ТОВ "Хмельницькгаз збут"

Неплатежі за газ клієнтів "Хмельницькгаз збуту" зросли в 2 рази
 На 1 квітня 2019 року борг споживачів газу Хмельниччини   сягнув 695 млн. грн., що у 2 рази більше, аніж у цей період торік. Неплатежі зросли через зменшення на третину кількості субсидіатів на фоні здорожчання газу, а також запровадження монетизації субсидій.
175 тис клієнтів "Хмельницькгаз збуту" отримали монетизовану субсидію 
В зв`язку із монетизацією, рахунки за спожитий у лютому газ не містять субсидії. Отримавши субсидію грошима, клієнти "Хмельницькгаз збуту", мають  оплатити за спожите блакитне паливо в повному обсязі.  Субсидійні кошти за лютий споживачі газу отримають у березні, за березень — у квітні, а за квітень — у травні.
На Хмельниччині втричі зросло використання онлайн-сервісів при сплаті за газ
У 2018 році майже 30 тис. клієнтів ТОВ "Хмельницькгаз збут" сплачували за газ через сервіси онлайн-платежів, здійснивши понад 100 тис. платежів. В порівнянні з 2017 роком, кількість користувачів дистанційних розрахунків зросла втричі.
На 40% зросла кількість користувачів Особистого кабінету серед клієнтів "Хмельницькгаз збуту"
Онлайн сервіс "Особистий кабінет" на сайті 104.ua для споживачів газу Хмельницької області працює уже третій рік поспіль. За цей час вже 85 тис. долучились до цього дистанційного сервісу та мають цілодобовий доступ до власного особового рахунку.
Підпишіться на наші повідомлення!