ПАТ "Миколаївгаз"

У 2018 році "Миколаївгаз" приєднав до системи газопостачання близько 170 об’єктів
У минулому році ПАТ "Миколаївгаз" приєднало до системи газопостачання 173 об’єкти. Будівельно-монтажні роботи з прокладання газових мереж було здійснено на 76 об’єктах за схемою стандартного приєднання і 97 – нестандартного.
Збитки ПАТ "Миколаївгаз" у 2018 році сягнули 243 млн гривень
09 квітня 2019 року в ПАТ "Миколаївгаз" пройшли чергові Загальні збори акціонерів. Розглянувши основні показники роботи підприємства за минулий рік, акціонери затвердили річний звіт і баланс, та напрямки розвитку компанії на 2019 рік.
Тариф ПАТ "Миколаївгаз" на розподіл газу є планово збитковим
Тариф на розподіл газу ПАТ "Миколаївгаз" вже кілька років поспіль є планово збитковим. За підсумками минулого року збиток компанії від розподілу газу склав 242,9 млн грн. В поточному році через дії регулятора компанія отримає збиток у розмірі 273,7 млн грн.
У рахунках за газ ТОВ "Миколаївгаз Збут" інформує про структуру ціни газу
В лютневих рахунках за газ клієнти ТОВ "Миколаївгаз Збут" отримують додаткову інформацію.
Лише 14% підприємств Миколаївської області обладнали газові лічильники засобами дистанційної передачі даних
Ще понад 4,3 тис. підприємств Миколаївщини досі не встановили обладнання для дистанційної передачі даних, як того вимагає Кодекс газорозподільних систем. В основному, це невеликі компанії, які споживають до 10 тис. куб. м газу на рік.
Основні кошти ПАТ "Миколаївгаз" в 2019 році направить на ремонт мереж і установку лічильників
НКРЕКП затвердила інвестпрограму ПАТ "Миколаївгаз" на 2019 рік у розмірі 20,5 млн гривень. Це приблизно в 3,5 рази менше від реальних потреб компанії.
Підпишіться на наші повідомлення!