ТОВ "Вінницягаз Збут"

На Вінниччині третина учасників акції "Твоя енергонезалежність" залишили акційні кошти для подальшої оплати за газ
На 1 травня майже 840 учасників акції "Твоя енергонезалежність" на Вінниччині перевели залишки невикористаних акційних коштів на основні особові рахунки.
40 % запасу газу використали учасники акції "Твоя енергонезалежність" на Вінниччині
31 березня завершилась акція "Твоя енергонезалежність". Її учасниками були 2729 споживачів газу Вінниччини. За час дії акції ними використано 40 % зарезервованого газу. Залишок газу можна використати в наступні місяці, або повернути кошти за письмовою заявою, надісланою на адресу постачальника.
На Вінниччині в два рази зросли онлайн платежі за газ
Майже 21 тис. платежів за газ через онлайн-системи здійснили клієнти "Вінницягаз Збут" у січні-лютому 2020 року. Це вдвічі більше, ніж в аналогічний період 2019 року.
На третину зросла заборгованість за газ на Вінниччині
На початок 2020 року рівень заборгованості споживачів перед ТОВ "Вінницягаз Збут" за спожитий газ сягнула майже 721 млн грн. 99 % заборгованості припадає на населення. Приріст боргу побутових споживачів за 2019 рік склав майже 194 млн грн.
Споживання газу на Вінниччині у 2019 році скоротилось на 22%
Споживачі газу Вінницької області у 2019 році використали 386 млн м куб природного газу.
60 тисяч споживачів газу Вінниччини отримують пільги на газ в грошовій формі
З жовтня 2019 року для 60 тисячам споживачів газу Вінниччини монетизовані пільги. Відтак кошти державної допомоги отримують пільговики, а не газопостачальні компанії.
Онлайн розрахунки за газ на Вінниччині зросли удвічі
З початку року майже 52 тис. побутових споживачів газу Вінниччини сплатили за газ онлайн. Це майже удвічі більше, ніж за аналогічний період минулого 2018 року.
Більше 3 млн куб. м газу придбали споживачі Вінниччини по акції "Твоя енергонезалежність"
Понад 2700 клієнтів "Вінницягаз Збут" придбали 3 млн куб.м газу на опалювальний сезон по акції "Твоя енергонезалежність".
Близько 300 споживачів газу Вінниччини вже запаслися газом на зиму по літній ціні
За перші дні акції "Твоя енергонезалежність" більше 270 клієнтів "Вінницягаз Збут" вже закупили газ на опалювальний сезон по літній ціні. Більше 200 клієнтів оформили купівлю газу в "Особистому кабінеті" на сайті 104.ua.
На Вінниччині 30 тисячам споживачів газу повертають 12 млн грн зекономлених субсидій
До кінця серпня ТОВ "Вінницягаз Збут" очікує отримати із держбюджету 12,16 млн грн., які будуть зараховані на особові рахунки 30 тисяч клієнтів. Це суми не використаних споживачами субсидій в минулий опалювальний період, які раніше були повернуті до держбюджету.
"Вінницягаз Збут" перерахував до бюджету понад 28 млн грн. не використаних субсидій
ТОВ "Вінницягаз Збут" перераховані до державного бюджету понад 28 млн грн. не використаних субсидій з особових рахунків споживачів газу Вінниччини. Ці кошти накопичені на рахунках у період з жовтня 2018 р. по січень 2019 р. включно. Це у 7 разів менше, ніж в 2018 році.
"Вінницягаз Збут" досяг 98 % розрахунків за газ
На 1 червня поточного року ТОВ "Вінницягаз Збут" забезпечив рекордно високий рівень розрахунків клієнтів за спожитий газ – 98 %. Це на 20 % більше, ніж на 1 червня 2018 року. Від стану розрахунків споживачів залежать подальші розрахунки компанії з оптовим постачальником енергоресурсу, газотранспортним та газорозподільним підприємствами, а відтак – стабільність постачання газу в регіоні.
"Вінницягаз Збут" та банк дійшли компромісу та підписали субсидійний договір
17 травня 2019 року "Вінницягаз Збут" підписано договір з АТ "Ощадбанк" про перерахування підприємству коштів субсидії, призначеної споживачам після 1 січня 2019 року.
На Вінниччині після монетизації зросли борги за газ
На кінець березня 2019 року заборгованість клієнтів "Вінницягаз Збут" за спожитий газ сягнула 825 млн грн.  Досі не розрахувались за лютий близько 11,4 % отримувачів монетизованої субсидії. Вони ризикують залишитись без державної допомоги, адже органи соцзахисту мають припинити нарахування субсидіїї в разі виникнення заборгованості на суму більше 340 грн.
Онлайн-платежі за газ на Вінниччині зросли більш як удвічі
У 2018 році 34 тисячі споживачів газу Вінниччини розрахувались за газ через системи онлайн-платежів.
Підпишіться на наші повідомлення!