LMT Corporation

Конференція-виставка «Медична лабораторія & Інновації в медицині» відбудеться в Києві 20-21 квітня 2010 р.
З 20 по 21 квітня 2010 року в Києві в НВЦ «Експоцентр України» (пав. №23, «НАУКА») відбудеться конференція-виставка «Медична лабораторія & Інновації в медицині», організована Всеукраїнською асоціацією клінічної хімії і лабораторної медицини, НАН України, компанією LMT Corporation. Цей захід, присвячений останнім досягненням в лабораторній медицині, об'єднає науково-практичну конференцію і виставкову експозицію сучасного лабораторного і діагностичного устаткування, експозицію Інститутів НАН України і АМН України, інноваційних проектів з медичної тематики.
Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості» став наймасштабнішим комплексним заходом у сфері інновацій
У Києві у ВЦ «КиївеЕкспоПлаза» завершив свою роботу Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості». Він став одним з наймасштабніших комплексних інноваційних Форумів в Україні, об'єднавши ділову програму та експозиційну частину. Значущість Форуму була відзначена на державному рівні Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.
Юлія Тимошенко підтримала Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості»
Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала учасників Міжнародного форуму «Інновації та технології вищої якості» та висловила упевненість в тому, що ця зустріч стане початком «трансформації інноваційних ідей в конкретні ринкові продукти, необхідні в реальному секторі економіки».
Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості»: від мікротехнологій - до макроефекту
На Міжнародному форумі «Інновації та технології вищої якості», який триватиме з 30 вересня по 2 жовтня 2009 р. у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна 2-Б), вперше в Україні відбудеться публічне обговорення державної інноваційної політики і будуть внесені конкретні пропозиції щодо розвитку Національної інноваційної системи України (який має бути затверджений Урядом України у жовтні 2009 року). Це дозволить інноваторам і винахідникам отримати реальні механізми підтримки їхніх відкриттів. Учасники Форуму побачать унікальне устаткування для наукових досліджень і високотехнологічних розробок у сфері медицини, промисловості, аграрного комплексу, яке є втіленням у життя нової філософії управління якістю виробництва.
Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості»: від мікротехнологій до макроефекту
Вперше в Україні відбудеться публічне обговорення державної інноваційної політики і будуть внесені конкретні пропозиції щодо розвитку Національної інноваційної системи України (який має бути затверджений Урядом України у жовтні 2009 року). Це дозволить інноваторам і винахідникам отримати реальні механізми підтримки їхніх відкриттів. Учасники Форуму побачать унікальне устаткування для наукових досліджень і високотехнологічних розробок у сфері медицини, промисловості, аграрного комплексу, яке є втіленням у життя нової філософії управління якістю виробництва.
Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості»: від мікротехнологій - до макроефекту
На Міжнародному форумі «Інновації та технології вищої якості», який триватиме з 30 вересня по 2 жовтня 2009 р. у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна 2-Б), вперше в Україні відбудеться публічне обговорення державної інноваційної політики і будуть внесені конкретні пропозиції щодо розвитку Національної інноваційної системи України (документ має бути затверджений Урядом України у жовтні 2009 року). Це дозволить інноваторам і винахідникам отримати реальні механізми підтримки їхніх відкриттів. Учасники Форуму побачать унікальне устаткування для наукових досліджень і високотехнологічних розробок у сфері медицини, промисловості, аграрного комплексу, яке є втіленням у життя нової філософії управління якістю виробництва.
Підпишіться на наші повідомлення!