За 1 квартал 2020 року споживачі АТ "Івано-Франківськгаз", які споживають газ комплексно, сплатять за доставку газу на 40% менше ніж минулого року

Понеділок, 10 лютого 2020 —
У першому кварталі 2020 року прикарпатці сплатять за доставку газу на 40% менше, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Завдяки запровадженій НКРЕКП новій системі оплати, споживачі отримують рівномірний та прогнозований платіж за доставку газу впродовж року. Це зменшить навантаження на сімейний бюджет в опалювальний період.

Найбільш вигідною нова система буде для домогосподарств, які використовують газ для опалення. На Прикарпатті частка таких споживачів складає 86%. Наприклад, домогосподарство, яке споживає 1400 куб. м газу на рік, за три місяці сплатить по 140 гривень замість 230-240 гривень.

"Плата за доставку – це не додатковий платіж, а відокремлений із загального рахунку. Споживачі  завжди сплачували за розподіл: раніше вартість доставки газу зазначалась окремим рядком в загальному рахунку.  Тепер відбулося розділення рахунків",— пояснив комерційний директор АТ "Івано-Франківськгаз"  Віктор Кедик.

Нагадаємо, 24 грудня 2019 року регулятор затвердив нові тарифи для Оператора ГТС та операторів ГРМ. Послуги доставки газу  - це підтримка необхідного  тиску у  газопроводах, ремонт, заміна мереж, ліквідація аварійних ситуацій, встановлення лічильників та інші послуги.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!