ПАТ "Чернігівгаз"

50% підприємств Чернігівщини облаштували лічильники засобами дистанційної передачі даних
Вже більше половини непобутових споживачів облаштували комерційні вузли обліку засобами дистанційної передачі даних. Їх наявність необхідна для забезпечення точного прогнозування обсягів споживання газу в області.
"Чернігівгаз" оскаржуватиме в суді рішення про накладання штрафу
"Чернігівгаз" не погоджується зі штрафами за приведення обсягів газу до стандартних умов і буде оскаржувати його в суді як таке, що суперечить нормам законодавства України.
В 2018 році на Чернігівщині до газових мереж приєдналися 260 нових об`єктів
Впродовж минулого року ПАТ "Чернігівгаз" приєднало до системи газопостачання 260 об`єктів за спрощеною процедурою. В результаті цього до клієнтської бази компанії додалося 233 побутових споживача і 27 юридичних осіб.
В 2018 році "Чернігівгаз" безкоштовно перевірив близько 30 тис. лічильників
Впродовж 2018 року "Чернігівгаз" спільно з представниками держпідприємства "Чернігівстандартметрологія" провів безкоштовну повірку майже 30 тис побутових лічильників газу. За її результатами – 32% або 9555 приладів обліку виявилися непридатними до подальшого використання.
НКРЕКП затвердила "Чернігівгазу" план розвитку на рівні минулого року
ПАТ "Чернігівгаз" спрямує впродовж 2019 року 35,6 млн грн на заміну та ремонт обладнання систем газопостачання регіону в рамках затвердженої Нацкомісією інвестпрограми. 55% із цієї суми піде на заміну непридатних лічильників газу та створення обмінного фонду приладів обліку.
Підпишіться на наші повідомлення!