ТОВ "Чернігівгаз Збут"

"Чернігівгаз Збут" дбає про своїх клієнтів із числа вразливих категорій
Один постачальник — два енергоресурси. "Чернігівгаз Збут" має пакетні пропозиції для бізнес-клієнтів
У червні 2020 року ТОВ "Чернігівгаз Збут" отримало ліцензію на постачання електричної енергії для непобутових споживачів. Наразі компанія пропонує своїм корпоративним клієнтам пакетну пропозицію, яка передбачає реалізацію природного газу та електроенергії.
Розрахунки за спожите паливо: хто забезпечує безперебійність газопостачання?
З жовтня поточного року фахівці ТОВ "Чернігівгаз Збут" фіксують падіння рівня розрахунків за спожите блакитне паливо. Станом на 21 грудня загальна заборгованість побутових споживачів складає майже 473 млн гривень. Лише 115 мільйонів із цієї суми — ще не оплачені нарахування листопада, решта — протермінована заборгованість, яка тягнеться за абонентами по кілька місяців. Стабільно лідирують за обсягами боргових зобов’язань Чернігівський, Ніжинський та Прилуцький райони.
На Чернігівщині лише двоє з десяти споживачів не мають боргів за газ
За спожитий у вересні паливний ресурс клієнти ТОВ "Чернігівгаз Збут" розрахувалися лише на 39,5%, що на 17,4% менше ніж, за аналогічний період минулого року. Втім, криза неплатежів характерна не лише для газопостачальної галузі. За даними Асоціації постачальників енергоресурсів, рівень розрахунку за всі житлово-комунальні послуги, отримані в серпні знизився на 15%, у вересні — на 6,5%.
Енергоносії для бізнесу: ТОВ "Чернігівгаз Збут" пропонує комерційним клієнтам не лише газ, а й електроенергію
З першого липня 2019 року в Україні працює ринок електроенергії. У липні поточного року ТОВ "Чернігівгаз Збут" отримав ліцензію на постачання електричної енергії. Тож, сьогодні фахівці пропонують непобутовим споживачам комплексну послугу — купувати газ та електроенергію одним пакетом.
Понад пів мільярда гривень або 132%. Розрахунки ТОВ "Чернігівгаз Збут" у цифрах
У січні-липні 2020 року ТОВ "Чернігівгаз Збут" перерахував НАК "Нафтогаз України" 545,5 млн гривень, фактична вартість газу для населення в цей період склала 412,2 млн гривень.
Гнучкі умови реструктуризації боргу: ТОВ "Чернігівгаз Збут" допомагає клієнтам подолати кризу
Фінансова криза, що виникла внаслідок тривалого карантину, призвела до росту обсягів неплатежів за отримані послуги газопостачання у Чернігівській області. Так, більш ніж 285 тисяч родин Чернігівщини потрапили до списків боржників.
"Чернігівгаз збут" просить міненерго не допустити зривів в постачанні природного газу населенню
ТОВ "Чернігівгаз Збут" звернувся до Міністерства енергетики України з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення зривів у постачанні природного газу мешканцям Чернігівського регіону.
70% споживачів газу на Чернігівщини боргують за газ
70% споживачів газу на Чернігівщині мають заборгованість перед ТОВ "Чернігівгаз Збут". Станом на 1 червня 249 тисяч клієнтів компанії  не сплатили за газ майже 416 млн.грн.
Бюджетні установи Чернігівщини заборгували за 30% спожитого газу.
Майже 7 мільйонів гривень заборгували за газ бюджетні установи Чернігівщини – "Чернігівгаз Збут".
На 20% зросла кількість користувачів Особистого кабінету серед клієнтів "Чернігівгаз Збуту"
Лише з початку карантину більше 3 тис клієнтів "Чернігівгаз Збуту" зареєструвалися в онлайн-сервісі Особистий кабінет та в вайбер-боті 7104ua.
Більше 11 тис. клієнтів "Чернігівгаз збуту" користуються мобільним чат-ботом у Viber
Завдяки чат-боту 7104ua у Viber клієнти "Чернігівгаз збуту" мають змогу передавати показання лічильника, сплачувати за газ та переглядати стан розрахунків. При цьому з одного акаунта у  Viber  є можливість користуватись та сплачувати одразу за п’ятьма особовими рахунками.
Більш як 5 тисяч споживачів "Чернівцігаз Збут" використовують чат-бот Viber
Чат-бот Viber – це один із семи сервісів, через які зручно і швидко можна передати показники лічильника та сплачувати за газ, відкрив для користувачів нову функцію. Вона буде доступна всім клієнтам "Чернівцігаз Збуту", які користуються чат-ботом 7140ua – наразі таких вже 5,1 тис.
Більше 2000 споживачів Чернігівської області можуть в онлайні керувати своїм запасом газу
У межах акції "Твоя енергонезалежність" 2174 клієнта ТОВ "Чернігівгаз Збут" придбали 2,4 млн.  кубометрів газу на зиму за літньою ціною. З 15 жовтня вони можуть в Особистому кабінеті на сайті 104.ua обирати час, найбільш вигідний для використання акційного газу.
Більше 500 мешканців Чернігівщини вже запаслися на зиму акційним газом
За першу декаду акції "Твоя енергонезалежність" понад 570 клієнтів ТОВ "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ" вже зробили запас газу по літній ціні на опалювальний період. Основна маса замовлень здійснена онлайн через "Особистий кабінет".
Підпишіться на наші повідомлення!