ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут"

"Івано-Франківськгаз Збут": 45% клієнтів-субсидентів, які не погасять борги за газ до 1 жовтня, можуть втратити право на субсидію
З наближенням опалювального сезону все більше сімей на Прикарпатті задумується над актуальним питанням: як зекономити на комуналці через отримання субсидій.
Акція "Твоя енергонезалежність" від "Івано-Франківськгаз Збут": газ на зиму за літніми цінами
"Івано-Франківськгаз Збут" відкриває підписку на другий сезон акції "Твоя енергонезалежність", за допомогою якої споживачі можуть зекономити кошти, купивши газ для опалювального сезону за акційними літніми цінами.
180  тисяч клієнтів "Івано-Франківськгаз Збут" вирішують газові питання онлайн
За липень Контакт-центр "Івано-Франківськгаз Збуту" опрацював  понад 15 тис.  письмових звернень.  Левова їх частка – це стан особового рахунку. Ще майже 180 тис. клієнтів компанії вирішували свої газові питання через  онлайн-сервіси компанії.
Майже 60% прикарпатців боргують за газ
58 % споживачів газу Івано-Франківщини боргують за спожитий газ.  Станом на 16 червня 253 тисячі клієнтів компанії  не сплатили за газ 425 млн грн.
Споживачі "Івано-Франківськгаз Збуту" залишають кошти з акції "Твоя енергонезалежність" за особовим рахунком
Станом на 26 травня 1763 учасників акції "Твоя енергонезалежність" на Прикарпатті перевели залишки невикористаних акційних коштів на особові рахунки. Надалі ці кошти клієнти використають для оплати спожитого газу. Ще 142 клієнти компанії, які взяли участь в акції,  написали заяву на повернення коштів.
Учасники акції "Твоя енергонезалежність" можуть отримати залишок коштів, залишивши письмову заяву
"Івано-Франківськгаз Збут" розпочав повертати залишки невикористаних коштів всім учасникам акції "Твоя енергонезалежність", яка тривала з жовтня 2019 по березень 2020 року.
5,7 тисяч клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту" отримали попередження про припинення поставок газу
Станом на 1 березня 2020 року заборгованість за газ клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту" становить 619 млн грн. Це на 26% менше, ніж минулоріч.
Третина клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту" користується Особистим кабінетом
В січні поточного року в  Особистому кабінеті  на сайті 104.ua зареєструвалися понад  8 тис клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту" - це рекордна кількість за місяць.
60 тисяч споживачів "Івано-Франківськгаз Збуту" отримують монетизовані пільги
З жовтня 2019 року більше 60 тисяч споживачів газу Прикарпаття отримують монетизовані пільги на газ. Відтак, кошти державної допомоги отримують пільговики, а не газопостачальні компанії.
На 52% більше клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту" користуються онлайн платежами за газ
Понад 60  тисяч клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту" від початку року сплатили за спожитий газ за допомогою онлайн-платежів. За аналогічний період минулого року кількість онлайн платників  становила 40 тис.
30% клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту" вирішують газові питання через Особистий кабінет
Кожен другий споживач природного газу на Івано-Франківщині  вирішує газові питання через онлайн-сервіси. Завдяки дистанційним сервісам, прикарпатці можуть заплатити за спожитий газ, передати показання лічильника, дізнатися баланс  не відвідуючи офіси газової компанії. З 15 жовтня учасники акції "Моя енергонезалежність" через Особистий кабінет мають можливість керувати своїм запасом газу.
49% споживачів природного газу в Івано-Франківській області мають борги за спожитий газ
За спожитий природний газ боргує 204 тис. клієнтів "Івано-Франківськгаз Збут".  Їхній борг складає майже 200 млн. гривень. Здебільшого це не сплачені рахунки за блакитне паливо за попередні опалювальні періоди, то ж з початку року компанія направила боржникам вже понад 40 тис. попереджень про припинення постачання газу.   
На Прикарпатті понад 30 тис. споживачам газу зараховано 48 млн. грн. зекономленої субсидії за газ
В серпні ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" отримало із держбюджету 48 млн грн., які вже зараховані на особові рахунки понад 30 тис. клієнтів. Це суми, які не були використані споживачами субсидій минулого опалювального сезону.
Вже половина клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту" вирішують газові питання дистанційно
Кожен другий споживач природного газу на Івано-Франківщині  передає показання лічильника та сплачує за спожитий газ через онлайн-сервіси. Завдяки дистанційним сервісам, прикарпатці можуть вирішувати всі питання, пов’язані  із постачанням газу, не відвідуючи офіси газової компанії.
За півроку "Івано-Франківськгаз Збут" зменшив ціну на газ на понад 40%
Впродовж семи місяців ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" знизило ціну на природний газ для комунально-побутових, промислових та бюджетних установ на 40,13%. Завдяки чому бізнес-клієнти "Івано-Франківськгаз Збуту" отримали можливість заощадити на енергоносії.
Підпишіться на наші повідомлення!