ТОВ "Вінницягаз Збут"

Відкриття ринку газу, популяризація онлайн сервісів та отримання ліцензії на продаж електроенергії — ТОВ "Вінницягаз Збут" підбиває підсумки 2020 року
У 2020 році споживачі Вінницької області використали 358,6 млн куб. м природного газу. Це на 27 млн куб. м  менше, ніж у 2019 році. Основні причини такого скорочення – теплі погодні умови та підвищення ціни газу в опалювальний сезон.
Майже 60% домогосподарств Вінниччини не розрахувались за спожитий газ у жовтні
За перший місяць опалювального сезону клієнти ТОВ "Вінницягаз Збут" майже на 57 млн грн збільшили неплатежі за газ.
ТОВ "Вінницягаз Збут" окрім газу своїм клієнтам постачатиме електроенергію
Відтепер власники малого і середнього бізнесу, підприємства та організації не тільки Вінницької області, а й всієї України можуть укласти договір на постачання електричної енергії з ТОВ "Вінницягаз Збут".
Майже 800 домогосподарств Вінниччини уже зарезервували газ на зиму за літніми цінами
За підсумками першого етапу акції "Твоя енергонезалежність" від ТОВ "Вінницягаз Збут" майже 800 домогосподарств Вінниччини зарезервували на опалювальний сезон 816,623 тисячі кубометрів газу, сплативши за нього 3 674,806 тис. грн.
Акція "Твоя енергонезалежність" від "Вінницягаз збут": газ на зиму за літніми цінами
"Вінницягаз збут" відкриває підписку на другий сезон акції "Твоя енергонезалежність", за допомогою якої споживачі можуть зекономити кошти, купивши газ для опалювального сезону за акційними літніми цінами.
Споживання газу на Вінниччині за шість місяців 2020 року скоротилось на 15%
Споживачі газу Вінницької області у першому півріччі 2020 року використали 207 млн м куб природного газу.
"Вінницягаз Збут" продовжить постачання газу за регульованими цінами до серпня
1 липня Кабінет Міністрів України продовжив дію Положення про покладення спеціальних обов’язків на постачальників природного газу до серпня 2020 року.
На Вінниччині третина учасників акції "Твоя енергонезалежність" залишили акційні кошти для подальшої оплати за газ
На 1 травня майже 840 учасників акції "Твоя енергонезалежність" на Вінниччині перевели залишки невикористаних акційних коштів на основні особові рахунки.
40 % запасу газу використали учасники акції "Твоя енергонезалежність" на Вінниччині
31 березня завершилась акція "Твоя енергонезалежність". Її учасниками були 2729 споживачів газу Вінниччини. За час дії акції ними використано 40 % зарезервованого газу. Залишок газу можна використати в наступні місяці, або повернути кошти за письмовою заявою, надісланою на адресу постачальника.
На Вінниччині в два рази зросли онлайн платежі за газ
Майже 21 тис. платежів за газ через онлайн-системи здійснили клієнти "Вінницягаз Збут" у січні-лютому 2020 року. Це вдвічі більше, ніж в аналогічний період 2019 року.
На третину зросла заборгованість за газ на Вінниччині
На початок 2020 року рівень заборгованості споживачів перед ТОВ "Вінницягаз Збут" за спожитий газ сягнула майже 721 млн грн. 99 % заборгованості припадає на населення. Приріст боргу побутових споживачів за 2019 рік склав майже 194 млн грн.
Споживання газу на Вінниччині у 2019 році скоротилось на 22%
Споживачі газу Вінницької області у 2019 році використали 386 млн м куб природного газу.
60 тисяч споживачів газу Вінниччини отримують пільги на газ в грошовій формі
З жовтня 2019 року для 60 тисячам споживачів газу Вінниччини монетизовані пільги. Відтак кошти державної допомоги отримують пільговики, а не газопостачальні компанії.
Онлайн розрахунки за газ на Вінниччині зросли удвічі
З початку року майже 52 тис. побутових споживачів газу Вінниччини сплатили за газ онлайн. Це майже удвічі більше, ніж за аналогічний період минулого 2018 року.
Більше 3 млн куб. м газу придбали споживачі Вінниччини по акції "Твоя енергонезалежність"
Понад 2700 клієнтів "Вінницягаз Збут" придбали 3 млн куб.м газу на опалювальний сезон по акції "Твоя енергонезалежність".
Підпишіться на наші повідомлення!