ПАТ "Волиньгаз"

Контакт – центр "Волиньгазу" опрацював понад 700 тис. звернень клієнтів
Торік до Контакт-центру компанії надійшло понад 700 тисяч звернень. Більшість з них стосувалися передачі показань лічильників газу та перевірки стану особового рахунку. В середньому, щомісяця оператори контакт-центру віддалено консультують більше 70 тисяч споживачів природного газу Волинської області.
У 2018 році "Волиньгаз" безоплатно повірив 19 тис. побутових лічильників газу
За минулий рік ПАТ "Волиньгаз" спільно з державним підприємством "Волиньстандартметрологія" провели безплатну повірку понад 19 тисяч приладів обліку природного газу. З початку 2019 року уже повірено більше 4 тис. лічильників клієнтів газорозподільної компанії.
ПАТ "Волиньгаз": споживачі звернулись до Контакт-центру більше 600 тис разів
У 2018 році споживачі природного газу з приводу газових питань звертались більше 600 тис разів до Контакт-центру компанії "Волиньгаз". До слова, 10% з них - мешканці обласного центру Волині. Сприяє активнішому спілкуванню з клієнтами відкриття трьох нових Центрів обслуговування клієнтів - у м.Ковелі, смт.Ратне та м.Камені-Каширську.
Населення і бюджетні організації - лідери зі скорочення споживання газу на Волині
У 2018 році на Волині спожито 476,5 млн. куб. блакитного палива. Це на 6,28 % менше в порівнянні з 2017 роком. Зменшення обсягів розподілу газу відбулося за рахунок скорочення споживання бюджетними організаціями та населенням.
НКРЕКП затвердила інвестиційну програму ПАТ "Волиньгаз" на 2019 рік
ПАТ "Волиньгаз" цього року направить майже 27 мільйонів гривень на модернізацію газорозподільних мереж області. Основні напрямки: індивідуальні лічильники та заміна обладнання.
Підпишіться на наші повідомлення!