ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" розробив п’ятий онлайн-сервіс для клієнтів компанії

Середа, 24 червня 2020 —
ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" відкрив п’ятий за рахунком онлайн-сервіс для побутових споживачів газу  - чат-бот 7104ua у месенджері Telegram. Наразі онлайн-сервісами компанії користується близько 400 тис. родин Харкова та області.
Щороку онлайн-сервіси ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" стають все більш популярними серед клієнтів компанії. Особлива потреба в дистанційних можливостях, що дозволяють безконтактно отримати рахунок, оплачувати за газ, звіряти стан особового рахунку або отримати консультацію, виникла під час запровадженого в Україні карантину.

Адже завдяки ним переважна більшість питань вирішується безконтактним способом, безпечно і в зручний для клієнтів час. Кожного дня новими користувачами онлайн-сервісів стають близько 200 родин Харківщини.

"ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" системно розробляє нові можливості для користувачів газу. Сучасний ритм життя викликає попит у суспільства на швидке вирішення питань, впевненість у своїй безпеці, можливість виконувати певні дії у зручний для себе час.

Різноманіття сервісів ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" дає право вибору нашому клієнту – користуватись тим, чому він більше довіряє або вважає більш зручним для себе", - зазначила начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" Тетяна Харченко.

Чат-бот 7104ua у месенджері Telegram не вимагає додаткових реєстрацій. Для швидкого переходу в чат потрібно лише в полі пошукової системи месенджеру ввести 7104ua та перейти до чату.

За допомогою онлайн-сервісів ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ": особистий кабінет на сайті 104.ua, чат-ботах Telegram 7104ua, Viber 7104ua, мобільних додатках 104Mobile, 104Mobile Light  можна:

- звіряти стан особового рахунку;

- отримувати електронний рахунок;

- контролювати зарахування оплати на особовий рахунок;

- дивитись історію платежів;

- здійснювати онлайн-розрахунки за спожитий газ

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!