"Волиньгаз Збут"  постачатиме  комерційним споживачам не лише газ, а й електроенергію

Четвер, 29 жовтня 2020 —
У липні 2020 року "Волиньгаз Збут" отримав ліцензію на постачання електроенергії.

Рішення про видачу ліцензії ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Тож тепер компанія постачатиме юридичним особам та фізичним особам-підприємцям не лише газ, а й електричну енергію.

Ринок електроенергії в Україні почав функціонувати з 1 липня 2019 року. Він передбачає ринкові механізми формування ціни та конкурентне середовище. Якщо раніше представники бізнесу купляли електроенергію лише в обленерго, то зараз можуть вільно обирати будь-якого зручного постачальника. Що стосується обленерго, то їх розділили за загальною схемою: оператор системи розподілу і компанія-постачальник.

"Наш досвід у сфері постачання енергоресурсів дозволяє впевнено виходити на ринок з новим продуктом – електроенергією, – зазначає директор ТОВ "Волиньгаз Збут" Микола Тищук. – Індивідуальне формування ціни та графіку оплати, відсутність штрафів за небаланси, персональний менеджер для кожного клієнта. Це те, що ми пропонуємо власникам малого і середнього бізнесу, підприємствам та організаціям не тільки Волинської області, а й всієї України".

Інформацію про умови придбання електроенергії можна прочитати на сайті організації https://vlgaszbut.104.ua/ua/electricity

Для обговорення деталей співпраці та укладання договору з ТОВ "Волиньгаз Збут" на постачання електроенергії телефонуйте у відділ продажів юридичним особам: (0332) 27-76-04.

Нагадаємо, що ТОВ "Волиньгаз Збут" постачає природний газ для фізичних та юридичних осіб, релігійних і бюджетних організацій з 2015 року. За цей період компанія зарекомендувала себе як надійний та зручний постачальник блакитного палива. "Волиньгаз Збут" йде в ногу з часом, розширюючи та удосконалюючи сервіси обслуговування.


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!