Євро Лізинг

Євро Лізинг поновлює програму по фінансуванню авто для фізичних осіб з мінімальними процентними ставками.
З 25 серпня 2010 р. компанія «Євро Лізинг» поновлює програму по фінансуванню автомобілів в лізинг для фізичних осіб - «Швидкий старт», пропонуючи клієнтам швидко та просто придбати бажаний автомобіль в лізинг по мінімальним процентним ставкам з метою збільшення об‘ємів бізнесу.
Компания «Евро Лизинг» - среди ведущих спикеров Business Outsorcing Summit 2010
Представители компании «Евро Лизинг» приняли участие в Business Outsorcing Summit 2010 на тему «Аутсорсинг, как наиболее эффективный путь оптимизации затрат, реструктуризации бизнеса и управления компанией», который состоялся 21 апреля 2010 года в Президент Отеле. Анастасия Стеклова, директор департамента продаж и маркетинга выступила спикером в секции «Аутсорсинг бизнес-процессов» с докладом об оптимизации затрат на корпоративные автопарки.
Представники Євро Лізинг виступили на щорічній прес-конференції Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців»
Представники компанії «Євро Лізинг» прийняли участь у прес-конференції Асоціації лізингодавців України «Ринок лізингу: підсумки 2009 року. Стан, проблеми, перспективи», що відбулася 14 квітня 2010 року у прес-центрі інформ-агентства «Уніан». Роман Іваненко, Генеральний директор компанії, голова ради директорів Асоціації, розповів про основні проблеми ринку у 2009 році та кроки, до яких вдається професійне об’єднання лізингодавців.
Евро Лизинг выходит на рынок с новым предложением
С 01 марта компания «Евро Лизинг» объявляет о запуске новых финансовых и сервисных продуктов. Компания предлагает финансирование покупки новых автомобилей с помощью оперативного и финансового лизинга, полное сервисное обслуживание автомобилей, а также комплексную программу по управлению автопарками компаний-клиентов.
Євро Лізинг розпочинає лізингову програму для фізичних осіб!
С 14 октября компания «Евро Лизинг» запустила программу «Лизинг для физических лиц» на автомобили, вышедшие из лизинга. Теперь физические лица имеют возможность ощутить все преимущества лизинга: аванс – 25%, удорожание в год – 18% в гривне, срок лизинга – до 3 лет.
До початку кредиту залишилось – 10 днів!
Євро Лізинг оголошує про запуск програми кредитування автомобілів зі свого парку! Купити авто після лізингу можна на надзвичайно вигідних умовах: термін – до 3 років, ставка фінансування – від 14%.
Лізинг на вантажівки без прив’язки до курсу валют!
Євро Лізинг пропонує лізинг в гривні на найпопулярніші марки вантажних авто – тягачів, фургонів і самоскидів! Фінансування транспорту без прив'язки до курсу валют – це ще одна перевага для тих, хто уміє планувати фінансові витрати та цінує економію.
Вантажні автомобілі знову у попиті: обсяги продажів вантажівок після лізингу збільшились на 80%!
Запропонувавши дисконт до 40% і програму безвідсоткової розстрочки на вантажні автомобілі, що вийшли з лізингу, Євро Лізинг збільшив за місяць обсяги реалізації вантажної техніки на 80%. В результаті підвищеного попиту на акційні автомобілі компанія «Євро Лізинг» оголошує про продовження акції до 25 серпня 2009 року.
Шалена акція – знижки на б/в КАМАЗ, МАЗ, КРАЗ до 40%!
Євро Лізинг пропонує вантажну техніку за найнижчими цінами в Україні. Акція діє на вантажні автомобілі, що вийшли з лізингу, до 25 липня 2009 р.
Повторний лізинг - нові можливості для придбання авто
Повторний лізинг від Євро Лізинг – лізинг автомобілів, що були у використанні, – це можливість придбати б/в автомобіль за прийнятною ціною. Автомобілі, що вийшли з лізингу - тільки від офіційних дилерів і регулярно обслуговуються на сертифікованих СТО.
Кредитний рейтинг ТОВ «Євро Лізинг» підтверджено втретє
Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» втретє підтверджує довгостроковий кредитний рейтинг облігацій компанії «Євро Лізинг» на рівні «uaBBB». Підтвердження інвестиційного рівня боргових зобов'язань з року в рік свідчить про достатню кредитоспроможність емітента в порівнянні з іншими українськими позичальниками.
Підпишіться на наші повідомлення!