ТОВ "Миколаївгаз Збут"

З початку року до онлайн-сервісу "Особистий кабінет" долучились понад 15 тис. клієнтів "Миколаївгаз Збуту"
Станом на початок травня майже 110 тис. споживачів газу Миколаївщини користуються онлайн-сервісом особистий кабінет на сайті 104.ua. А це третина всіх клієнтів ТОВ "Миколаївгаз Збут".
"Миколаївгаз Збут" повертає залишок коштів учасникам акції "Твоя енергонезалежність" за заявою
"Миколаївгаз збут" розпочав повертати залишки невикористаних коштів усім учасникам акції "Твоя енергонезалежність", яка тривала з жовтня 2019 по березень 2020 року.
На 10% зросла кількість користувачів дистанційних сервісів "Миколаївгаз Збуту"
Майже третина клієнтів "Миколаївгаз Збуту" користуються онлайн-сервісами компанії. Тому під час карантину вони можуть вирішувати всі питання забезпечення газом дистанційно, що відповідає рекомендаціям МОЗ.
Понад 11 тис. клієнтів "Миколаївгаз Збуту" користуються Viber-ботом 7104ua
За допомогою чат-бота 7104ua у Viber клієнти ТОВ "Миколаївгаз Збут" можуть передавати показання лічильника, контролювати стан свого особового рахунку і платити за газ. При цьому під одним акаунтом у Viber є можливість зареєструвати одразу п'ять особових рахунків.
2,5 тисячі споживачів газу на Миколаївщини реструктуризували свої борги за газ
Станом на 1 січня 2020 року борги споживачів газу Миколаївської області складають понад 588 млн гривень. Це майже на 2% більше, ніж було на початку 2019 року. Через неплатежі від газопостачання було відключено 2 093 боржника.
В Миколаївській області монетизовані пільги для 55 тисяч споживачів газу
З жовтня 2019 року змінився порядок надання пільг – вони були монетизовані. Кошти державної допомоги пільговики отримують або готівкою, або у безготівковій формі, через АТ "Ощадбанк". Тому починаючи з жовтня платіж за спожитий природний газ нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.
Клієнти "Миколаївгаз Збуту" отримали можливість керувати своїм зимовим запасом газу онлайн
Майже півтори тисячі миколаївців скористалися акцією "Твоя Енергонезалежність" і запаслися газом на зиму за літньою ціною 5,99 грн за один кубометр.
За два тижні майже 500 споживачів газу Миколаївської області вже скористалися акцією "Твоя енергонезалежність"
Акція "Твоя енергонезалежність" стартувала 23 серпня і триватиме лише місяць – до 25 вересня. За першу декаду акції виявили зацікавленість і отримали консультації в Центрах обслуговування клієнтів Миколаївщини 16,7 тис. споживачів газу.
Споживачі Миколаївської області можуть запастися газом на півроку
Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн. за 1000 куб.м. Акція "Твоя енергонезалежність" стартувала напередодні Дня Незалежності - 23 серпня і триватиме лише місяць
На Миколаївщині популярність онлайн-платежів за газ зросла на третину
Кожен шостий клієнт ТОВ "Миколаївгаз Збут" сплачує за газ онлайн.
"Миколаївгаз Збут"  досяг рівня розрахунків за природний газ побутовими споживачами – 97%
Станом на 1 червня 2019р. ТОВ "Миколаївгаз Збут"  повністю розрахувалося з монопольним оптовим постачальником газу за договором купівлі-продажу газу на 2018 рік.
В червні ціна газу для мешканців Миколаївської області зросте на 38 копійок
З травня побутові споживачі газу в залежності від регіону сплачують різну ціну за блакитне паливо. Ціна на природний газ для жителів Миколаївської області в травні склала 8,43 грн. за куб.м, але вже в червні вона становитиме – 8,81 грн. за куб.м
Понад 5 тис. боржників отримали повідомлення "Миколаївгаз Збуту" про припинення газопостачання
Борг жителів Миколаївщини за газ перед "Миколаївгаз Збутом" станом на 1 квітня 2019 року перевищив 620 млн гривень.
Борг клієнтів "Миколаївгаз Збуту" виріс в 1,8 рази
Збільшення неплатежів за газ пов'язано зі скороченням числа субсідіантів і подорожчанням газу.
Борги за газ клієнтів "Миколаївгаз збуту" зростають через зменшення кількості субсидіантів
Скорочення в 2 рази кількості субсидіантів серед жителів Миколаївської області веде до пропорційного зростання неплатежів за газ. Борги за газ клієнтів "Миколаївгаз збуту" досягли 578 млн гривень.
Підпишіться на наші повідомлення!