ПАТ "Харківміськгаз"

У першому кварталі "Харківміськгаз" інвестував понад мільйона гривень в газові мережі міста
У 2019 році на підтримку в робочому стані газових мереж міста в тарифі компанії передбачено 5,7 млн. грн., що дозволить відремонтувати 1,1 км газопроводів. При тому, що щорічна потреба в інвестиціях становить не менше 19,6 млн. грн. (амортизаційні відрахування).
Тариф ПАТ "Харківміськгаз" на розподіл газу є планово збитковим
За підсумками минулого року збиток компанії від розподілу газу склав 65 млн грн. В поточному році через незбалансований тариф компанія отримає ще близько 150 млн.грн. збитків. Таким чином, тариф на розподіл природного газу для ПАТ "Харківміськгаз", який стверджує держрегулятор, є планово збитковим.
В Харкові обстежено за минулій рік понад 1230 км газопроводів
За 2018 року фахівцями "Харківміськгазу" комплексним приладовим методом обстежено 1230,9 км газових мереж міста Харкова. На 730 км газопроводів проведено повне технічне обстеження. В результаті виявлено понад 80 витоків газу на підземних газопроводах, з них 7 витоків на розподільних газопроводах.
В Харкові зросло споживання природного газу
За підсумками 2018 року споживання природного газу в Харкові збільшилося на 8,2 % у порівнянні з 2017 року.
У Харкові повірено понад 7 тисяч лічильників газу
За минулий рік "Харківміськгаз" безкоштовно повірив 7,4 тис. побутових лічильників газу. 4,8 тис. лічильників газу виявилися непридатними до подальшої експлуатації. З них 1, 3 тис. Лічильників відправлені на заводи-виробники для ремонту.
"Харківміськгаз" спростовує популістичні заяви "Нафтогазу" щодо перевірок НКРЕКП
ПАТ "Харківміськгаз" заперечує популістичні заяви НАК Нафтогаз України щодо результатів перевірки НКРЕКП розповсюджені 2 квітня через ЗМІ.
Підпишіться на наші повідомлення!