KEY Communications

Mail.Ru Group объявляет победителя Всероссийского Кубка по программированию – Russian Code Cup 2011
Москва, 18 сентября 2011 года. Mail.Ru Group [LSE: MAIL] объявляет, что победителем олимпиады Russian Code Cup 2011 стал Петр Митричев из Москвы.
I, CULTURE - Спеціальна культурна програма у рамках Головування Польщі у Раді Європейського Союзу 2011
█10 світових столиць █100 днів █400 культурних заходів █Спеціальна міжнародна культурна програма у рамках Головування Польщі у Раді ЄС █Події представлятимуть надбання Польщі у різноманітних царинах культурного життя
«Славутич» – новый бренд, новая история
Компания «Славутич», Carlsberg Group объявила об официальном перезапуске титульного пивного бренда - «Славутич».
Радники Співробітництва ЄС обміняються досвідом у поліпшенні життя дітей та місцевих громад
7 червня, Київ: Представники посольств країн європейського союзу та співпраці інститутів стали свідками, як ЄС працює разом зі своїми партнерами, які допомагають розвивати громади в Україні. На чолі з Лаурою Граняні, керівник управління програм допомоги Представництва ЄС в Україні, група дипломатів відвідала два соціальних проектів в Київській області Києва: 1) німецько-польсько-українського "Наші діти", який захищає дітей, які потребують допомоги та 2) підхід на основі розвитку громад (CBA) - мікро-проект з поліпшення системи водопостачання в селі Єрківці.
Перспективи впровадження реформ з енергоефективності в Україні: Круглий стіл «Енергоефективна Україна: ЖКГ, скорочення споживання, зміна поведінки»
14 квітня 2011 в рамках Європейського тижня енергоефективності відбувся Круглий стіл «Енергоефективна України: ЖКГ, скорочення споживання, зміна поведінки». Організатори заходу: Представництво Європейського Союзу в Україні та українсько-польська фундація PAUCI.
У Києві відбувся арт-захід «DiversARTy: мистецтво жити разом»
Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні для популяризації полікультурності провело арт-захід «DiversARTy: мистецтво жити разом» у Київському Центрі сучасного мистецтва «М17».
У Києві відбудеться арт-подія «DiversARTy: мистецтво жити разом»
Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні для популяризації полікультурності організовує арт-захід «DiversARTy: мистецтво жити разом».
Угорщина, Румунія та Україна співпрацюють задля об’єднаного навчання
31 Січня 2011 року – «Дзвінок звучить для всіх» - кампанія для об’єднання в навчанні була одночасно розпочата в Румунії, Україні та Угорщині. В співпраці з сусідніми регіонами країн, 3 громадські організації, Асоціація Даунів з Угорщини, Український Медичний та Реабілітаційний Центр та Румунська Асоціація «Організація Карітас Сату Маре» об’єднали зусилля для зміни сприйняття громадської освіти.
British Airways-2010: главные события прошедшего года
Топ-10 событий компании British Airways 2010 года
Компания BRITISH AIRWAYS объявляет о новой программе для корпоративных клиентов – On Business
British Airways объявила о запуске новой программы On Business, которая способствует экономии бюджета на бизнес-поездки и предназначена для корпоративных клиентов.
ТОП-10 направлений BRITISH AIRWAYS в 2011 году
British Airways определилась с самыми популярными маршрутами перелетов на 2011 год.
KEY Communications будет издавать «Евробюллетень»
Агентство коммуникаций KEY Communications подписало годовой контракт с Представительством Европейского Союза в Украине на «Производство и дистрибуцию издания «Евробюллетень» на территории Украины и Беларуси в 2011 – 2012 гг.» (Production and distribution of Eurobulletin newsletters for Ukraine and Belarus 2011-12).
Программы снижения веса и коррекции фигуры в «Сезонах SPA»
Бутик-отель «Сезоны SPA» предлагает своим Гостям программы снижения веса и коррекции фигуры, а также сбалансированного питания и поддержания прекрасной физической формы.
Бутик-отель «Сезоны SPA» открывает новое оздоровительное направление - аюрведические программы
Бутик-отель «Сезоны SPA» предлагает своим Гостям оздоровительные программы по аюрведической методике  диагностика состояния организма, занятия йогой с индивидуальным подбором асан, дыхательные упражнения, сеансы аюрведического массажа и энергетического восстановления.
Бутик-отель «Сезоны SPA» открывает сезон винотерапии!
Бутик-отель «Сезоны SPA» предлагает своим Гостям оценить винотерапию  процедуры по уходу за телом с применением производных виноградной лозы.
Підпишіться на наші повідомлення!