ТОВ "Хмельницькгаз збут"

59% учасників акції "Твоя енергонезалежність" на Хмельниччині  залишили акційні кошти для подальшої оплати за газ
На 1 травня майже 1200 учасників  акції "Твоя енергонезалежність" на Хмельниччині вирішили використати залишки своїх акційних коштів в "Хмельницькгаз Збуті" на суму 4 млн.грн. для подальшої сплати за газ.
Щодня за спрощеною експрес-реєстрацією у Особистому кабінеті на сайті 104.ua реєструються майже 100 клієнтів "Хмельницькгаз збуту"
З початком введення карантинних обмежень та задля можливості берегти здоров’я та дистанційно контролювати рахунок за газ, ТОВ "Хмельницькгаз збут" запровадив для своїх споживачів спрощену процедуру експрес-реєстрації  у Особистому кабінеті споживача.
Майже 24 тис. клієнтів "Хмельницькгаз збуту" контролюють стан особового рахунку через Вайбер-бот
З початку року до чат-боту 7104ua у Viber долучились 6 тис. клієнтів "Хмельницькгаз збуту"  - наразі таких користувачів вже 24 тисячі. Цей канал дистанційного керування особовим рахунком дозволяє клієнтам компанії передавати показання лічильника, контролювати стан свого особового рахунку та платити за газ та за його доставку. Окрім того, з одного акаунта у Viber можна зареєструвати одразу п'ять особових рахунків.
14 тис клієнтів -боржників "Хмельницькгаз збуту" отримали попередження про припинення газопостачання
На 1 лютого 2020 року заборгованість за газ клієнтів "Хмельницькгаз Збуту" складає понад 573  млн.грн.  Це на 14% менше, ніж торік.
Серед клієнтів "Хмельницькгаз збуту" майже на третину зросла кількість користувачів Особистим кабінетом на сайті 104.ua  
Онлайн-сервіс "Особистий кабінет" на сайті 104.ua для споживачів газу Хмельницької області працює уже четвертий рік поспіль. За цей час вже майже 105 тис. або 25% клієнтів долучились до цього дистанційного сервісу та мають цілодобовий доступ до власного особового рахунку та контролюють його.
Клієнти "Хмельницькгаз збуту" в 1,6 разів  збільшили використання онлайн-сервісів
Майже 168 тис онлайн платежів за газ впродовж 11 місяців зробили споживачі газу Хмельницької області. Це у 1,6 рази більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Такий рекорд став можливим завдяки широкій лінійці онлайн-сервісів, підготовлених фахівцями ТОВ "Хмельницькгаз збуту".
На Хмельниччині за газ боргує кожен другий споживач  
Станом на 01 листопада  2019 р.  48 % клієнтів ТОВ "Хмельницькгаз збут" заборгували за спожитий газ. Загальний борг споживачів сягнув 383,1 млн грн. Це на 16 % більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року.
У Хмельницькій області збільшилась кількість користувачів газом
З початку року новими клієнтами ТОВ "Хмельницькгаз збут" стали ще 2 тис. подолян.  
Понад 25% клієнтів "Хмельницькгаз збуту" вирішують питання по газу дистанційно
Наразі вже більше 96 тис. клієнтів ТОВ "Хмельницькгаз збут" вирішують усі газові  питання та сплачують за блакитне паливо дистанційно, з власного комп’ютера або мобільних додатків – це дозволяє онлайн-сервіс "Особистий кабінет" на сайті 104.ua
"Хмельницькгаз збут" попередив майже 50 тисяч боржників про припинення газопостачання
На 1 серпня 2019 року року споживачі газу Хмельниччини більш ніж у 1,5 рази збільшили заборгованість за використане блакитне паливо, порівняно з аналогічним періодом минулого року.
В Хмельницькій області 83% субсидіантів боргують за газ
Цього року серед клієнтів-субсидіантів "Хмельницькгаз збуту" неплатежі за газ зросли на 30 млн грн. Саме для цієї категорії споживачів заборгованість за газ є критичною, адже  її наявність загрожує подальшому нарахуванню та отриманню держаної допомоги.
"Хмельницькгаз збут" перерахував до державного бюджету 43 млн.грн. невикористаних споживачами субсидій
У травні ТОВ "Хмельницькгаз збут" повернув невикористану субсидіантами державну допомогу в сумі  43 млн грн. Ці кошти обраховувались як невикористана сума внаслідок економії  на особистих рахунках  понад 23,2 тис. клієнтів компанії. Перерахунок був виконаний у відповідності до постанови КМУ.
Клієнти ТОВ "Хмельницькгаз збут" можуть укласти договори на реструктуризацію заборгованості
Заборгованість побутових споживачів Хмельницької області за використаний природний газ на 1 травня склала 610 млн. грн., що у 2 рази більше, аніж торік. З них – 285 млн.грн. боргують отримувачі державної допомоги – субсидій
Неплатежі за газ клієнтів "Хмельницькгаз збуту" зросли в 2 рази
 На 1 квітня 2019 року борг споживачів газу Хмельниччини   сягнув 695 млн. грн., що у 2 рази більше, аніж у цей період торік. Неплатежі зросли через зменшення на третину кількості субсидіатів на фоні здорожчання газу, а також запровадження монетизації субсидій.
175 тис клієнтів "Хмельницькгаз збуту" отримали монетизовану субсидію 
В зв`язку із монетизацією, рахунки за спожитий у лютому газ не містять субсидії. Отримавши субсидію грошима, клієнти "Хмельницькгаз збуту", мають  оплатити за спожите блакитне паливо в повному обсязі.  Субсидійні кошти за лютий споживачі газу отримають у березні, за березень — у квітні, а за квітень — у травні.
Підпишіться на наші повідомлення!