АТ "Криворіжгаз"

Рівень розрахунків за доставку газу в березні в Кривому Розі зменшився на 14%
З початком карантину в Кривому Розі та Криворізькому районі на 14% впав рівень розрахунків за послуги газопостачання.
Регулятор встановив мінімальну плату: для кого вона діятиме
Регулятор затвердив мінімальний розмір плати за доставку. Рішення торкнеться нових споживачів, домогосподарств, які споживають газ менше дев’яти місяців і які не користувались газом.
АТ "Криворіжгаз" продовжуватиме діалог з Регулятором щодо підвищення зарплат газовиків до середніх по промисловості
Нові тарифи на доставку газу дозволять АТ "Криворіжгаз" збільшити середню зарплату на підприємстві на  12%. Але рівень оплати праці співробітників залишається нижчим за середні зарплати в промисловості по області. АТ "Криворіжгаз" продовжуватиме конструктивний діалог з НКРЕКП, щоб газовики мали достойну оплату праці.
Новий тариф на доставку газу для АТ "Криворіжгаз" збитковий
Регулятор вперше за останні п'ять років зрушила питання необґрунтованих тарифів для операторів ГРМ з мертвої точки. Через замороження тарифу АТ "Криворіжгаз" з 2015 року компанія зазнала збитків у розмірі 380,7 млн ​​грн.
Більше 85 тисяч споживачів в Кривому Розі для вирішення газових питань використовують онлайн-сервіс 104.ua
Уже понад чотири роки споживачі газу в Кривому Розі мають можливість своєчасно передавати показання газового лічильника і отримувати онлайн консультації через Особистий кабінет на сайті 104.ua. За цей час переваги і зручності сервісу оцінили понад 85 тисяч споживачів.
В Кривому Розі 17 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон
Станом на 17 вересня в Кривому Розі нараховується 17 виробників тепла, які не включені до реєстру жодного з постачальників  природного газу.
На газопроводах в Кривому Розі виявлено в 5,5 раз більше витоків газу
Впродовж 6 місяців 2019 року фахівці "Криворіжгазу" провели обстеження 1716 км газопроводів.
"Криворіжгаз" відкрив четвертий сучасний Центр обслуговування клієнтів
У липні офіційно відкрито четвертий у Кривому Розі сучасний Центр обслуговування клієнтів за адресою: вулиця Ракітіна, 11. Комфортні умови, сучасні технології, якісне обслуговування та доступність – це пріоритетні завдання, які виконало АТ "Криворіжгаз" для задоволення потреб клієнтів.
Підпишіться на наші повідомлення!