СЕБ Банк

СЕБ Банк – партнер Міжнародного джазового фестивалю
17-18 березня 2010 року за партнерської підтримки СЕБ Банку у Черкасах відбувся XXII Міжнародний джазовий фестиваль «Черкаські джазові дні-2010». У межах програми фестивалю виступали: біг-бенд Черкаського музичного училища, Джазовий хор Міжнародної джазової академії (Україна), Tecora Rogers Quartet (США), Cherkassy Jazz Quintet, Квінтет Вітора Лівшиця (Росія) та ін.
Матс Кьяер: Нового Голову Правління СЕБ Банку буде призначено 1 січня 2010 року
Одночасно з результатами третього кварталу SEB Група повідомила про організаційні зміни у Балтії та Україні. Аxті Асманн, який зараз займає посаду Голови Правління SEB в Естонії буде призначений на посаду Голови Правління СЕБ Банку в Україні починаючи з 1 січня 2010 року. Матс Кьяер, який є Головою Правління СЕБ Банку протягом останніх трьох місяців, повернеться до виконання своїх обов’язків на посаді Голови Наглядової Ради та продовжить керувати діяльністю SEB в Україні. Він також є Керівником Підрозділу SEB Групи - Нові ринки. Обидві посади пройдуть процедуру узгодження у регуляторних органах України.
СЕБ Банк збільшив кількість клієнтів МСБ
У третьому кварталі 2009 року відділеннями банку показано вражаючу динаміку з залучення нових клієнтів сегменту «Малий та середній бізнес». Всього у третьому кварталі 2009 року залучено близько 2000 клієнтів нових бізнес-клієнтів, що становить майже 10% від загальної кількості клієнтів сегменту «Малий та середній бізнес», які зараз обслуговуються у банку.
Співробітництво СЕБ Банку та Пенсійного Фонду триває
У березні поточного року СЕБ Банк переміг у національному тендері Пенсійного Фонду України серед 100 інших банківських установ. Навесні комісія прийняла позитивне рішення щодо участі банку у пенсійному проекті, високо оцінивши продукти та послуги, запропоновані СЕБ Банком. Минулого тижня Конкурсна комісія розглядала питання відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки для виплати пенсій та грошової допомоги, та вирішила продовжити строк дії договорів співпраці з СЕБ Банком до 1 січня 2010 року.
СЕБ Банк організував екскурсію для дітей з «СОС Дитяче Містечко»
19 вересня в межах співпраці з міжнародним Благодійним Фондом «СОС Дитяче містечко» СЕБ Банк влаштував екскурсію приміщеннями банку. Діти віком від 8 до 12 років завітали до різноманітних підрозділів та приміщень, таких як: операційна зала, інформаційний центр та архів. Справжнім сюрпризом для всіх учасників стало відвідування депозитарію – дітей вразили товсті куленепробивні двері та складна система безпеки.
На Чемпіонат світу з футболу FIFA 2010 разом із карткою Visa/Visa Electron від СЕБ Банку
З 1 вересня до 31 жовтня 2009 року СЕБ Банк проводить акцію для тримачів карток Visa/Visa Electron, емітованих СЕБ Банком. За умовами акції тримачі карток СЕБ Банку, які сплатять за товари та послуги картами Visa/Visa Electron на суму не менше 100 гривень, стають учасниками розіграшу призів, у тому числі головного призу – подорожі на двох до Південної Африки на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2010.
Підпишіться на наші повідомлення!