників визнані непридатними до подальшого використання.
"Волиньгаз" передає справи боржників до суду
Понад 20 % боржників, справи яких передають до суду, одразу сплачують за доставку газу. Решта споживачів – у судовому порядку. Від початку 2020 року "Волиньгаз" передав до суду понад 170 заяв про видачу судових наказів на суму більше 300 тис. грн. Ще 10 тис. клієнтів компанії отримали досудові повідомлення. До кінця року такі попередження отримають ще 15 тис. споживачів.  
Понад 40 тис. клієнтів "Волиньгазу" ризикують залишитися без субсидії через борги
Побутові споживачі, які отримують державну допомогу на оплату комунальних послуг, заборгували АТ "Волиньгаз" близько 3 млн гривень за послуги з доставки природного газу. У випадку несплати боргів боргів понад 41 тисяч волинян-субсидіантів можуть втратити державну допомогу.
"Волиньгаз" надсилає боржникам попередження
Нині на Волині майже 14 тис. споживачів понад пів року не сплачують за послугу з розподілу газу. 
Загроза зриву опалювального сезону - "Луцьктепло" боргує за доставку газу
"Луцьктепло" - найбільший на Волині боржник серед підприємств теплокомуненергетики. Вже три місяці не погашає борг за розподіл газу в розмірі 12 млн. Тому компанія "Волиньгаз" змушена відповідно до закону звернутися до Господарського суду з позовною заявою.
Кожен десятий волинянин жодного разу не сплатив за розподіл газу
Біля 10% клієнтів АТ "Волиньгаз" - а це 19 тис споживачів природного газу - накопичили борг у розмірі 6 млн 300 тис. Вони від початку року не здійснили жодного платежу за послугу з розподілу газу (доставку).
Волинські газовики цьогоріч планують повірити біля 20 тис. лічильників
За кошти "Волиньгазу" цьогоріч буде повірено 19 700 приладів обліку газу побутових споживачів. Всього ж на Волині 44 тис. неповірених лічильників газу. Корективи в роботу газовиків вносить і карантин.
Виготовлено 30 років тому: чи мають газопроводи термін придатності
У Волинській області 23% газопроводів побудовані 30 і більше років тому.  Рівень зношеності газорозподільних мереж області сягнув понад 12%. Це означає, що з кожним роком довжина аварійних газопроводів зростає. Вирішити цю проблему допоможуть глобальні інвестиції. У випадку Волині – це мінімум 58 млн. грн. на рік.
За період карантину більше 100 тис. клієнтів АТ "Волиньгаз" сплатили за доставку газу онлайн
За час карантинних обмежень значно зросла популярність дистанційних сервісів "Волиньгазу" та онлайн-банкінгу.
"Волиньгаз" перерахував вартість доставки газу майже 23 тис. споживачів
У березні НКРЕКП затвердила мінімальний розмір плати за доставку газу. Відповідно до цього рішення, компанія здійснила коригування нарахувань 22,7 тис. клієнтам компанії на суму 1,498 млн гривень.
"Волиньгаз" пропонує послугу експрес-реєстрації клієнтів на сервісі 104.ua
В умовах карантину працівники АТ "Волиньгаз" забезпечили миттєвий доступ споживачів усієї області до онлайн-сервісу 104.ua. Тепер для вирішення газових питань не потрібно нікуди йти, достатньо один раз зателефонувати до контакт-центру за номером (067) 333 9 104 з власного мобільного телефону, і особистий кабінет буде створено автоматично.
Підпишіться на наші повідомлення!