ПАТ "Івано-Франківськгаз"

АДС "Івано-Франківськгазу" опрацювала 13 тис. заявок
За опалювальний сезон 2018-2019 рр. на адресу аварійно-диспетчерської служби ПАТ "Івано-Франківськгаз" надійшло 13 тис. викликів різного рівня небезпеки. В середньому за добу в зимовий період екстрена служба відпрацьовує 72 заявки, це на 22 заявки більше ніж влітку.
На Івано-Франківщині більше 1 000 км розподільних газопроводів потребують заміни
Цього року ПАТ "Івано-Франківськгаз" планує замінити 17,6 км розподільних газопроводів, більшість з яких експлуатуються понад 40 років і є замортизованими. На це в тарифі на розподіл газу передбачено тільки 8,8 млн. грн. І це лише 10% від  потреби.
Тариф ПАТ "Івано-Франківськгаз" на розподіл газу є планово збитковим
Тариф на розподіл газу ПАТ "Івано-Франківськгаз" з року в рік є планово збитковим. За підсумками минулого року збиток компанії від розподілу газу склав 190,3 млн грн. В поточному році через ринкові обставини компанія отримає ще 220 млн збитків.
"Івано-Франківськгаз" перевірив близько 50 тис. лічильників
Минулого року ПАТ "Івано-Франківськгаз" перевірило майже 50 тис. лічильників. З них 7 тис. не пройшли повірку та потребують заміни. Натомість держрегулятор НКРЕКП передбачив кошти на придбання лише 4,4 тис. приладів обліку для заміни.
Промисловість та населення в лідерах по скороченню споживання газу на Прикарпатті
Об’єми споживання природного газу в Івано-Франківський області продовжують скорочуватися. Так, у 2018 році на Прикарпатті було спожито 660 млн. куб. блакитного палива, це на 6% менше у порівнянні з 2017 р. Зменшення обсягів розподілу газу відбулося за рахунок промисловості та населення. Натомість, традиційно, релігійні організації продовжують нарощувати об’єми споживання.
Підпишіться на наші повідомлення!