ТОВ "Чернігівгаз Збут"

Бюджетні установи Чернігівщини заборгували за 30% спожитого газу.
Майже 7 мільйонів гривень заборгували за газ бюджетні установи Чернігівщини – "Чернігівгаз Збут".
На 20% зросла кількість користувачів Особистого кабінету серед клієнтів "Чернігівгаз Збуту"
Лише з початку карантину більше 3 тис клієнтів "Чернігівгаз Збуту" зареєструвалися в онлайн-сервісі Особистий кабінет та в вайбер-боті 7104ua.
Більше 11 тис. клієнтів "Чернігівгаз збуту" користуються мобільним чат-ботом у Viber
Завдяки чат-боту 7104ua у Viber клієнти "Чернігівгаз збуту" мають змогу передавати показання лічильника, сплачувати за газ та переглядати стан розрахунків. При цьому з одного акаунта у  Viber  є можливість користуватись та сплачувати одразу за п’ятьма особовими рахунками.
Більш як 5 тисяч споживачів "Чернівцігаз Збут" використовують чат-бот Viber
Чат-бот Viber – це один із семи сервісів, через які зручно і швидко можна передати показники лічильника та сплачувати за газ, відкрив для користувачів нову функцію. Вона буде доступна всім клієнтам "Чернівцігаз Збуту", які користуються чат-ботом 7140ua – наразі таких вже 5,1 тис.
Більше 2000 споживачів Чернігівської області можуть в онлайні керувати своїм запасом газу
У межах акції "Твоя енергонезалежність" 2174 клієнта ТОВ "Чернігівгаз Збут" придбали 2,4 млн.  кубометрів газу на зиму за літньою ціною. З 15 жовтня вони можуть в Особистому кабінеті на сайті 104.ua обирати час, найбільш вигідний для використання акційного газу.
Більше 500 мешканців Чернігівщини вже запаслися на зиму акційним газом
За першу декаду акції "Твоя енергонезалежність" понад 570 клієнтів ТОВ "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ" вже зробили запас газу по літній ціні на опалювальний період. Основна маса замовлень здійснена онлайн через "Особистий кабінет".
Понад 17 тисячам сімей Чернігівщини повернули залишки субсидій на газ
На виконання вимог Постанови КМУ №595, в липні 2019 року "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ" провів повторний перерахунок залишків державних дотацій на оплату природного газу. Кошти у сумі 24,4 млн було повернено на рахунки 17,2 тис отримувачів субсидій.
Нові можливості контакт-центру "Чернівцігаз Збуту" дозволили опрацювати в 5,5 раз більше
Від початку року оператори Контакт-центру ТОВ "Чернівцігаз Збуту" опрацювали 393,8 тис. звернень клієнтів. Найчастіше споживачі області звіряють дані особового рахунку та консультуються щодо рахунків за спожитий газ.
Через збільшення боргів за газ на Чернігівщині відключено 1400 споживачів
Станом на 1 червня 2019 року заборгованість клієнтів "Чернігівгаз Збуту" складає 482 млн грн. Майже кожну третю гривну – загалом 158 млн гривень - боргують отримувачі субсидій.
"Чернігівгаз збут" повернув державі майже 40 млн грн невикористаних субсидій
В травні 2019 року ТОВ "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ" перерахував до держбюджету 39,7 млн грн невикористаних субсидій, нарахованих до 1 лютого 2019 р. впродовж опалювального періоду 2018-2019 рр. Перерахунок пройшов по майже 19 тис. особових рахунків
Пільгами на газ користуються понад 39 тис домогосподарств Чернігівщини
Станом на початок травня 2019 року 39 222 домоволодіння Чернігівської області користуються різними видами пільг на оплату послуги з газопостачання.
"Чернігівгаз Збут" повідомив 7,6 тис боржників про припинення поставок газу
Станом на 1 березня борг мешканців Чернігівщини за газ перед "Чернігівгаз Збутом" сягнув 712,6 млн грн. Це в 4 рази більше аніж торік. Ріст неплатежів змусив компанію посилити заходи з примусового стягнення боргів і відправити порушникам досудові пропозиції.
"Чернігівгаз Збут" інформує своїх клієнтів про структуру ціни газу
Для клієнтів ТОВ "Чернігівгаз Збут" в рахунках за лютий з`явилася нова інформація.
Газові борги мешканців Чернігівщини перевищили 540 млн грн
Станом на 1 січня 2019 р. побутові споживачі газу, клієнти "Чернігівгаз Збуту", заборгували за спожитий природний газ понад 540 млн грн. Заборгованість існує у 79% домогосподарств. Неплатежі пов`язані із зростанням вартості газу разом із зменшенням кількості субсидентів серед клієнтів компанії.
На Чернігівщині на 40% скоротилась кількість отримувачів субсидії на газ
Станом на 1 січня 2019 року 126 тис клієнтів "Чернігівгаз Збуту" мають право на субсидію на послугу з газопостачання. Порівняно з минулим роком кількість отримувачів державної допомоги зменшилася на 86 тис, або 40%.
Підпишіться на наші повідомлення!