ТОВ "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"

ТОВ "Запоріжгаз Збут" за півроку реалізувало побутовим споживачам більш 140 млн м3 газу
У першому півріччі 2020 року ТОВ "Запоріжгаз Збут" реалізувало своїм клієнтам – побутовим споживачам 141,3 млн ​​куб. метрів природного газу.
35% клієнтів "Запоріжгаз збуту" користуються онлайн-сервісом 
Більше 170 тисяч клієнтів ТОВ "Запоріжгаз збут" зареєструвалися в  особистому кабінеті на сайті 104.ua .
Учасники акції "Твоя енергонезалежність" в Запорізькій області можуть отримати залишок коштів, залишивши письмову заяву
Запоріжгаз збут розпочав повертати залишки невикористаних коштів всім учасникам акції "Твоя енергонезалежність", яка тривала з жовтня 2019 по березень 2020 року.
Чат-бот у Viber використовують для розрахунків за газ понад 24 тисячі клієнтів "Запоріжгаз Збут"
За допомогою  онлайн-сервіса 7104ua в Viber споживачі газу дістанційно передають показники лічильників, сплачують за газ та контролюють стан особового рахунку.
Учасники акції "Твоя енергонезалежність" в Запорізькій області можуть отримати залишок коштів, залишивши письмову заяву
Запоріжгаз збут розпочав повертати залишки невикористаних коштів всім учасникам акції "Твоя енергонезалежність", яка тривала з жовтня 2019 по березень 2020 року.
"Запоріжгаз Збут" переміг в 63 відкритих торгах на поставку газу
47 споживачів газу бюджетної сфери обрали своїм постачальником газу в 2019 році ТОВ "Запоріжгаз Збут". Зараз компанія активно бере участь у процедурах закупівлі енергоресурсу на 2020 рік.
В Запорізькій области  80% споживачів боргують за газ
Станом на 1 грудня 2019 року 80% споживачів в Запорізькій області заборгували за газ. Загальна сума неплатежів за газ клієнтів "Запоріжгазу Збуту" перевищіла 1 млрд грн.
74 тис. споживачів газу в Запорізькій області отримують пільги на газ в грошовій формі
З жовтня 2019 роки для майже 74 тис. споживачів газу Запорізької області монетизовані пільги. Тепер кошти державної допомоги отримують пільговики, а не газопостачальні компанії.
Онлайн розрахунки за газ в Запорізькій області зросли більш ніж в 2 рази
З початку року майже 52 тис. побутових споживачів газу Запорізької області використовували онлайн платежі за газ. Це на 60% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Споживачі газу можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні
Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акція "Твоя енергонезалежність" стартує напередодні Дня Незалежності - 23 серпня і триватиме лише місяць.
"Запоріжгаз Збут" перерахував до держбюджету 12 млн. грн невикористаної клієнтами субсидій
ТОВ "Запоріжгаз Збут" перерахував до державного бюджету майже 12 млн. грн субсидій, які клієнти компанії не використали за опалювальний період 2018-2019 рр. Цьогорічна сума повернення в 4 рази менше, ніж за попередній опалювальний період.
"Запоріжгаз Збут" домігся рекордно високого рівня розрахунків населення за газ - 93%
На 1 травня поточного року платежі населення за спожитий газ склали 93%. Це майже на 20% більше, ніж на 1 травня 2018 року.
Ціна газу на Запоріжжі буде змінюватись щомісяця
З 1 травня 2019 року уряд, регулятор ринку та державний постачальник газу встановлюють ціну газу для населення по новім правилам. Тому для Запорізької області та міста Запоріжжя в травні вона складає  8072,57 грн за тис куб.м, а в червні  - 8452,64  за тис куб.м.
Кожен третій клієнт Запоріжгаз Збуту користується сервісом "Особистий кабінет"
За три роки існування користовачами Особистого кабінету на сайті 104.ua  стали 35%  клієнтів  "Запоріжгаз Збуту".  Загалом  в Україні таких користувачів  вже більше 2 млн., а  в Запорізькому регіоні  – 144 тис. клієнтів.
Більше половини клієнтів-субсидіантів "Запоріжгаз Збут" ризикують залишитися без державної допомоги
У Запорізькому регіоні 124 тис. субсидіантов заборгували за спожитий газ майже 123 млн грн. Такі боржники можуть не отримати наступну виплату монетизованої субсидії, якщо не розрахуються вже отриманими від держави грошима за газ. У разі простроченої заборгованості на суму понад 340 грн. органи соцзахисту припиняють виплату державної допомоги
Підпишіться на наші повідомлення!