VAB Банк

Підсумки роботи VAB Банку за листопад 2009 року
У грудні поточного року у VAB Банку стартувала акція «Стань мільйонером», головний приз якої – 1 000 000 гривень. В рамках акції всі учасники отримують гарантовані призи: додаткові відсотки до стандартної депозитної ставки – від 0,1% до 15% (до чергової пролонгації вкладу).
«Святкові подарунки від VAB і MasterCard» – нова акція від VAB Банку
1 грудня поточного року, напередодні новорічних свят, у VAB Банку стартувала чергова акція – «Святкові подарунки від VAB і MasterCard». За її умовами, всі нові й існуючі клієнти VAB Банку – власники платіжних карток MasterCard – можуть отримати цінні призи: ноутбуки, LCD-телевізори, GPS-навігатори.
Продажі золотих злитків у VAB Банку збільшились на 24,2%
У поточному році інвестиційна привабливість золота значно зросла. Так, у VAB Банку обсяги продажів золотих злитків приватним інвесторам за 10 місяців 2009 року на 24,2% перевищили аналогічні показники за 2008 рік.
За перший тиждень дії акції «Стань мільйонером» вкладники VAB Банку уклали близько 3500 депозитних договорів
Клієнти VAB Банку оцінили переваги акції «Стань мільйонером»: за перший тиждень було укладено близько 3500 депозитних договорів на суму понад 61 мільйон гривень.
Акційна пропозиція «50%» від VAB Банку для клієнтів-юридичних осіб буде діяти до 31 грудня 2009 року
Піклуючись про створення максимально вигідних та комфортних умов розвитку бізнесу своїх корпоративних клієнтів, VAB Банк регулярно впроваджує для них усілякі вигідні акційні програми. Так, до 31 грудня 2009 року в банку діє спеціальна пропозиція «50%», якою вже встигли скористатися багато десятків клієнтів-юридичних осіб.
Переваги платіжних карток «Активні заощадження» від VAB Банку оцінили більше ніж 50 000 клієнтів
У нинішній фінансово-економічній ситуації платіжні картки з підвищеним відсотком на залишок коштів на рахунку залишаються актуальними і затребуваними. Так, станом на 18 листопада 2009 року кількість клієнтів, які використовують картки «Активні заощадження» від VAB Банку, становить понад 50 000. На рахунки картки банк залучив понад 167 млн гривень.
Понад 80% вкладів «Тиждень» від VAB Банку переоформлені клієнтами на наступний термін
На сьогодні клієнтами VAB Банку оформлено близько 4 700 депозитних вкладів «Тиждень», з них пролонговано на наступні строки більше ніж 80% депозитів. Усього за період дії вкладу «Тиждень» банк залучив на його рахунки понад 100 млн гривень.
«Стань мільйонером»: нова акція для вкладників VAB Банку
З 16 листопада 2009 року по 15 лютого 2010 року в VAB Банку проходить акція «Стань мільйонером», головний приз якої – 1 000 000 гривень. Крім того, всі учасники акції отримують гарантовані святкові призи – додаткові відсотки до стандартної депозитної ставки – від 0,1% до 15% (до чергової пролонгації вкладу).
VAB Банк продовжує розширювати асортимент дорогоцінних інвестиційних монет
VAB Банк продовжує розширювати асортимент дорогоцінних інвестиційних монет: у продаж надійшли золоті та срібні монети «Майкл Джексон», срібні монети серій «Символи китайської міфології» та «Гроші – гральні карти».
Понад 76 000 операцій проведено через банкомати VAB Банку клієнтами банків-учасників мережі «АТМоСфера»
Рік тому VAB Банк приєднався до об'єднаної мережі банкоматів «АТМоСфера». За цей час через банкомати VAB Банку здійснено більше ніж 76 000 операцій клієнтами банків-учасників мережі. Загальна сума транзакцій склала близько 40 млн гривень.
Нові можливості депозиту «Строковий» від VAB Банку
VAB Банк пропонує клієнтам скористатися новими можливостями депозиту «Строковий». Так, із 10 листопада поточного року дохід за вкладом може збільшуватися завдяки капіталізації відсотків, а також шляхом поповнення депозиту.
У жовтні приріст залишків за пасивними рахунками VAB Банку склав 5%
Упродовж останніх місяців VAB Банк демонструє стабільне зростання пасивної бази. У жовтні обсяг пасивів банку збільшився на 5% і станом на 1 листопада поточного року склав 1,7 млрд гривень.
З початку 2009 року кількість активних соціальних рахунків VAB Банку збільшилася на 30%
З початку 2009 року кількість активних соціальних рахунків VAB Банку збільшилася на 30% і на сьогодні становить близько 14 тисяч.
Підсумки роботи VAB Банку за жовтень 2009 року
У жовтні поточного року досягнення VAB Банку були відзначені рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг»: банку був присвоєний кредитний рейтинг по національній шкалі на рівні «uaAA» (дуже високий рівень надійності).
VAB Банк підбив підсумки акції «Золота пропозиція»: платіжні картки MasterСard Gold і VISA Gold безкоштовно оформили більше ніж 2100 клієнтів
З 17 вересня по 30 жовтня 2009 року в VAB Банку проходила акція «Золота пропозиція». За її підсумками картки преміум-класу MasterСard Gold і VISA Gold безкоштовно оформили більше ніж 2100 клієнтів, у рамках акції на рахунки платіжної картки «Активні заощадження» банком залучено більше ніж 19 мільйонів гривень.