АТ "Волиньгаз"

Виготовлено 30 років тому: чи мають газопроводи термін придатності
У Волинській області 23% газопроводів побудовані 30 і більше років тому.  Рівень зношеності газорозподільних мереж області сягнув понад 12%. Це означає, що з кожним роком довжина аварійних газопроводів зростає. Вирішити цю проблему допоможуть глобальні інвестиції. У випадку Волині – це мінімум 58 млн. грн. на рік.
За період карантину більше 100 тис. клієнтів АТ "Волиньгаз" сплатили за доставку газу онлайн
За час карантинних обмежень значно зросла популярність дистанційних сервісів "Волиньгазу" та онлайн-банкінгу.
"Волиньгаз" перерахував вартість доставки газу майже 23 тис. споживачів
У березні НКРЕКП затвердила мінімальний розмір плати за доставку газу. Відповідно до цього рішення, компанія здійснила коригування нарахувань 22,7 тис. клієнтам компанії на суму 1,498 млн гривень.
"Волиньгаз" пропонує послугу експрес-реєстрації клієнтів на сервісі 104.ua
В умовах карантину працівники АТ "Волиньгаз" забезпечили миттєвий доступ споживачів усієї області до онлайн-сервісу 104.ua. Тепер для вирішення газових питань не потрібно нікуди йти, достатньо один раз зателефонувати до контакт-центру за номером (067) 333 9 104 з власного мобільного телефону, і особистий кабінет буде створено автоматично.
Станом на початок квітня волиняни сплатили 74% вартості послуг доставки газу
Через різке зниження оплат, компанії не вистачає коштів для виконання всіх необхідних робіт щодо забезпечення безперебійної доставки газу. АТ "Волиньгаз" стає дедалі складніше здійснювати свою діяльність.
"Волиньгаз" запустив експрес-реєстрацію в сервісі онлайн 104.ua
Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому під час карантину, АТ "Волиньгаз" екстрено розробило експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua. Тепер, щоб скористатися ними, достатньо зробити дзвінок зі смартфону до контакт-центру АТ "Волиньгаз" за номером телефону 067 33 39 104 і ваш Особистий кабінет буде створений автоматично.
Цьогоріч аварійна служба "Волиньгазу" опрацювала  майже 2 тис. викликів
Лише від початку цього року аварійна служба 104 "Волиньгазу" відреагувала майже на 2  тис викликів від споживачів Волині.
Споживачі оплачуватимуть доставку газу окремо
У січні всі споживачі газу України отримають окремі рахунки: один за спожитий газ, другий – за послугу з його доставки. Наприкінці грудня Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) схвалила зміни, які стосуються споживачів газу.
Новий тариф на доставку газу для АТ "Волиньгаз" збитковий
Регулятор уперше за останні п’ять років зрушила питання необґрунтованих тарифів для операторів ГРМ з мертвої точки.
Штат "Волиньгазу" укомплектований на 88%
12% штатного розкладу "Волиньгазу" залишається вакантним. За 7 місяців 2019 року з компанії звільнилось 122 працівники, із яких більшість – це слюсарі зварники, тобто працівники робітничих професій. Відтік кадрів пов’язаний із низькою зарплатнею, яку неможливо переглянути через бездіяльність НКРЕКП.
Майже на 30% побільшало звернень до Центрів обслуговування клієнтів АТ "Волиньгаз"
За шість місяців 2019 року до Центрів обслуговування клієнтів АТ "Волиньгаз" звернулось більше 150 тис. споживачів. На 28% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Кількість користувачів "Особистого кабінету" на Житомирщині зросла до  93 тисяч
За півроку кількість клієнтів Житомиргазу, що мають "Особистий кабінет" на сайті 104.ua зросла на 13 тисяч. Зараз онлайн-сервісом користуються 93 тис домогосподарств, що складає понад 25% від числа клієнтів компанії.
"Волиньгаз" планує провести цьогоріч діагностику 10 тис км газопроводів
Фахівці групи комплексно-приладового обстеження та діагностики газопроводів (КПО) АТ "Волиньгаз" цього року вже провели діагностику 3 125 км газопроводів, що становить 32 %.
АДС "Волиньгазу" опрацювала більше 12 тис. заявок
За опалювальний сезон 2018-2019 рр. на адресу аварійно-диспетчерської служби АТ "Волиньгаз" надійшло 7 639 тис. викликів різного рівня небезпеки. В середньому за добу в зимовий період екстрена служба відпрацьовує 42 заявки, це на 15 заявок більше ніж влітку.
На Волині укладено більше 70 договорів на обслуговування внутрішньобудинкових мереж
З 1 травня 2019 року послуга з обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж стала ринковою. Тепер власники і балансоутримувачі можуть самостійно вибрати собі ліцензовану компанію, яка буде здійснювати обслуговування газових приладів і елементів системи газопостачання будинку.
Підпишіться на наші повідомлення!