FAIRFAX GROUP долучилась до підтримки української медичної спільноти у боротьбі з СOVID-19

Четвер, 21 травня 2020 —
Fairfax Financial Holdings Limited, визнаючи безпрецедентний вплив пандемії COVID-19, пожертвує $ 80 тис. лікарням в Україні, щоб допомогти з придбанням необхідних для медиків захисних засобів. Пожертвування буде зроблено від імені групи компаній Fairfax через українські дочірні компанії, в які входять ARX, Colonnade Ukraine та Universalna.
Медичний персонал України залишається на передовій боротьби з пандемією COVID-19, ризикуючи життям, щоб врятувати пацієнтів.

Допомога медикам - це питання критичної важливості, нагальна проблема, від вирішення якої безпосередньо залежить перемога над COVID-19.

ARX, Colonnade Ukraine та Universalna є дочірніми компаніями Fairfax в Україні. Fairfax є холдинговою компанією, яка через свої дочірні компанії займається страхуванням, перестрахуванням та управлінням інвестиціями.


Довідкова інформація CК ARX

- 25 років на ринку страхування України
- Лідер страхування "КАСКО" 11-й рік поспіль
- 92% становить задоволеність клієнтів
- Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited
- № 1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2019 рік (згідно даних Нацкомфінуслуг)
- Найбільший платник податків на страховому ринку України в 2018 році (за даними "ТОП-100. Рейтинги найбільших"). Загальна сума податків склала понад 153, 8 млн.

Довідкова інформація Fairfax:
- Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року
- Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
- Холдинг працює в 40 країнах світу.
- Інвестиційний портфель становить 39,4 млрд доларів, загальна сума активів складає 65 млрд. Доларів, загальний акціонерний капітал складає 18,4 мільярда доларів.
- Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!