У Житомирі Клієнтський простір 104.ua відзначає п'ятиріччя

П'ятниця, 26 березня 2021 —
Центр обслуговування клієнтів, а тепер "104.ua Клієнтський простір" у Житомирі, по вул. Київська, 54, працює з 17 березня  2016 року.
 

За п’ять років роботи менеджери надали більше восьмисот тисяч консультацій споживачам природного газу міста та району. 

"Ми були першими у Житомирській області серед надавачів комунальних послуг, хто запропонував споживачам газу альтернативний простір із електронною чергою та комфортними умовами обслуговування", - розповідає Сергій Пікуль, начальник Житомирського управління клієнтського сервісу.

Фахівці 104.ua Клієнтського простору надають повний перелік послуг компанії: від довідкових, з обслуговування особового рахунку - до підключення газу, реконструкції та придбання газового обладнання.

"Впровадження європейських стандартів обслуговування споживачів на всіх рівнях і забезпечення оперативного зворотного  зв’язку між фахівцями та споживачами газу – це крок назустріч один до одного. Ми маємо можливість почути кожного клієнта і проконсультувати з усіх питань, що стосуються розподілу", – говорить Юлія Гарбовська, начальник відділення Житомирського управління клієнтського сервісу.

Електронні табло інформують клієнтів у залі про наявність вільних менеджерів та вказують  на номери їх робочих місць. Такий сервіс мінімізує час очікування споживача в черзі. Про те, як користуватися новою системою підказує адміністратор, який постійно перебуває у залі та надає консультації.

Обслуговування клієнтів здійснюється щодня, крім суботи та неділі, з 8.00 до 17.00 год., та перервою на обід з 12.00 до 17.00 год.

Якщо споживачу природного газу необхідна термінова консультація у вихідні дні, він може зателефонувати до контакт-центру за номерами (0412) 55-80-04,  (067) 33-38-104, або звернутися письмово через "Особистий кабінет".


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!