На 20% зросла кількість користувачів Особистого кабінету серед клієнтів "Чернігівгаз Збуту"

Середа, 8 квітня 2020 —
Лише з початку карантину більше 3 тис клієнтів "Чернігівгаз Збуту" зареєструвалися в онлайн-сервісі Особистий кабінет та в вайбер-боті 7104ua.
Це дозволяє дистанційно вирішувати всі питання, пов'язані із споживанням газу, та обирати зручний спосіб оплати за газ.

"Чернігівгаз Збут" залишається на постійному зв’язку зі своїми клієнтами навіть під час карантинних обмежень - завдяки онлайн сервісам, із яких кожен споживач газу обирає зручний для себе. Особистий кабінет надає користувачам найбільший набір можливостей: це передача показань лічильників, історія розрахунків, зміни ціни на газ, оплата за спожитий газ та інше. Нині Особистий кабінет мають майже 108 тисяч споживачів газу Чернігівщини, що на 20% більше, ніж рік тому.

Крім традиційного способу створення онлайн кабінету, працює ще експрес-реєстрація – достатньо просто подзвонити зі смартфону до свого контакт-центру 067 65-64-104 і повідомити оператору номер особового рахунку (він є у квитанції кожного клієнта). Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач в СМС отримає логін та пароль до нього.

Ще 1500 клієнтів в березні обрали для себе чат-бот у Viber (QR код для приєднання до боту та інструкція з користування за посиланням). В ньому є можливість додати до 5-ти особових рахунків і передавати показання та сплачувати за газ, наприклад, за старших родичів, яким це складно зробити. А з квітня бот приймає ще й фото з показаннями лічильників  - таким чином можна перевіряти правильність їх передачі.

Також розроблені  мобільні додатки  104Android  та 104iPhone -  в них  теж можна керувати декількома особовими рахунками.

Широкий вибір дистанційних сервісів "Чернігівгаз Збуту"  дозволяє клієнтам компанії безпечно та вчасно передавати показання лічильників та платити за газ.  І хоч під час карантину тимчасово не нараховується пеня та штрафні санкції за прострочення платежів, накопичення боргів може призвести до кризи в галузі. Тому "Чернігівгаз Збут" вдячний всім своїм клієнтам, які знайшли можливість заплатити.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!