Без рутини: як юристові заощадити час і гроші на аналізі судової практики

Четвер, 26 березня 2020 —
Українські юристи й адвокати засвідчують, що на пошук та аналіз судової практики витрачають щонайменше 2–3 години на день.
Утім завдяки IT-технологіям і новій вітчизняній розробці – системі PravoSud – правник може звільнити час для більш пріоритетних робочих завдань. Лише декілька кліків мишкою, прості налаштування – і вся потрібна юридична інформація у вас перед очима.

Саме керуючись цією ідеєю, українські розробники та юристи об`єднались і створили новий, сучасний інструмент пошуку судової практики PravoSud.Більше не потрібно годинами відслідковувати інформацію у відкритих реєстрах чи у трьох-п`яти платних програмах одночасно та гаяти час на вивчення всіх програм. Відтепер потрібен лише один професійний інструмент – PravoSud: просто вкажіть запит, за потреби використайте один або декілька налаштувань і за декілька секунд отримайте релевантний результат пошуку.

Корисним для правника є те, що модуль пошуку використовує сучасні алгоритми, тож миттєво знаходить лише потрібну інформацію (релевантні судові рішення).

До речі, відслідкувати справи можна не лише за номером чи кодом ЄДРПОУ, а й налаштувати параметри моніторингу за власним бажанням, простежити практику по конкретному судді чи суду, обрати певний тип документів або резолютивну частину.

Для покращення точності пошуку застосовано машинне навчання - це означає, що можна шукати інформацію за точним збігом пошукової фрази, так і робити гнучкий пошук, який оцінює релевантність документів. Користувач бачить ключову інформацію по кожній справі, включаючи результат розгляду та статус документа.

У спеціальній картці можна передивитися історію справи, переглянути рішення, з`ясувати дату ухвали у справі тощо. А також – чинне це рішення, скасоване чи змінене, що прискорює процес пошуку й дає змогу швидко вирішити, чи корисний цей документ.

Можна миттєво переглянути резолютивну частину без відкривання самого документа або передивитися його в повному обсязі, зберегти, роздрукувати, переслати колегам чи клієнтові.

Серед опцій, які пропонує PravoSud, є, дійсно, не пересічні – це первинна судова аналітика документів, причому інформацію користувач отримує у вигляді графіків. Приміром, хочете отримати більше інформації про суддю, що виніс конкретне рішення у справі? При перегляді документа можна перейти до статистики по судді, який виніс це рішення, й отримати розгорнутий інтерактивний графік з інформацією. Так можна побачити рішення, які приймає суддя, графік його роботи тощо.

Крім аналітики, PravoSud містить модуль, який дозволяє виявити інформацію про минулі та поточні судові справи, виконавчі провадження, а також провадження у справах про банкрутство. Це дає змогу виявити показники, що можуть вплинути на обрану вами судову стратегію. Інформація згрупована по роках і по справах.

Разом з тим, будь-яку юридичну особу можна поставити на цілодобовий моніторинг та отримувати на смартфон інформацію про будь-які зміни в державних реєстрах щодо зазначених осіб.

PravoSud дає можливість протестувати усі функції протягом 7 днів безкоштовно.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!