CreditKasa: штучний інтелект для захисту клієнтів

Понеділок, 28 грудня 2020 —

"Укр Кредит Фінанс" (ТМ "CreditKasa", "НаВсе") однією з перших мікрофінансових організацій України запровадила рішення на базі штучного інтелекту для боротьби з шахрайством.

Безпека клієнтів - одна з основних засад компанії. Тому керівництво "Укр Кредит Фінанс" профінансувало запуск проривної для ринку технології розпізнавання особистості, Liveness detection, з компанією лідером у цій галузі в США. Завдяки цьому також було виконано одну з нових вимог НБУ щодо методів ідентифікації.

Використано фото з сайту https://www.facetec.com/
Використано фото з сайту https://www.facetec.com/

Для користувача нічого не змінилось. Все так само просто, як і раніше.

Як в телефонах, так і планшетах, ноутбуках, комп'ютерах. Все що вам треба, це декілька секунд подивитись в камеру вашого пристрою й програма звірить ваше обличчя з попередньо внесеними в систему даними.

Особливість такого захисту полягає в тому, що не можна завантажити файл/надати підробне фото, оскільки перевірка відбувається в режимі реального часу, а програма зчитує динамічне обличчя (поворот голови, моргання та ін.).

Алгоритм одночасно зчитує величезну кількість факторів і шахраї не в змозі його обійти. Спеціалісти FaceTec (компанії розробника технології) стверджують, що їх програма спокійно може викрити шахрая у масці чи гримі. Технологія заблокує афериста, який спробує отримати доступ до персональних даних під час вашого сну. 


Цю систему від компанії FaceTec вже використовують багато європейських та американських банків, а також Міністерство Внутрішньої Безпеки США.

Підключення Liveness detection - це рішучій відпір шахраям та захист звичайних споживачів з боку "Укр Кредит Фінанс".


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!