АТ "Житомиргаз"

Збитки АТ "Житомиргаз" зросли на 44 % й сягнуть 317 млн грн
Сума збитків АТ "Житомиргаз" в 2019 році вже сягнула 282,1 млн грн. Це на 86,4 млн грн більше, аніж в минулому році. Вже четвертий рік поспіль тариф для товариства є економічно необґрунтованим. За цей час загальна сума збитків компанії сягнула 543,4 млн грн. Спровокована держрегулятором НКРЕКП криза змусила сотні кваліфікованих працівників йти з займаних посад.
До кінця року "Житомиргаз" встановлює безкоштовні лічильники
Виконуючи інвестиційну програму АТ "Житомиргаз" продовжує встановлювати прилади індивідуального обліку побутовим споживачам. В 2019 році вже встановлено понад 11 тисяч лічильників споживачам всієї області.
На Житомирщині 11 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон
Станом на 16 вересня в Житомирській області нараховується 11 виробників тепла, які не включені до реєстру жодного з постачальників  природного газу. Вони мають забезпечувати теплом взимку 31 тис. побутових споживачів (населення) та 549 непобутових споживачів, серед яких є школи, дитсадки та лікарні. Згідно законодавства, АТ "Житомиргаз" не має права здійснювати доставку газу таким споживачам.
Споживачі звернулись до  центрів обслуговування клієнтів "Житомиргазу" 163 тисячі разів
За сім місяців 2019 року клієнти "Житомиргазу" звернулись до центрів обслуговування у Коростені, Новограді-Волинському, Житомирі, а віднедавна ще й Малині 163131 разів. В середньому один центр обслуговує 500 споживачів на день.
З початку року "Житомиргаз" безкоштовно повірив більше тисячі побутових лічильників газу
З початку 2019 року АТ "Житомиргаз" провів безкоштовну повірку 1163 лічильників клієнтів газорозподільної компанії. За минулий рік загальна кількість повірених приладів індивідуального обліку склала понад 19,5 тисяч.
Підпишіться на наші повідомлення!