АТ "Житомиргаз"

Заборгованість ТКЕ Житомирщини за доставку газу складає майже 38,4 млн грн
Напередодні осінньо-зимового періоду заборгованість теплових організацій за доставку газу ставить під загрозу не лише сам початок опалювального сезону підприємствами ТКЕ, а й підготовку газових мереж до найбільшого сезонного навантаження.
Неплатежі клієнтів "Житомиргазу" майже в 2 рази перевищують борги компанії 
Станом на 1 липня 2020 року борги клієнтів АТ "Житомиргаз" за отримані послуги з розподілу газу  становлять 32 млн грн. Такі неплатежі в 1,7 рази перевищують заборгованість компанії перед Оператором ГТС. 
За перше півріччя фахівці Житомиргазу виявили 270 крадіжок природного газу
За шість місяців 2020 року у Житомирі та Житомирській області газовики зафіксували 270 випадків крадіжок газу. Майже 33% зафіксованих порушень пов’язані із втручанням у роботу побутових газових лічильників. Загальна сума завданих збитків склала понад 2,3 млн грн. 
Кількість користувачів "Особистого кабінету" на Житомирщині зросла до 120 тисяч
За вісім місяців 2020 року кількість клієнтів Житомиргазу, що мають "Особистий кабінет" на сайті 104.ua зросла на 22 тисячі. Зараз онлайн-сервісом користуються 120 тис домогосподарств, які сплачують за доставку газу, вносять показання,  а також контролюють рахунок за допомогою єдиного сервісу для споживачів газу.
62 коп. на 1 метр газопроводів передбачено на безпеку мереж в діючому тарифі АТ "Житомиргаз"
В діючому тарифі на розподіл газу для АТ "Житомиргаз" на безпеку мереж закладено в 10 разів менше необхідного. На 1 км газопроводу передбачено лише 623 грн. в рік. Аби повністю замінити застарілі газопроводи впродовж 5 років потрібно близько 450 млн. грн.
На Житомирщині чат-бот Viber 7104ua тепер приймає показання лічильників з фото
Показання газового лічильника у чат-боті Viber 7104ua можна підтвердити світлиною. Після ручного введення показань чат-бот пропонує споживачеві додати фото лічильника. Його можна завантажити із галереї телефону.
З початку року збитки АТ "Житомиргаз" вже склали 50 млн. гривень
За перші чотири місяці 2020 року збитки компанії "Житомиргаз" склали 50 млн. гривень. Цей результат пояснюється тим, що в першому півріччі поточного року затверджені НКРЕКП тарифи на доставку газу покривають 82 % собівартості послуги.
Рівень розрахунків за доставку газу на Житомирщині в березні складає 63%
З початком карантину на Житомирщині рівень розрахунків за послуги газопостачання становить 63%.
Кількість користувачів "Особистого кабінету" на Житомирщині зросла до 105 тисяч
За півроку кількість клієнтів Житомиргазу, що мають "Особистий кабінет" на сайті 104.ua зросла на 10 тисяч. Зараз онлайн-сервісом користуються 105 тис домогосподарств, що складає майже 30% від числа клієнтів компанії.
АТ "Житомиргаз" продовжуватиме діалог з Регулятором щодо підвищення зарплат газовиків до середніх по промисловості
Нові тарифи на доставку газу дозволять АТ "Житомиргаз" збільшити середню зарплату на підприємстві на 18%. Але рівень оплати праці співробітників залишається нижчим за середні зарплати в промисловості по області. АТ "Житомиргаз" продовжуватиме конструктивний діалог з НКРЕКП, щоб газовики мали достойну оплату праці.
В 1 кварталі 2020 року споживачі Житомирської області з автономним опаленням сплатять за доставку газу на 35% менше
Впродовж перших трьох місяців поточного року домогосподарства, що використовують газ для опалення будинків, платитимуть  на 35% менше, ніж в першому кварталі 2019 року. Про це свідчать розрахунки АТ "Житомиргаз". Це стало можливим завдяки впровадженню НКРЕКП нової системи оплати послуг доставки газу.
Споживачі газу Житомирщини з січня сплачуватимуть за доставку газу за окремим рахунком
24 грудня 2019 року НКРЕКП було прийняте рішення вилучити з рахунків за газ плату за його доставку. Вже в січні споживачі природного газу отримають два окремих рахунки: один за газ, другий – за його розподіл. Щомісячний платіж за доставку газу буде незмінним впродовж року.
Як тариф впливає на фінансовий результат АТ "Житомиргаз"
24 грудня 2019 року НКРЕКП прийняло рішення про перегляд тарифу на розподіл для АТ "Житомиргаз". Разом з тим, новий тариф залишається збитковим для оператора ГРМ. Його розмір покриває тільки близько 80% собівартості послуги з доставки газу.
"Житомиргаз" відкрив два нових центри обслуговування клієнтів
Напередодні Нового року АТ "Житомиргаз" відкрило дві "точки контакту" із споживачами. Відтепер Центри обслуговування працюють  Черняхові та Ружині. Близько 15 тисяч  споживачів природного  газу двох районів отримуватимуть весь спектр послуг газових компаній у новому сучасному центрі.
Від початку року АТ "Житомиргаз" інвестувало в мережі регіону 19 млн грн
Обсяг інвестицій компанії в газорозподільні мережі Житомирщини у 2019 році сягнув понад 19  млн грн. Основними пріоритетами стали - реконструкція мережі і створення заміна лічильників газу.
Підпишіться на наші повідомлення!