"Газекс - Україна"

Кримінальних справ проти Віталія Дем'янюка не буде
Податкова та міліція відмовили у порушенні кримінальних справ проти генерального директора ТОВ «Газекс - Україна» Віталія Дем’янюка
Прокуратура не порушила кримінальну справу
Прокуратура відмовила у порушенні кримінальної справи проти генерального директора ТОВ «Газекс - Україна» Віталія Дем’янюка
Попытка снятия генерального диретора ООО "Газэкс - Украина" - нелегитимна
В связи с появившемся на российской компании «Газэкс» неправдивым заявлением в отношении генерального директора ООО «Газэкс - Украина» Виталия Демьянюка пресс-служба ООО «Газэкс - Украина» заявляет следующее:
500 тисяч на захист від грипу
Турбуючись про здоров’я працівників бізнес-контуру ТОВ «ГАЗЕКС - Україна», Наглядова рада підприємства прийняла рішення виділити кошти у розмірі по 100,0 тис. грн. на кожнім підприємстві для запобігання простудних захворювань та проведення відповідних профілактичних заходів. Загальна сума по бізнес-контуру складає півмільйона гривень. На ці кошти підприємствами бізнес-контуру вже купуються вітаміни, засоби індивідуального захисту для працівників, дезінфікуючі препарати для обробки приміщень та прилади для їх кварцювання та ін.
Аварійники „Харківміськгазу” – найкращі
30 жовтня на учбово-тренувальному полігоні ВАТ „Харківміськгаз” пройшов щорічний огляд-конкурс професійної майстерності серед бригад аварійно-диспетчерських служб бізнес-контуру ТОВ „ГАЗЕКС-Україна”.
У змаганнях брали участь бригади ВАТ „Харківгаз”, ВАТ „Харківміськгаз”, ВАТ „Дніпрогаз”, ВАТ „Донецькміськгаз”, ВАТ „Криворіжгаз”. Генеральний директор ТОВ «ГАЗЕКС-Україна» Віталій Дем'янюк вважає: «Такі заходи мобілізують робітників, дають їм можливість перевірити свої сили та виправити недоліки».
Розроблено новий пристрій для перевірки внутрішньобудинкових газопроводів на щільність
У Харкові відбулося засідання Технічної ради (ТР) бізнес- контуру "ГАЗЕКС - Україна". На Техраді було представлено розробку приладу для перевірки внутрішньобудинкових газопроводів на щільність.
На Технічній Раді ділилися досвідом двох країн
25-26 червня 2009 року на базі ВАТ «Харківгаз» (бізнес-контур ТОВ «ГАЗЕКС - УКРАЇНА») проходить розширене засідання спільної Технічної ради газорозподільних, експлуатаційних та будівельних компаній, де беруть участь представники українських та російських групи «ГАЗЕКС».
ВАТ "Харківміськгаз" (бізнес-контур "ГАЗЕКС - УКРАЇНА") приймав гостей-газовиків
У м. Харкові на базі ВАТ „Харківміськгаз” , що входить до бізнес-контуру «ГАЗЕКС - УКРАЇНА», відбувся семінар «Аналіз роботи підприємств з газопостачання та газифікації в осінньо-зимовий період 2008-2009 рр.: проблеми й шляхи їх вирішення з застосуванням сучасних технологій; автоматизація процесів управління», організатором якого виступив ДК «Газ України».
"Криворожгаз" почтил память погибших воинов в ВОВ
ОАО «Криворожгаз», входящий в бизнес-контур ООО «ГАЗЭКС - УКРАИНА», перечислил 50 тысяч гривен на строительство в Кривом Роге «Памятной звонницы» в честь погибших воинов в годы Великой Отечественной войны.
ВАТ «Донецькміськгаз» - кращий!
Закінчився професійний огляд - конкурс "КРАЩА ГАЗОРОЗПОДІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ", який проводило ТОВ "ГАЗЕКС - Україна" серед підприємств, що входять у його бізнес - контур. За підведенням підсумків переможцем визнано ВАТ «Донецькміськгаз». Згідно з Положенням про конкурс, п’ять найкращих працівників виробничих професій ВАТ «Донецькміськгаз» отримають премії у розмірі 100% від окладу. ВАТ «Криворіжгаз» та ВАТ «Харківміськгаз» поділили призові 2-3 місця, тому що отримали однакову суму балів. По п’ять найкращих працівників цих підприємств отримають премії по 50% від окладу.
ТОВ «ГАЗЕКС - Україна» планує модернізувати газорозподільні системи
Основним питанням роботи Технічної ради ТОВ «Газекс - Україна», стало вирішення питань безпечної та безаварійної експлуатації газорозподільних систем підприємствами, що входять до бізнес-контуру ТОВ «ГАЗЕКС-Україна» (ВАТ «Харківгаз», ВАТ «Харківміськгаз», ВАТ «Донецьк міськгаз», ВАТ «Дніпрогаз» та ВАТ «Криворіжгаз»). А саме, йшлося про необхідність створення нової автоматизованої системи управління телеметрії, телемеханіки, сигналізації (АСУТТС) та гео - інформаційної системи (ГІС).
«ГАЗЕКС-Україна» визначить Прометеїв та Газоїдів
С 1 по 24 апреля 2009 г. на предприятиях бизнес- контура " ГАЗЭКС-Украина" будет проходить конкурс "Итоги отопительного полугодия - 2009". Основная цель конкурса - необходимость привлечь внимание широкой общественности к теме платежей за природный газ и повысить уровень своевременных расчетов за его потребление. По итогам конкурса организаторы определят и поощрят потребителей и самых дисциплинированных плательщиков за услуги транспортировки и потребление газа, а представят вниманию общественности злостных неплательщиков.
ТОВ «ГАЗЕКС - УКРАЇНА» ЗМЕНШУЄ ТЕХНОЛОГІЧНІ ВИТРАТИ ГАЗУ
На нараді представників газорозподільних компаній, що входять до бізнес-контуру ТОВ «ГАЗЕКС - УКРАЇНА», було обговорено та прийнято програму заходів щодо зменшення комерційних витрат на 2009 рік.
ТОВ «ГАЗЕКС - УКРАЇНА» ЗМЕНШУЄ ТЕХНОЛОГІЧНІ ВИТРАТИ ГАЗУ
На нараді представників газорозподільних компаній, що входять до бізнес-контуру ТОВ «ГАЗЕКС - УКРАЇНА», було обговорено та прийнято програму заходів щодо зменшення комерційних витрат на 2009 рік.
Компанії бізнес-контуру ТОВ «ГАЗЕКС - Україна» працювали в режимі підвищеної відповідальності
У святкові дні всі підрозділи ТОВ «Газекс - Україна» працювали в режимі підвищеної відповідальності. З 1 по 10 січня ГРС и ГРП ВАТ «Дніпрогаз», «Харківгаз», «Харківміськгаз», «Криворіжгаз», «Донецькміськгаз» працювали у штатному режимі.