АТ "Житомиргаз"

"Житомиргаз": забудовники обирають газове обладнання і комплексні послуги
Забудовники Житомира та Новоград-Волинського обирають сертифіковане газове обладнання для облаштування автономного опалення у сучасних багатоквартирних будинках.
"Житомиргаз" спільно з правоохоронцями виявили несанкціоноване втручання підприємства до газорозподільних мереж
Під час проведення робіт з діагностики та обстеження газорозподыльних мереж у м. Бердичів працівниками АТ "Житомиргаз" виявлено несанкціоноване втручання у діючі газорозподільні мережі юридичною особою.
АТ "Житомиргаз": порядок відкритих обговорень дотримано, а пропозиції  громадськості враховано
25 жовтня 2021 року у АТ "Житомиргаз" відбулися відкриті обговорення проекту структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на 2022 рік.
"Житомиргаз" встановив 50 нових ШГРП
Для забезпечення стабільної подачі газу та підвищення рівня безпеки, протягом першого півріччя 2021 року, "Житомиргаз" встановив 50 нових газорегуляторних пункти шафового типу (ШГРП).
Близько 10 тис споживачів природного газу уклали угоди з "Житомиргазом" на технічне обслуговування мереж
З початку 2021 року між споживачами та АТ "Житомиргаз" було укладено 9400 угод про надання послуги технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж. Технічне обслуговування проводиться з метою забезпечення безпечної експлуатації внутрішньобудинкової системи газопостачання та запобігання виникнення аварійних ситуацій.
Реконструкцію газових мереж у АТ "Житомиргаз" замовили вісімсот клієнтів
З початку року 832 споживачі газу замовили послугу реконструкції  у АТ "Житомиргаз".  Найбільше звернень стосуються перенесення лічильників та заміни побутових газових приладів у помешканні.
Послугу технічного обслуговування у АТ "Житомиргаз" замовили понад чотири тисячі споживачів
Понад чотири тисячі угод про надання послуги технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж укладено між юридичними, фізичними споживачами та компанією з АТ "Житомиргаз" від початку року. Наразі таку послугу можна отримати за акційною ціною 300 грн для власників приватних будинків або квартир.  
АТ "Житомиргаз" повністю завершило процедуру анбандлінгу
АТ "Житомиргаз" вийшов із засновників компанії-постачальника ТОВ "Житомиргаз Збут". Таким чином було виконано всі умови анбандлінгу згідно Директиви 2009/73 / ЄС. Попередньо було завершено поділ юридичної, інформаційної та облікової діяльності, які отримали високу оцінку Секретаріату Енергетичного співтовариства у 2020 році.
Контролери "Житомиргазу" провели контрольну перевірку показань лічильників на 48%
АТ "Житомиргаз" проводить контрольну перевірку вузлів обліку газу. Така перевірка проходить щорічно. Процес контрольної звірки займає декілька хвилин. Співробітники компанії здійснюють його самостійно, використовуючи фотофіксацію, головне – надати доступ до вузла обліку газу.
"Житомиргаз" виконав 630 заявок з реконструкції системи газопостачання
Від початку 2021 року 630 клієнтів обрали послугу реконструкції системи газопостачання від АТ "Житомиргаз". Левова частка звернень стосується перенесення лічильників та заміни побутових газових приладів у помешканні.
АТ "Житомиргаз" надає послуги з підключення "під ключ"
Нові клієнти АТ "Житомиргаз" можуть замовити послугу комплексного приєднання до газової мережі "під ключ". Процедура доступна усім жителям міста Житомир та Житомирської області.
У Житомирі Клієнтський простір 104.ua відзначає п'ятиріччя
Центр обслуговування клієнтів, а тепер "104.ua Клієнтський простір" у Житомирі, по вул. Київська, 54, працює з 17 березня  2016 року.
"Житомиргаз" минулоріч уклав більше 2000 договорів на обслуговування газових мереж
2159 юридичних осіб та 17 ОСББ уклали договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж з АТ "Житомиргаз" у 2020 році.
Заборгованість споживачів Житомирщини за доставку газу становить майже 11,7 млн грн
Станом на 1 грудня 6 % споживачів АТ "Житомиргаз" жодного разу в 2020 році не платили за розподіл блакитного палива. Загальна заборгованість клієнтів за послуги з доставки газу становить понад 11,7 млн грн.
Заборгованість ТКЕ Житомирщини за доставку газу складає майже 38,4 млн грн
Напередодні осінньо-зимового періоду заборгованість теплових організацій за доставку газу ставить під загрозу не лише сам початок опалювального сезону підприємствами ТКЕ, а й підготовку газових мереж до найбільшого сезонного навантаження.