Волинські газовики цьогоріч планують повірити біля 20 тис. лічильників

П'ятниця, 31 липня 2020 —
За кошти "Волиньгазу" цьогоріч буде повірено 19 700 приладів обліку газу побутових споживачів. Всього ж на Волині 44 тис. неповірених лічильників газу. Корективи в роботу газовиків вносить і карантин.

На сьогодні послуга ДП "Волиньстандартметрологія" з повірки одного лічильника газу коштує 33 грн. Ця сума передбачена  в тарифі на розподіл газу, який затверджує для газорозподільної компанії "Волиньгаз" держрегулятор НКРЕКП.

Тому для споживача газу вона безплатна. Повірку сучасних лічильників спеціалісти здійснюють раз на 8 років, а старіших моделей – раз на 5 років. Відповідальність за невчасну повірку лічильників для споживача не передбачена.

"25% лічильників, які повіряють спеціалісти, підлягають заміні. Їх замінюємо на нові за кошти компанії. Решту приладів обліку, які визнані придатними для використання, повертаємо в домівки волинян", - роз’яснює директор технічний АТ "Волиньгаз" Павло Козюк.

Понад 90% волинян забезпечені лічильниками газу. 218 тис. побутових споживачів із 240 тис., які використовують газ у побуті, в оселях мають прилади обліку газу. Оператор газорозподільної мережі  (ГРМ), виконуючи свої ліцензійні умови, повірку здійснює спільно з фахівцем державного підприємства "Волиньстандартметрологія". На повірку лічильника передбачено 2 місяці.

З приводу повірки лічильників побутові споживачі можуть одержати консультації в онлайн-режимі в менеджерів Центрів обслуговування клієнтів та Контакт-центрі за такими номерами: 067 33 39 104 та (0332) 280 – 104. Відповідна інформація розміщена й на офіційному веб-порталі "Волиньгаз".  Також авторизовані споживачі мають чудову можливість усі газові питання вирішувати в "Особистому кабінеті" на сайті 104.ua.

Довідково: АТ "Волиньгаз" обслуговує понад 7, 7 тис. км. газопроводів різного тиску. Компанія не продає газ, а здійснює розподіл природного газу для майже 250 тис. побутових споживачів та понад 4 тис. підприємств Волинської області. Аварійно-диспетчерська служба "104" АТ "Волиньгаз" працює цілодобово та без вихідних.


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!