Клієнти ТОВ "Рівнегаз Збут" отримали швидку реєстрацію в 0собистому кабінеті

Вівторок, 31 березня 2020 —
Експрес-реєстрація в онлайн сервісі стала доступною для кожного споживача газу у Рівненській області. 
ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" спростило для своїх клієнтів доступ до дистанційних сервісів під час карантину. Компанія екстрено розробила експрес-реєстрацію в особистому кабінеті на сайті 104ua. Наразі онлайн-сервісами  вже користується понад 68 тис. споживачів газу Рівненської області.

З початком карантину, введеного урядом, ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" повністю перейшло на дистанційне обслуговування клієнтів. Фахівці контакт-центру ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" проводять реєстрацію в Особистому кабінеті по телефону.

Таким чином для 265 тис. родин Рівненщини, що користуються газом, є можливість безпечно контролювати стан особового рахунку, своєчасно здійснювати платежі за газ, завантажувати рахунки та отримувати відповіді на питання, Для використання усіх можливостей дистанційного зв'язку з газовою компанією, споживачеві достатньо зателефонувати до контакт-центру ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" (0362) 48- 90-04. Ідентифікація клієнта відбувається за номером мобільного телефону, що значно спростило процес реєстрації на сайті 104ua.

Після дзвінка і уточнення особового рахунку, "Особистий кабінет" буде створено автоматично. А на телефон клієнта, надійде повідомлення з паролем для входу в кабінет. Логін для входу це номер телефону, на який отримано смс.

"Сучасні онлайн-сервіси допомагають вирішувати безліч питань дистанційно. Дбаючи про своїх працівників та клієнтів, аби мінімізувати ризик поширення вірусних інфекцій, ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ"  перейшло на дистанційне обслуговування. - Зазначає начальник відділу розрахунків ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ"  Тетяна Парфенюк. -  В нинішніх умовах це зручно і безпечно. Тому наше товариство рекомендує максимально користуватися онлайн послугами і сервісами".

Заходити у "Особистий кабінет" на сайті  104ua можна за допомогою телефону або персонального комп’ютера. Далі необхідно ввести логін і пароль, вказані в смс. Скориставшись онлайн-сервісами ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" клієнти матимуть змогу:

- контролювати стан особового рахунку;

- безпечно, швидко та своєчасно сплачувати за газ;

- завантажувати рахунки;

- отримувати необхідні консультації.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!