ТОВ "Сумигаз Збут"

"Сумигаз збут" просить міненерго не допустити зривів у постачанні природного газу населенню
ТОВ "Сумигаз Збут" звернувся до Міністерства енергетики України з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення зривів у постачанні природного газу мешканцям Сумського регіону.
У квітні-травні мешканці Сумщини на 40% збільшили використання газу
З початку ІІ кварталу 2020 року серед клієнтів "Сумигаз Збут" багаторічна тенденція скорочення споживання газу змінилась на протилежну.
"Сумигаз Збут": рахунки за газ доступні онлайн у мобільних пристроях споживачів
Сервіси для мобільних пристроїв дозволяють клієнтам "Сумигаз Збуту" керувати одночасно 5 особовими рахунками: завантажити рахунки та сплатити онлайн. Основна мета зробити послуги максимально доступними і комфортними для заощадження часу споживачів природного газу Сумської області.
60% учасників акції "Твоя енергонезалежність" на Сумщині залишили акційні кошти для подальшої оплати за газ
На 1 травня майже 1,7 тисяч учасників акції "Твоя енергонезалежність" на Сумщині перевели залишки невикористаних акційних коштів на особові рахунки в "Сумигаз Збуті". Це понад 60% клієнтів компанії, які взяли участь в акції. Надалі ці кошти клієнти викорисають для оплати спожитого газу.
Учасники акції "Твоя Енергонезалежність" можуть отримати залишок коштів
"Сумигаз Збут" розпочав повертати залишки невикористаних коштів усім учасникам акції "Твоя енергонезалежність", яка тривала з жовтня 2019 по березень 2020 року.
На Сумщині на 10% збільшились кількість онлайн платежів за газ
В умовах карантину "Сумигаз Збут" спростив доступ до дістанційних сервісів, що допомогає клієнтам безпечно розраховуватись  за спожитий газ. Тому онлайн платежі зросли на  10%. У той же час значна кількість споживачів газу ще не використовують зручні та безпечні способи сплати, тому у Сумській області зменшилась загальна сплата за спожитий газ й склала 65%.
На Сумщині вже 15 тисяч споживачів контролюють використання газу через Viber-бот
Завдяки онлайн-сервісу Viber-бот на 7104ua клієнти ТОВ "Сумигаз Збут" можуть вільно керувати 5 особовими рахунками, не докладаючи надмірних зусиль.
На Сумщині кожен четвертий рахунок за газ сплачують online
Понад 100 тисяч клієнтів Сумигаз Збуту надають перевагу особистому кабінету на сайті 104.ua та мобільним додаткам 104 Mobile. 15 тисяч клієнтів компанії користуються viber-ботом 7104UA.
Клієнти "Сумигаз Збут" заборгували за газ 632 млн грн
Порівняно з початком 2019 заборгованість побутових споживачів природного газу Сумщини зросла на 5%. Станом на січень 2020 борг перевищив 632 млн грн. При цьому споживання природного газу домоволодіннями регіону протягом року знизилось на 23%.
На Сумщині 23 тисячі боржників отримали попередження про припинення газопостачання
Станом на 1 серпня поточного року заборгованість побутових клієнтів перед "Сумигаз Збут" складає 437 млн грн. Майже 12 тис. споживачів природного газу мають сплатити за послуги газопостачання понад 1 тис. грн. Рекордним є борг у розмірі 155 тис. грн.
649 млн грн. заборгували споживачі природного газу Сумщини по завершенню опалювального періоду
У травні борг побутових клієнтів ТОВ "Сумигаз Збут" перевищив 649 млн грн., у зв'язку з чим ряду домоволодінь було припинено постачання газу. Окрім того, у зв’язку зі зміною законодавства боржники ризикують отримати пеню та позбутися субсидій.
"Сумигаз Збут": підвищена банківська комісія не передбачена у затвердженій ціні газу
Отримавши монополію на перерахунок субсидій, банк встановив максимальний розмір комісії, яку мають сплачувати постачальники комунальних послуг.
156 тис. клієнтів "Сумигаз збут" отримають монетизовану субсидію та мають самостійно оплатити за спожитий газ
У березні близько 156 тис. родин Сумської області субсидію на природний газ отримали "живими" коштами. Ці гроші споживачам необхідно самостійно спрямувати на оплату за спожите блакитне паливо.
Серед клієнтів "Сумигаз Збут" кількість субсидіантів зменшилася в 1,7 рази
Значне скорочення числа субсидіантів серед мешканців Сумської області веде до пропорційного зростання неплатежів за газ. Борги за газ клієнтів "Сумигаз Збут" досягли 605 млн грн.
З вартості газу для населення "Сумигаз Збут" отримує 2%
Лише 2,2%, або 0,19 грн, отримує ТОВ "Сумигаз Збут" із ціни 8,55 грн за 1 кубічний метр газу. Решта коштів йдуть транзитом на спеціальні рахунки, з яких майже 90% (7,48 грн) отримує державна компанія-монополіст. Але в нових правилах стосовно субсидій, банківську комісію за перерахування субсидій має сплачувати саме компанія постачальник, а не державний монополіст.
Підпишіться на наші повідомлення!