На Сумщині кожен четвертий рахунок за газ сплачують online

Середа, 19 лютого 2020 —
Понад 100 тисяч клієнтів Сумигаз Збуту надають перевагу особистому кабінету на сайті 104.ua та мобільним додаткам 104 Mobile. 15 тисяч клієнтів компанії користуються viber-ботом 7104UA.
Мобільні додатки з кожним роком набирають популярності серед споживачів газу, тому в "Сумигаз Збут" особливу увагу приділяють розширенню функціоналу сервісів, адже з їх допомогою можна економити час і гроші.

Як особистий кабінет на 104.ua, так й мобільні додатки 104 Mobile та viber-бот 7104UA комфортні та доступні 24 години на добу.

"Нині всі користувачі газу мають можливість у форматі PDF завантажити рахунок в особистому кабінеті на 104.ua та viber-боті 7104UA. Й за допомогою будь-якого з наших сервісів сплатити за послугу газопостачання" - сказала директор "Сумигаз Збуту" Олена Руденко.

Нагадаємо, що багатофункціональність мобільних додатків та viber-боту, надає чудову можливість додати декілька особових рахунків в пункті меню "Налаштування". І таким чином контролювати розрахунки не лише за своїм домоволодінням, а й допомогти з газовими питаннями своїм близьким, наприклад, батькам.

Для реєстрації в чат-боті 7104ua необхідно відкрити меню Viber, вибрати розділ меню "QR-код", після чого навести камеру телефону на зображення з кодом. Далі ввести номер особового рахунку, суму останнього платежу або номер лічильника газу. Зареєструватися можна за допомогою детальної інструкції - 104.ua.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!