ТОВ "Сумигаз Збут"

649 млн грн. заборгували споживачі природного газу Сумщини по завершенню опалювального періоду
У травні борг побутових клієнтів ТОВ "Сумигаз Збут" перевищив 649 млн грн., у зв'язку з чим ряду домоволодінь було припинено постачання газу. Окрім того, у зв’язку зі зміною законодавства боржники ризикують отримати пеню та позбутися субсидій.
"Сумигаз Збут": підвищена банківська комісія не передбачена у затвердженій ціні газу
Отримавши монополію на перерахунок субсидій, банк встановив максимальний розмір комісії, яку мають сплачувати постачальники комунальних послуг.
156 тис. клієнтів "Сумигаз збут" отримають монетизовану субсидію та мають самостійно оплатити за спожитий газ
У березні близько 156 тис. родин Сумської області субсидію на природний газ отримали "живими" коштами. Ці гроші споживачам необхідно самостійно спрямувати на оплату за спожите блакитне паливо.
Серед клієнтів "Сумигаз Збут" кількість субсидіантів зменшилася в 1,7 рази
Значне скорочення числа субсидіантів серед мешканців Сумської області веде до пропорційного зростання неплатежів за газ. Борги за газ клієнтів "Сумигаз Збут" досягли 605 млн грн.
З вартості газу для населення "Сумигаз Збут" отримує 2%
Лише 2,2%, або 0,19 грн, отримує ТОВ "Сумигаз Збут" із ціни 8,55 грн за 1 кубічний метр газу. Решта коштів йдуть транзитом на спеціальні рахунки, з яких майже 90% (7,48 грн) отримує державна компанія-монополіст. Але в нових правилах стосовно субсидій, банківську комісію за перерахування субсидій має сплачувати саме компанія постачальник, а не державний монополіст.
Підпишіться на наші повідомлення!