ТОВ КУА „УКРАЇНСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ”

Економіка світу хвора.... Ознак видужання поки не видно.
Світова економіка хворіє. Вона як людина, яка занедужує через те, що в неї багато шкідливих звичок, яка не піклується про своє здоров'я і яка вчасно не відпочила. При цьому, ситуація погіршується, через те, що в голові в людини поселяється паніка, зневіра й недовіра до запропонованих лікарем методах лікування.
У житті завжди є дві сторони. За хворобами йде видужання, за падінням іде ріст... Саме головне побачити причини своїх хвороб, зробити висновки, заспокоїться й рухатися в розумному на даний момент напрямку.
Український фондовий ринок без змін
В першій половині тижня на фондових площадках світу спостерігався бурний ріст, викликаний скоординованими діями світових Центральних банків по скороченню облікових ставок та з перемогою Барака Обами на виборах президента США. Проте уже в середині тижня динаміка світових фондових ринків різко змінилася на негативну. Вже за підсумками торгів в четвер, 6 листопада, індекс Dow Jones знизився на 4,85%, S&P 500 - на 5,03%, Nasdaq - на 4,34%.
Світові фінансові ринки - зростання перед падінням?
На тлі падіння гривні індекс ПФТС за результатами минулого тижня виріс на 11,9%, досягши 252,31 пункту. Ми не схильні вважати, що цей ріст свідчить про зміну тренда на фондовому ринку України. Погіршення економічних показників вітчизняних підприємств, негативні новини про стан провідних економік світу й відсутність шансів на стабілізацію політичної ситуації, будуть негативно впливати на ринкову ситуацію.
Підпишіться на наші повідомлення!